4 ورزشکار متولد شده در ثروت

سه‌شنبه 31 مرداد 1402 ورزشی
4 ورزشکار متولد شده در ثروت

4 ورزشکار متولد شده در ثروت

ورزشکاران اغلب ما را با داستان های قابل توجه خود از پشتکار، سخت کوشی و اراده مجذوب خود می کنند. ما از کسانی که از ابتدا فروتنانه برای دستیابی به عظمت در ورزش مربوطه خود برخاسته اند، تجلیل می کنیم. با این حال، چند ورزشکار هستند که سفر خود را از یک مکان ممتاز آغاز کردند. بیایید نگاهی بیندازیم به چهار ورزشکار که به دلیل سوابق مرفه خود در این رقابت ها پیش قدم بودند.

Capture 448
1. استف کوری:

استفن کری، که به خاطر مهارت‌های فوق‌العاده‌اش در تیراندازی سه امتیازی معروف است، از همان ابتدا بسکتبال را در خون خود داشت. او جای پای پدرش دل کری را دنبال کرد که از سال 1986 تا 2002 یک حرفه موفق در NBA داشت. دارایی خالص دل کری حدود 8 میلیون دلار است که تربیت راحت را برای استف و خواهران و برادرانش فراهم کرد. علیرغم پیشینه ممتاز استف، اخلاق کاری بی وقفه و تعهد استف به بازی، نیروی محرکه دستاوردهای برجسته او بوده است.

Capture 449

2. اسکار پیستوریوس:

اسکار پیستوریوس، دونده سرعت آفریقای جنوبی که به‌عنوان اولین دونده قطع عضو که در المپیک شرکت کرد، تاریخ را ثبت کرد، در ثروت به دنیا آمد. پدربزرگ او یک تامین کننده موفق آهک بود، که از لحاظ مالی امنیت را برای اسکار تضمین کرد. به طرز غم انگیزی، میراث او زمانی که به قتل دوست دختر مدلش در سال 2013 محکوم شد، چرخش تاریکی پیدا کرد و دستاوردهای ورزشی قابل توجه او را تحت الشعاع قرار داد.

Capture 450

3. جرارد پیکه:

پیشینه خانوادگی جرارد پیکه، فوتبالیست اسپانیایی، سرشار از موفقیت است. پدربزرگ او، آمادور برنابئو، سمت معتبری به عنوان نایب رئیس باشگاه بارسلونا داشت. پدر پیکه یک تاجر موفق است و مادرش مدیر یک بیمارستان است. علیرغم اینکه پیکه در ممتاز به دنیا آمده است، استعداد و فداکاری پیکه در موفقیت فوتبالی او نقش بسزایی داشته است و به نمایندگی از باشگاه های مطرحی مانند منچستریونایتد و بارسلونا.

Capture 451

4. کوبی برایانت:

کوبی برایانت فقید، یک اسطوره بسکتبال که به دلیل مهارت های قابل توجه و رقابت شدید خود شناخته می شود، ورزشکار دیگری بود که در خانواده ای مرفه متولد شد. پدر او، جو “جلیبین” برایانت، از سال 1975 تا 1983 بازیکن NBA بود و قبل از اینکه به یک حرفه مربیگری موفق تبدیل شود. با بزرگ شدن در اطراف این ورزش، شور و شوق کوبی برای بسکتبال در اوایل شعله ور شد و او را به یکی از بهترین بازیکنان NBA در تمام دوران تبدیل کرد.

در حالی که این ورزشکاران ممکن است به دلیل پیشینه ممتازشان دارای مزایای خاصی بوده باشند، لازم است بدانیم که موفقیت آنها نیز ناشی از فداکاری، سخت کوشی و استعداد طبیعی آنهاست. در دنیای ورزش، استعداد به تنهایی نمی تواند تضمین کننده موفقیت باشد. این تلاش بی وقفه برای برتری است که واقعاً این ورزشکاران را متمایز می کند. همانطور که ما به جشن گرفتن دستاوردهای آنها ادامه می دهیم، باید به خاطر داشته باشیم که عظمت می تواند از مسیرهای مختلف، صرف نظر از تربیت فرد، بیرون بیاید.

منبع : MSN

با ارزش ترین باشگاه های فوتبال جهان

با ارزش ترین باشگاه های فوتبال جهان

بازیکنان بزرگی که در سال 2023 بازنشسته شدند

بازیکنان بزرگی که در سال 2023 بازنشسته شدند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا