فال روزانه/فال نوستراداموس پنج شنبه 13 آذر 1399

پنج‌شنبه 13 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه

دوست عزیزی که ۱۳ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امروز آزادید تا هر کاری را که در روزهای دیگر سال برایتان ممنوع بوده، انجام دهید. امروز روز شماست و هیچکس برای کاری که انجام می دهید شما را سرزنش نخواهد کرد پس رها باشید و تا جایی که می توانید خوش بگذرانید. نگران رژیم غذایی تان نباشید و هر نوع شیرینی را که دوست دارید، امتحان کنید. می خواهید تصمیمی بزرگ در زندگی تان بگیرید اما کمی نگرانید، امسال زمان خوبیست تا ایده‌هایتان را عملی کنید. در ماه دی تلاش‌هایتان را دوبرابر کنید تا نتایج کارتان را تا آخر سال ببینید. اگر چه سرتان شلوغ است و وقت کافی ندارید اما دوستان تان را تحت هیچ شرایطی فراموش نکنید. کنار آنها بودن روحیه شما را تغییر می دهد. کاری را شروع کرده‌اید، اگر چه موانعی سر راهتان قرار دارد اما خیلی ساده از تمام آنها خواهید گذشت. گره ای که در وضعیت مالی شما افتاده، در اواسط سال باز خواهد شد. امسال از آن سالهایی ست که از هر دقیقه‌اش لذت خواهید برد، از آن نهایت لذت را ببرید. فال حافظ آنلاین

فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه

 فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ تاریخ می باشد

 

فروردین

خوشحال باشید چرا که بزودی به اهداف خود خواهید رسید و همه چیز در زندگیتان خوب خواهد شد. با کسی که دوستش دارید ازدواج خواهید کرد.

ارديبهشت

درگیر دعوا و جر و بحث خواهید شد، کسانی که به شما اعتراض کرده اند را ترک خواهید کرد، بر خودتان مسلط باشید و زود عصبی نشوید و آرامشتان را حفظ کنید.

خرداد

پول و ثروت زیادی نصیبتان خواهد شد. اما احتیاط کنید که از این همه پول مغرور و‌خودخواه نشوید. در مصرف آنها دقت کنید و آنها را هدر ندهید

تیر

در جشن یا محفلی شرکت خواهید کرد و مورد توجه اشخاص مهم و قدرتمندی قرار می گیرید باید خودتان و توانایی هایتان را به خوبی به آنها نشان بدهید تا راه موفقیت برایتان هموار شود.

مرداد

کمک گرفتن و یاری گرفتن از دیگران کار خوب و درستی است اما تا جایی که به آبرو شخصیت شما لطمه ای وارد نشود و زیر سوال نرويد پس برای حل مشکلاتتان به هر کسی رو نیندازید و اميدتان به خدا باشد.

شهریور

سخاوتمند باشید و بگذارید دیگران هم از خوشبختی و خوشحالی شما سهمی ببرند اگر دلی را شاد کنید مطمئن باشید خداوند به بهترین شکل شما را شاد و خوشحال خواهد کرد.و کسب و کارتان را رونق می بخشد.

مهر

اگر سد و موانعی در مسیر پیش رویتان وجود دارد نباید بترسید و از ادامه کار سر باز زنید زیرا در همه امور به نحوی مشکل وجود دارد پس تلاشتان را مضاعف کنید و سد را بشکنید.

آبان

بخت و اقبال به شما روی می آورد و دست به هر کاری بزنید به موفقیت می انجامد پس از این فرصت بوجود آمده نهایت استفاده را ببرید و آینده خود را بسازيد.

آذر

به دلایل مختلفي ممکن است امروز بحث و جدلی با یکی از اعضای خانواده خود راه بيندازيد باید مراقب باشید زیرا ممکن است او را با حرف های خود برنجانيد و از دست بدهید.

دی

نباید با مسخره کردن دیگران و زیر سوال بردن شخصیت آنها در جمع روحیه شان را تضعیف کنید زیرا با ادامه اين روند دچار مشکلات فراوانی خواهید شد.

بهمن

سری دارید که اصلا نمی خواهید آن را کسی بفهمد و یا به کسی بگویید. مشکلات و سختی هایی پیش رو دارید که باید تلاش و‌کوشش دو چندان کنید تا آنها را حل کنید.

اسفند

بزودی وصلت در پیش دارید و در زندگی سعادتمند خواهید شد پس ناامید نباشید و توکلتان به خدا باشد زیرا آینده پرامید و پر از عشق در انتظارتان است.

بازدیدکنندگان : ۲۰ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس جمعه14 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi