انتخاب پردرآمدترین بازیگر مرد دنیا «دواین جانسون»

پنج‌شنبه 23 مرداد 1399 چهره ها
دواین جانسون

«دواین جانسون» پردرآمدترین بازیگر مرد جهان انتخاب شد.

 

سینمایی ایران: با انتشار جدیدترین فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد جهان توسط مجله «فوربس»، «دواین جانسون» بازیگر آمریکایی – کانادایی در رتبه اول این فهرست قرار گرفت.

بر اساس گزارش جدید مجله «فوربس»، « دواین جانسون» در فاصله ژوئن ۲۰۱۹ تا ژوئن ۲۰۲۰، ۸۷.۵ میلیون دلار درآمد کسب کرده که ۲۳.۵ میلیون دلار آن حاصل بازي در پروژه «اعلان قرمز» نتفلکیس بوده است.

به این ترتیب «جانسون» برای دومین سال پیاپی عنوان پردرآمدترین بازیگر مرد دنیا را از آن خود کرد. این بازیگر برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ با درآمد ۶۴.۵ میلیون دلاری در رتبه نخست این فهرست قرار گرفت.

دواین جانسون با نام کامل دواین داگلاس جانسون ملقب به راک در 2 مه 1972 در هایورد کالیفرنیا متولد شد.دوئین جانسون هنرپیشه، تهیه‌کننده فیلم و کشتی‌گیر حرفه‌ای پیشین آمریکایی است.

 

رتبه دوم تا دهم متلعق:

 

«رایان رینولدرز» دیگر همبازی «جانسون» در «اعلان قرمز» با ۷۱.۵ میلیون دلار در رتبه دوم فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد جهان قرار گرفت.

«مارک والبرگ» با ۵۸ میلیون دلار، «بن افلک» با ۵۵ میلیون دلار، «وین دیزل» با ۵۴ میلیون دلار نیز رتبه های سوم تا پنجم این فهرست را بخود اختصاص دادند

در این بین «آکشی کومار» بازیگر مطرح بالیوود نیز در رتبه ششم این فهرست قرار گرفت.

«لین مانوئل میرندا»، «ویل اسمیت»، «آدام سندلر» و «جکی چان» نیز به ترتیب جایگاه هفتم تا دهم فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد جهان را کسب کردند.

 

عکس سومین سالگرد ازدواج بهاره رهنما

جشن  سومین سالگرد ازدواج بهاره رهنما و همسرش/عکس

ماه‌چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی بازیگر سینما درگذشت

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا