گفتگو با همسر سابق امین حیایی مونا بابکی پور

دوشنبه 16 بهمن 1396 سینما
گفتگو با همسر سابق امین حیایی مونا بابکی پور

گفتگو با همسر سابق امین حیایی مونا بابکی پور

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی در نشست خبری فیلم شعله ور در کنار پسرش دارا حیایی از حواشی زندگی گذشته اش گفت.
روز گذشته نشست خبری فیلم شعله ور ساخته حمید نعمت الله با جذابیت های زیادی همراه بود که یکی از آنها حضور مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی در کنار فرزندش دارا حیایی بود. در بخشی از این نشست خبری مصاحبه ای با همسر سابق امین حیایی صورت گرفت که فیلم و متن آن را در ادامه میبینید.
همسر سابق امین حیاییجشنواره فیلم فجر

همسر سابق امین حیایی در کنار پسرش دارا

مونا بانکی پور بعد از سالها جدایی از امین حیایی هنوز هم به واسطه پسرش دارا نامش در کنار همسر سابقش مطرح میشود . دارا حیایی تنها فرزند امین حیایی و مونا بانکی پور است که روز گذشته در نشست خبری فیلم شعله ور در جشنواره فیلم فجر حاضر بود .

دارا حیایی

دارا پسر امین حیایی و مونا بانکی پور

دارا حیایی به همراه مادرش مصاحبه ای انجام داد و مونا بانکی پور از حواشی زندگی اش در این گفتگو صحبت کرد.

مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است. این بازیگر کشورمان درباره علت این دوری گفت :بعد از خواب و بیدار پیشنهادهایی مطرح شد اما من دوست داشتم کاری بهتر از خواب و بیدار انجام دهم که میسر نشد البته من چند سالی ایران نبودم و حواشی که ایجاد شده بود باعث کم کاری بیشتر من شد.

همچنین بخوانید : جشنواره فیلم فجر اخبار و رویداد ها

همسر سابق امین حیایی ادامه داد :علاقه به حواشی زندگی هنرمندان همیشه وجود داشته و دارد. در آن سالها ماجراهایی مطرح شد که اصلا واقعیت نداشت و من را خیلی اذیت کرد اما ترجیح میدهم به گذشته بازنگردم و دوست ندارم بعد از 20 سال جوابگوی اشتباهات و ماجراهای گذشته باشم و در پایان از علاقه به ایفای نقش مادر و پسری در یک فیلم به همراه پسرش دارا گفت.

دارا حیایی

دارا پسر امین حیایی در کنار نیلوفر خوش خلق و حدیث میرامینی

امین حیایی قبل از ازدواج با نیلوفر خوش خلق ازدواج نموده و صاحب یک پسر است .اما این ازدواج به طلاق منتهی شد و امین حیایی در حال حاضر با نیلوفر خوش خلق زندگی میکند.

امین حیایی در سال 1380 با نیلوفر خوش خلق (متولد 24 خرداد 1351) از بازیگران سینمای ایران ازدواج کرد. و همچنین تنها فرزند وی دارا حیایی است. دارا حیایی متولد سال 1375 است. فرزند امین حیایی از همسر اولش مونا بانکی پور است. مونا بانکی پور فرزند بازیگر سالهای دور سینما فرزانه داوری است.

فیلم گفتگو با همسر سابق امین حیایی

 

منبع:نمناک

توضیحات حانیه زاهد درباره رفتار مژگان صابری

توضیحات حانیه زاهد درباره رفتار مژگان صابری

اسامی ده فیلم برتر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

اسامی ده فیلم برتر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi