مهرداد میناوند در گذشت

پنج‌شنبه 9 بهمن 1399 ورزشی
مهرداد میناوند در گذشت

مهرداد میناوند در گذشت

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم فوتبال پرسپولیس که به ویروس کرونا مبتلا شده بود پس از چند روز مبارزه با این بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مهرداد میناوند بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران که حدود ۱۰ روز پیش به کرونا مبتلا شد و با وجود تلاشی که پزشکان انجام دادند نتوانستند وی را به زندگی برگردانند.میناوند در شرایطی به بیمارستان مراجعه کرده بود که حدود ۸۰ درصد ریه‌هایش درگیر ویروس کرونا شده بود.

ساعاتی پیش اخباری بدی از بیمارستان لاله در خصوص او به گوش رسید و پیگیری ها نشان داد که حال مهرداد میناوند رو به وخامت است. این وخامت ادامه یافت و عملیات پزشکان برای نجات میناوند نیز به جایی نرسید تا در کمال ناباوری و با نهایت تاسف، خبر درگذشت این پیشکسوت فوتبال ایران از اتاق آی سی یو مخابره شود.

بیمارستان لاله تهران نیز تائید کرد که مهرداد میناوند پیشکسوت فوتبال ایران به دلیل درگیری 90 درصدی ریه اش، درگذشت.

مهرداد میناوند در گذشت

مهرداد میناوند در گذشت

مهرداد میناوند در گذشت

مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در سن ۴۵ سالگی  در روز ۸ بهمن ۱۳۹۹ در بیمارستان لاله درگذشت.

مهرداد میناوند (متولد  ۹ آذر ۱۳۵۴) بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بود.مهرداد میناوند که سابقه بازی در تیم‌های مختلف از جمله پرسپولیس، اشتورم گراتس اتریش، الشباب امارات و سپاهان اصفهان را از داشت

او با پرسپولیس در سال ۱۳۷۶ قهرمان لیگ ایران شد و با اشتورم گراتس ۱ قهرمانی در لیگ اتریش، ۱ قهرمانی در جام حذفی اتریش، ۲ قهرمانی در سوپرجام اتریش و ۲ سال حضور پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد. تعداد بازی‌های او در لیگ قهرمانان اروپا ۱۰ بازی می‌باشد.

 

مجله خانواده دایان درگذشت این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس را تسلیت می‌گوید. روحش شاد  ویادش گرامی

 

 

 

 

 علی انصاریان وضعیت مساعدی ندارد

علی انصاریان وضعیت مساعدی ندارد

قرعه کشی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا/ استقلال در گروه مرگ، پرسپولیس و خلیل زاده به هم رسیدند

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi