فال روزانه/فال نوستراداموس پنجشنبه 27 آذر 1399

پنج‌شنبه 27 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه۲۷آذر ۱۳۹۹

دوست عزیزی که امروز 27 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سالی که با تولدتان آغاز شده رویاهای خود را دنبال کنید و در این سال به فکر تغییر شغل باشید. هوش و ذکاوت سرشاری دارید اما تاکنون آنچنان که باید و شاید از استعداد‌های خود بهره نگرفته‌اید، در سال تولدتان از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و اوضاع را به نفع خودتان تغییر دهید. بهمن ماه بسیار شلوغی را در پیش دارید و در این ماه فرصتی برای استراحت پیدا نخواهید کرد، جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که مزد زحمت‌های شبانه‌روزی خود را دریافت می‌کنید.

فروردین سال آینده زمان بسیار حساسی برای شما است و در این ماه ممکن است فریب فردی را بخورید و اشتباهی جبران ناپذیر را مرتکب شوید. در ماه‌های مردادماه و شهریور ماه سال آینده فرصت‌های زیادی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان پیدا می‌کنید، از این فرصت‌‌ها نهایت استفاده را ببرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. فال آنلاین حافظ

فال

فال روزانه

فال روزانه

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستر داموس پيش گوی بزرگ

فروردين

فردی شجاع، قوی و پر نفوذ هستید که خیلی زود رهبری را بر عهده می گیرید و هر کجا باشید در راس امور قرار می گیرید. از قدرت خود برای کمک به دیگران بهره بگیرید.

در اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ می دهد. مواظب حرف زدن خود باشید.

اردیبهشت

بر مشکلات و سختیها غلبه می یابید. نگرانی و اضطراب را از خود دور کنید تا بر اوضاع مسلط شوید و به موفقیت برسید.

خرداد

فردی سرزنده و شاد و پرنشاط هستید که دائم در رویا و خیال غوطه می خورید. برکت و سعادت در انتظارتان است.خبر جدیدی دریافت می کنید یا هدیه ای شگفت انگیز از کسی می گیرید. صاحب همسری می شوید که کمتر با شما ناسازگاری می کند.

تیر

فرد جدیدی وارد زندگیتان می شود. گرفتار عشق می شوید. زندگیتان دچار تغییر و تحول می گردد.عقل و خرد خود را بکا گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.

مرداد

سفر در پیش دارید. از همان سفرهای خاطره انگیز و به یاد ماندنی که خستگی و کسالت را از وجودتان خارج می کند. با روحیه ای شاد به استقبال این سفر بروید چون به آن احتیاج دارید.

شهریور

نماد فضولی و کنجکاوی بیش از حد. مراقب حرف زدن خود باشید و سفره دل خود را پیش هر کس باز نکنید چون ممکن است به ضرر شما تمام شود. کمی رازدار باشید.

مهر

فردی قوی و محکم و زیرک هستید که باید قوای خود را بشناسید و از آنها برای رسیدن به هدفهایتان بهره بگیرید.

آبان

سمبل معصومیت و کمرویی است. در طال خود همسری محجوب و پاکدامن دارید که همیشه نگران شماست.

آذر

طرح و نقشه ای بلندپروازانه در ذهن خود می پرورید. شک را کنار بگذارید. دست به کار شوید موفق خواهید شد.

دی

دچار دردسر و گرفتاری شده اید که برای رفع آن باید به مذاکره و گفتگو با دیگران بپردازید. مشورت را فراموش نکنید و از دیگران کمک بگیرید.

بهمن

با اقوام نزدیک خود اختلاف پیدا می کنید و آنها را ترک می کنید. با تفکر صحیح به رفع موانع و اختلافات بپردازید.

اسفند

به یک میهمانی بزرگ (عروسی، جشن تولد و غیره) دعوت می شوید. بهتر است از قبل خود را آماده کنید. با افراد مهمی ملاقات خواهید داشت و به شما خوش می گذرد.

بازدیدکنندگان : ۲۳ نفر
طالع بینی

فال روزانه/فال آی ݘینگ جمعه 28 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس چهارشنبه 26آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi