17 جاذبه‌ی گردشگری در پورتلند

جمعه 20 بهمن 1402 جاذبه های گردشگری
Capture 454

17 جاذبه‌ی گردشگری در پورتلند

با جمعیتی برابر با 66،881 نفر در سال 2015، پورتلند بزرگترین شهر در ایالت مین آمریکا است. علاوه بر این، نیم میلیون نفر در منطقه شهری بزرگ پورتلند زندگی می‌کنند که بیش از یک سوم جمعیت کل مین را شامل می‌شود. گردشگران به محله‌ی اولد پورت جذب می‌شوند و فانوس دریایی پورتلند یک جاذبه‌ی دیدنی است. فنیکسی که از خاک برخاسته روی مهر شهرداری، یادآوری از بازسازی شهر پس از چهار حریق ویرانگر است. پورتلند در اورگن، بعد از جزیره پورتلند در انگلستان، نام‌گذاری شده است، در حالی که پورتلند در مین، به نام پورتلند در اورگن نام‌گذاری شده است.

Capture 453

۱. فانوس دریایی پورتلند

فانوس دریایی پورتلند، که به سال ۱۷۹۱ برمی‌گردد، قدیمی‌ترین فانوس دریایی در مین و شاید با شکوه‌ترین فانوس دریایی در نیوانگلند است. این فانوس دارای یک موزه برجسته درباره تاریخ آن در قسمت سرایداران قدیمی است و همچنین یک فروشگاه هدیه دارد. و در فاصله کمی از درب، پارک فورت ویلیامز واقع شده است که شامل ۹۰ اکر از مسیرهای پیاده‌روی ساحلی، میزهای پیک نیک، باغ‌ها و یک ساحل است.

Capture 452
۲. بازدید از موزه نظامی مین

بازدید از موزه نظامی مین، که در مین واقع شده است، برای یادگیری بیشتر درباره نظامیان بسیار ضروری است. این موزه با استفاده از روش‌های مختلف، اشیاء اصیل را به نمایش می‌گذارد تا بازدیدکنندگان بتوانند قربانیان شجاع ارتش ایالات متحده را ببینند و تجربه کنند. مجموعه اسرای جنگی این موزه مطمئناً ذهن بازدیدکنندگان را به خود جلب خواهد کرد! پس این جاذبه را از دست ندهید.

Capture 451

۳. آفتاب‌خوردن و جمع‌آوری صدف در شاطئ ویلارد

شاطئ ویلارد در مین، ایالات متحده، برای علاقه‌مندان به شنا و قایق‌سواری، یک شاطئ بسیار جذاب است. مهمانان می‌توانند از این شاطئ برای قایق‌سواری تفریحی و تجاری استفاده کنند و به کالج جامعه جنوبی مین سر بزنند. این شاطئ همچنین دارای یک فانوس دریایی زیبا با شکل یک پلاگ اسپارک است که در آن قرار دارد. همچنین در این شاطئ می توان به جمع آوری صدف پرداخت.

Capture 450

۴. اولد پورت

اولد پورت شهر پورتلند با خیابان‌های سنگ فرش و خانه‌های آجری قرن ۱۹، حس یک شهرک ماهیگیری انگلیسی قدیمی را به شهر می بخشد. این شهر با بوتیک‌های لباس، فروشگاه‌های سوغاتی، رستوران‌ها و مکان‌های سنتی دریایی پر شده است. همچنین به خاطر سرگرمی‌های شبانه‌اش با پاب‌ها، کارخانه‌های آبجو و بارهای کوکتلی، محبوب است.

Capture 449

۵. پارک دیرینگ اوکس

پارک دیرینگ اوکس، زمین‌های الماس، تنیس، والیبال و بسکتبالی که برای هر ورزشی که علاقمند هستید، مناسب هستند، ارائه می‌دهد. این پارک همچنین دارای یک استخر یا پدل پول برای کودکان است که ویژگی‌های فیزیکی یک جریان طبیعی را تقلید می‌کند. تاریخچه پارک دیرینگ اوکس در سال ۱۸۷۵ آغاز شد، زمانی که خانواده دیرینگ ۵۰ اکر زمین را با شرط اینکه در مدت ده سال، مالیات املاک و مستغلات آن‌ها افزایش نیابد، به دولت اهدا کرد. مهندس شهری به نام ویلیام ای. گودوین پارک را طراحی کرد و از یک سبک طبیعی استفاده کرد تا بلوغ و کامل کردن بلوط‌ها را تقویت کند و تکمیل کند.

Capture 448

۶. دیستیلری صنایع دستی مین

حتماً سعی کنید اسپریت های دیستیلری صنایع دستی مین را در ایالات متحده آمریکا تجربه کنید. این دیستیلری، دیستیلری مزرعه تا فلاسک است که تازگی و کیفیت محصولات خود را تضمین می کند. بازدیدکنندگان همچنین می توانند با شرکت در یک گردش پیاده در محل، با روش های دیستیلری قرن ها قدیمی و نوآوری ها آشنا شوند.

Capture 447

۷. ستاره‌نما ساوت‌وورث

ستاره‌نما ساوت‌وورث، که در مین، ایالات متحده قرار دارد، برای یادگیری بیشتر درباره فضا و سیارات بسیار مناسب است. این ستاره‌نما، نمایش‌های با کیفیت بالا را ارائه می دهد که بازدیدکنندگان را در یک سفر قرار می دهد و تئوری های مختلف درباره تشکیل جهان را ارائه می دهد. بازدیدکنندگان همچنین می توانند صورت و نام صورتی‌های مختلف در فضا را شناسایی کرده و بیشتر درباره آن‌ها بدانند.

Capture 446
8.موزه فرهنگ آفریقایی در مین

علاقه‌مندانی که مایل به یادگیری بیشتر درباره قاره آفریقا هستند، می توانند به موزه فرهنگ آفریقایی در مین، ایالات متحده سر بزنند. این موزه به هنر و فرهنگ قبایل زیر صحرایی آفریقا تخصص دارد. بازدیدکنندگان عاشق نمایش‌های موزه خواهند شد که شامل ادبیات و هنر الهام گرفته از اقلیم آفریقایی‌ها در سرتاسر جهان است.

Capture 445

۹. کتابخانه عمومی پورتلند

در مین، ایالات متحده، کتابخانه عمومی پورتلند بهشت برای علاقه‌مندان به کتاب است زیرا شامل بسیاری از کتاب‌های ژانرهای مختلف است. علاوه بر این، مهمانان از فضای آرام و آرامش‌بخش کتابخانه لذت می‌برند که اجازه می‌دهد با خیال راحت کتاب بخوانند. کتابخانه به انواع ژانرهای کتاب مختلف نیز افتخار می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که برای همه چیزی وجود دارد.

Capture 444

۱۰. پارک ولفز نک وودز

پارک ولفز نک وودز از پارک های معمولی با شامل یک اردوگاه ساحلی، یک مزرعه و یک مرکز تحقیقاتی آموزشی نیست. در این پارک، بسیاری از فعالیت ها برای انجام وجود دارد که بازدیدکنندگان را از خستگی و بیکاری در بیاورد. بازدیدکنندگان می توانند از امکانات پارک استفاده کنند، پارک را بررسی کنند و فعالیت های تفریحی دیگری انجام دهند.

Capture 443

۱۱. قصر ویکتوریا

قصر ویکتوریا، که همچنین به نام خانه مورس-لیبی یا خانه مورس-لیبی شناخته می شود، یک ویلا از سنگ آهک است و نمونه کاملی از معماری مسکونی آمریکایی است. این خانه به خاطر معماری داخلی و خارجی، مبلمان شیک، نقاشی های دیواری متبرکه، فرش ها، شیشه های نقش برجسته، پرسلان، نقره و لوازم شیشه ای مشهور است.

Capture 442

۱۲. پرومناد شرقی

پرومناد شرقی یک مسیر تاریخی ساحلی و پارک عمومی در پورتلند، مین است. این پارک به دور یک محله کوهستانی پیچیده شده است و دیدی عالی از آبهای آبی خلیج کاسکو و بندر پورتلند ارائه می دهد. این پارک دارای مسیرهای سنگفرشی، زمین های بسکتبال، زمین های تنیس و زمین های بیسبال است. این یک مکان خوب برای پیکنیک، پرتاب بادبادک و دوچرخه سواری است.

Capture 441

۱۳. ساحل الماسی

علیرغم واقع بودن در جزیره بزرگ الماسی، ساحل الماسی تنها ۳۰-۴۰ دقیقه با قایق از شهر دور می‌باشد. این باعث می شود زندگی در جزیره ایده آل باشد زیرا ساکنان به راحتی به خرید مواد غذایی، رستوران ها و سایر فعالیت های اصلی دسترسی دارند.

جزیره دارای امکانات جذاب بسیاری است که شامل شنا، تنیس، قایق سواری و سایر فعالیت های آرامش بخش است. ساکنان ساحل الماسی دسترسی به خدمات و امکانات برتری مانند رستوران Diamond’s Edge، یک بندر، فروشگاه کلی، همراه با یک باشگاه ورزشی، استخر و مسیرهای پیاده‌روی دارند. این جزیره در گذشته برای مدتی پایگاه نظامی در دوران سربازی طلایی آمریکا بوده است. جزیره نقاشی های پیاده‌روی، اتاق های خواب، پله های بزرگ، آتش‌بازی ها و موارد دیگری را به نمایش می‌گذارد که بازسازی شده است.

Capture 440

۱۴. سالن مریل

سالن مریل که به عنوان سالن سیتی هال پورتلند شناخته می شود، یک سالن با ۱۹۰۸ صندلی است که برای کنسرت‌ها، اجراهای تئاتری، توابع شرکتی و سایر رویدادها استفاده می شود. سالن تمرین مریل با ظرفیت ۳۲۰ نفر نیز برای جلسات شرکتی و مراسم پذیرایی در دسترس است.

Capture 439

۱۵. موزه هنر پورتلند

موزه هنر پورتلند با مجموعه دایمی بزرگ خود و نمایش‌های جهانی شناخته شده، به عنوان بهترین موزه منطقه‌ای در کشور شناخته شده است. PMA دارای مجموعه دایمی قابل توجهی است که شامل آثار معروف هنر آمریکایی، اروپایی و معاصر، همچنین نگهداری‌های اساسی از هنر مین است که به ارزش هنری غنی این ایالت و هنرمندانش تاکید می‌کند. با برنامه‌های بی‌نظیر، این موزه همه چیز را به زندگی می‌اندازد.

Capture 438

۱۶. برج مشاهده پورتلند

کاپیتان لموئل مودی در سال ۱۸۰۷ برج مشاهده پورتلند را به عنوان یک ایستگاه ارتباطی برای بندر پورتلند ایجاد کرد. این یک پروژه تجاری بود که به ارائه مزیت رقابتی برای صاحبان کشتی ها با اخطار آنها هنگام ورود کشتی های شان به بندر، به ارزش ۵ دلاری در سال برای اشتراک گذاری، می پرداخت. برج هشت ضلعی با ارتفاع ۸۶ فوت دارای قطر ۳۲ فوت در پایه و ۱۵ فوت در سطح مشاهده است. برج مشاهده تا سال ۱۹۲۳ به عنوان یک برج سیگنال دریایی به دست موادی خانواده مودی به بهره برداری ادامه داشت و به طرز چشمگیری به بهبود کارایی بندر پورتلند کمک کرد.

Capture 437

۱۷. موزه راه‌آهن باریک مین

موزه راه‌آهن باریک مین به دنبال حفظ تجهیزات تاریخی راه‌آهن و آموزش عمومی از طریق سفر قطار زیبا می باشد. بازدیدکنندگان تجربه سفر قطاری در کنار آب و هوای خلیج کاسکو را خواهند داشت. قطارها هر روز از شنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعدازظهر هر ساعت یکبار از موزه خارج می‌شوند. موزه همچنین نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که برای همه، به خصوص کودکان، عالی هستند. سالانه ۳۳،۰۰۰ نفر این موزه را بازدید می کنند، پس حتما از آن بازدید کنید!

 

منبع : MSN

11 خوراکی محلی فرانکفورت

11 خوراکی محلی فرانکفورت

11 جای دیدنی در قطر

11 جای دیدنی در قطر

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا