۵ روش برای داشتن یک قرار ملاقات خوب

چهارشنبه 25 مرداد 1402 موفقیت ، گوناگون
۵ روش برای داشتن یک قرار ملاقات خوب

۵ روش برای داشتن یک قرار ملاقات خوب

همه ما از قرار ملاقات‌ها لذت می‌بریم، درست نیست؟ هیجانی که با آن همراه است، فکر کردن به اینکه چگونه اتفاقات خواهد شد. تصور می‌کنیم که در یک رستوران شیک نشسته‌ایم، موسیقی جاز در پس‌زمینه پخش می‌شود، نور به طور کامل بر روی صورت دوست‌داشتنی ما می‌تابد و او به نظر می‌رسد که از بهشت آمده است…

با این هیجان، اضطراب همراه است. شما نگران هستید که با خوردن غذا، لبخندی با دندان‌های پر از غذا بزنید. یا در حال صحبت کردن هستید و بر روی صورت دوستتان ترشحات دهانی بپاشید. اگر برای اولین بار با هم قرار ملاقات دارید، نگران هستید که چگونه به نظر خواهد رسید یا چطور خود را حمل خواهد کرد.

اما نگران نباشید، اینجا نکاتی هستند که قرار ملاقات شما را به یک تجربه عالی تبدیل خواهند کرد.

Capture 232

1. نخوابید.

بلی، می‌دانم شما در حال تعجب هستید که چه کسی در یک قرار ملاقات خواب می‌رود؟ من. یک بار این کار را کردم. آن پسر خسته کننده نبود. من خسته و خواب‌آلود بودم و به او گفتم که قرار ملاقات را به تعویق بیندازیم، اما او این را قبول نکرد. بنابراین، در حالی که او صحبت می‌کرد، من خوابیده بودم.

وقتی از من پرسید که مشکل چیست، گفتم که دارویی را مصرف کرده‌ام که باعث خواب‌آلودگی شده است؛ اما نگران او نباشید، چند ماه بعد معلوم شد او یک بچه دارد، به این معنی که کس دیگری نیز در زندگی او بوده است. آیا خدا خدای شگفت‌انگیزی است؟

بنابراین، بیدار و خیلی مراقب باشید، گوش دهید و به هیچ وجه خمار نشوید یا چشم‌های خود را ببندید.

۲. راحت پوشیدن.

ما همیشه برای زیبا شدن تلاش می‌کنیم. شما یک لباس خوشگل می‌پوشید، ناخن‌های خود را و همچنین موهایتان را آرایش می‌کنید و همچنین می‌خواهید قرار ملاقاتتان را به خوبی بگذرانید. هر چقدر هم که می‌خواهید شگفت انگیز به نظر برسید، چیزی بپوشید که شما را موذب یا اذیت نکند.

یک لباس ساده به جای لباسی که همیشه باید با آن سر و کله بزنید بخرید. کفش‌های راحتی بخرید که به شما اجازه می‌دهد همانند یک انسان عادی راه بروید. من خانم‌هایی را با لباس های تنگی که به سختی می‌توانند در آن‌ها راه بروند دیده‌ام و هرگز نفهمیده‌ام که چرا کسی می‌خواهد خود را اذیت کند.

Capture 233

۳. از دستانتان استفاده کنید.

آیا تا به حال سعی کرده‌اید با چنگال و چاقو غذا بخورید، اما دستانتان همکاری نمی‌کنند؟ آن‌ها لرزان و ناگهان فراموش کرده‌اید چه چیزی در کدام دست است؟من قبلاً در همچین وضعیتی بودم و خیلی عصبانی شدم. تقریباً می‌خواستم به او بگویم که برگردد و به سمت دیگر برگردد تا بتوانم به راحتی غذا بخورم.

اگر ابزارغذا خوردن شما را اذیت میکند، فقط دست‌های خود را بشویید و آن غذا را به عنوان آنچه مادرتان به شما آموزش داده به خورد برسانید. ممکن است به نظر برسد که شما هیچ کلاسی ندارید، اما بهتر است راحت بخورید تا این که از بیم اینکه قطعه مرغ از بشقاب شما بیافتد، ترسیده باشید.

۴. سوال بپرسید.

اگر به یک رستوران شیک می‌روید و از غذاهایی که در  منو فروش آن ها است  مطمئن نیستید، هیچ ضرری ندارد قبل از سفارش بپرسید. این نامطلوب نیست. شما باید از آنچه روی بشقابتان است، مطمئن باشید.اگر قرار ملاقات شما با غذاهای مورد نظر شخصی که با او قرار دارید آشناست، می‌توانید از او بخواهید چیزی برای شما سفارش دهد. نمی‌خواهید بعداً بفهمید که قورباغه یا ماری را خورده‌اید.

همچنین، اگر نام غذاها را در منو اشتباه بگویید، مشکلی نیست. چگونه انتظار دارید که نام غذاهای فرانسوی و ایتالیایی را به راحتی تلفظ کنید ؟

Capture 234

۵. محلی راحت انتخاب کنید.

اگر گزینه انتخاب محل را دارید، مکانی را انتخاب کنید که بدون اینکه بخواهید بگویید “ببخشید، چه گفتید؟” بتوانید به گفتگو بپردازید. یا بدون اینکه بخواهید به سمتش خم شوید تا بتوانید بشنوید چه می‌گوید.

کلوپ‌ها بدترین مکان برای قرار ملاقات هستند. شما مجبور خواهید شد از طریق علامت‌ها ارتباط برقرار کنید. اگر شما عاشق طبیعت یا فعالیت‌های خارج از منزل هستید، می‌توانید آن را امتحان کنید.

منبع : MSN

معنی عدد 0000

معنی عدد 0000: معنای معنوی و پیام های مهم

لایک‌ تان نمی‌ کنند؟

لایک‌ تان نمی‌ کنند؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا