فال هندی/فال راجت نير هندي سه شنبه 21 بهمن 1399

سه‌شنبه 21 بهمن 1399 طالع بینی
فال راجت نير هندي

فال هندی

دوست عزیزی که امروز 21 بهمن به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید اما مواظب تلاش‌های خود نیستید و اگر این رویکرد را ادامه دهید، این زحمت‌ها در سال تولدتان به باد می‌رود. در این سال بیشتر از همیشه مواظب دستاوردهای زندگی باشید و شش‌دانگ حواستان را جمع کنید. اسفند امسال را با احتیاط پشت سر بگذارید تا فروردین سال آینده فرا برسد.

در فروردین و اردیبهشت سال آینده برنامه‌های جدی برای زندگی‌تان بریزید و رویکردی آینده نگرانه به زندگی داشته باشید. مردادماه سال آینده زمان استراحت شماست و در این ماه فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار دوستان و آشنایان حسابی خوش بگذرانید. آذر ماه سالی که از راه می‌رسد با تصمیم مهمی در زندگی روبرو خواهید شد.

شما شخصی قوی، با اراده، جسور، پرشور و با انرژی، باهوش، جاه طلب و با انگیزه هستید. شما از افرادی که دروغ بگویند یا احساسات واقعی خود را پنهان کنند بیزار هستید و برای حقیقت و نظافت اهمیت ویژه ای قائل هستید. شما باید سعی کنید دست از سلطه جویی برداشته و لجبازی را کنار بگذارید. فال آنلاین حافظ

 

فال هندی

فال هندی

فال هندی

متولدین فروردين

ستارگان: آتریا جنس:آتش
درصد لايه انرژي شما: ۶۹٪؜ لايه روحي
پيشگويي:

شما در سرگرم نشان دادن خودتان در حالی که در واقع هیچ کار خاصی انجام نمی دهید مهارت خیلی زیادی دارید، اما خوشبختانه امروز مجبور نیستید برای کسی نقش بازی کنید و بیشتر وقتتان در اختیار خودتان خواهد بود.

البته این را باید به خاطر داشته باشید که در کل نیازی به داستان پردازی و نقش بازی کردن نیست.

متولدین ارديبهشت

ستارگان: دلتابادبان جنس:آب
درصد لايه انرژي شما: ۴۴٪؜ لايه روحي
پيشگويي :

اگر یکی از افرادی که می شناسید دارد روزهای سختی را پشت سر می گذراند، امروز ممکن است که برای مشورت و یا درد دل کردن به سراغ شما بیاید. شما از نظر دیگران آدمی هستید که به بقیه اهمیت می دهید و در روزگار سختی دوست بسیار خوبی برای آنها هستید.

متولدین خرداد

ستارگان: ناطح جنس:خاک
درصد لايه انرژي شما: ۱۸% لايه روحي
پيشگويي :

امروز کمی شجاعت به خرج دهید و با چالش هایی که همیشه سعی داشته اید از آنها فرار کنید روبرو شوید و توانایی خود را در مقابله با این مشکلات بسنجید.

با این کار شما دانش لازم برای رویارویی با مشکلی قدیمی که مدت ها شما را آزار می داده است پیدا خواهید کرد و به این واقعیت پی خواهید برد که خیلی قدرتمندتر از آن چیزی هستید که خودتان فکر می کرده اید.

متولدین تير

ستارگان: طاووسجنس:آب
درصد لايه انرژي شما: ۴۷% لايه روحي
پيشگويي:

دلخوری هایی که در خانه و بین اعضای زخانواده تان به وجود آمده اند باعث شده اند که دلتان بخواهد امروز تا جایی که می توانید از خانه و خانواده تان فاصله بگیرید و سر خودتان را با کار کردن گرم نگه دارید.

حتی اگر کار خاصی برای انجام دادن نداشته باشید هم سر خودتان را با کارهای غیر ضروری و متفرقه گرم نگه خواهید داشت و ممکن است حتی به انجام کارها و پروژه های خلاقانه و هنری روی بیاورید.

متولدین مرداد

ستارگان: گاکروسجنس:آب
درصد لايه انرژي شما: ۲۳٪؜ لايه روحي
پيشگويي :

امروز بهتر است انتظار نداشته باشید کارهای مرتبط با تکنولوژی و به ویژه کامپیوتر به خوبی و راحتی پیش بروند، مخصوصا اگر قصد داشته باشید با استفاده از آن با دیگران ارتباط برقرار کنید و یا چیزی بنویسید.

در واقع تمام روز مشکلات مربوط به تکنولوژی شما را با خود درگیر خواهند کرد، پس اگر می خواهید پیامی را به دوستی برسانید بهتر است بااو تماس تلفنی بگیرید ویا حتی بهتر از آن، به طور حضوری به دیدار او بروید و حرف هایتان را با او بزنید.

متولدین شهريور

ستارگان: سرپسین جنس:آب
درصد لايه انرژي شما: ۷۰٪؜ لايه روحي
پيشگويي :

فال هندی

فال هندی

فال هندی

امروز ممکن است خبرهای ناراحت کننده ای در ارتباط با مسائل مالی به گوشتان برسند. شاید این اخبار به طور مستقیم با شما ارتباطی نداشته باشند، اما متأسفانه در نهایت وضعیت مالی شما را نیز تحت تأثیر قرار خواهند داد. خونسردی خودتان را حفظ کنید و نگران نشوید.

متولدین مهر

ستارگان: سروش جنس:آب
درصد لايه انرژي شما: ۳۴٪؜ لايه روحي
پيشگويي :

امروز شما در حل مشکلی که سر راهتان قرار گرفته است با دقت و توجه فوق العاده ای پیش می روید و تمام جزئیات را مورد بررسی قرار می دهید تا بهترین راه حل ممکن را پیدا کنید. قدرت تحلیلتان در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و می توانید خیلی خوب مشکلات را یافته و راه حل آنها را هم بیابید.

 

متولدین آبان

ستارگان: کرکس نشسته جنس:خاک
درصد لايه انرژي شما: ۸۰٪؜ لايه روحي
پيشگويي:

امروز متوجه استعداد جدیدی در وجود خودتان خواهید شد که پیش از این هرگز به آن فکر نکرده بوده اید. انگار استعدادهای شما تمامی ندارند و هر از گاهی جنبه ی جدیدی از آنها را کشف می کنید. نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشید و فرصت داشتن تجربه های جدید را از خودتان دریغ نکنید.

متولدین آذر

ستارگان: دبرانجنس:آب
درصد لايه انرژي شما: ۸۰٪؜ لايه روحي
پيشگويي:

امروز دیداری غیر منتظره با یکی از دوستان خود خواهید داشت و با او در مورد مسائلی صحبت خواهید کرد که هر چند به طور مستقیم به شما ارتباطی پیدا نمی کنند اما شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد. این صحبت ها می توانند باعث آشفتگی ذهن شما شوند، پس باید خودتان را آماده کرده و تمام تلاشتان را به کار بگیرید تا تحت تأثیر آنها قرار نگیرید.

متولدین دي

ستارگان: آکروکس جنس:آتش
درصد لايه انرژي شما: ۵۰٪؜ لايه روحي
پيشگويي:

امروز شما میل شدیدی به استقلال و رهایی از محدودیت هایی که شغلتان به شما تحمیل می کند، فرار از رابطه ای که فکر می کنید ادامه ی آن فایده ای ندارد و یا رهایی که از رکود و سکونی که فکر می کنیدبه زندگی شخصی تان حاکم شده است احساس می کنید.

 

متولدین بهمن

ستارگان: مرفق جنس:خاک
درصد لايه انرژي شما: ۱۱٪؜ لايه روحي
پيشگويي :

امروز برای شما روز جدیدی خواهد بود. روز خوبی برای اینکه جنبه ی مهربان وجودتان را نشان دهید. برای دیگران وقت بگذارید و با آنها حرف بزنید و تا می توانید لبخند بزنید. دیگران به سمت شخصیت دوستانه و صمیمی شما جذب خواهند شد و شما هم از بودن با آنها لذت خواهید برد.

متولدین اسفند

ستارگان: شباهنگ جنس:آتش
درصد لايه انرژي شما: ۲۷٪؜ لايه روحي
پيشگويي:

امروز شما این فرصت را خواهید داشت که چیزها را همان طوری که هستند ببینید، نه آن طوری که خودتان دلتان می خواهد باشند. شاید گاهی گول زدن خودتان کار ساده ای باشد، اما نمی توان حقیقت را تا همیشه مخفی نگه داشت و بالاخره زمانی فرا می رسد که حقیقت آشکار خواهد شد. تا وقت هست از فرصت استفاده کرده و با واقعیت ها روبرو شوید.

 

 

[ngd-single-post-view]
طالع بینی هندی

فال راجت نير هندي چهارشنبه 22 بهمن 1399

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس امروز/فال روزانه 20 بهمن 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi