پروتئین تراپی مو با خانه

شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ آرایش پوست ومو

 

پروتئین  ترابی در واقع استفاده از محصولی است که دارای پروتئین است که مو  به راحتی می تواند آن را جذب کند و برای تقویت و ترمیم کراتین به کار  برد. می توانید به آرایشگاه مراجعه کنید یا یک درمان پروتئین خانگی انجام دهید.

پروتئین تراپی در آرایشگاه های هزینه زیادی دارد .ما در اینجا چند ماسک مو  برای شما توضیح می دهیم که هزینه زیادی ندارد .و با کمی  صبر و حوصله می توانیدبا این ماسک ها موهای خشک و آسیب دیده خود را ترمیم کنید ،موهایتان را تقویت کرده ومواد مغذی و لازم را برای موهایتان را تامین کنید.اگر موهای بد حالت و خشک دارید حتما ار روش پروتئین درمانی برای دوباره زنده کردن موها استفاده کنید.

 

۱ :ماسک موز و عسل و روغن نارگیل

۲ تا۳ موز را خردکننده و در مخلوط کن ریخته ۲ قاشق غدا خوری عسل خام و ۱ قاشق روغن نارگیل اضافه کرده و مخلوط کن را روشن کنید و هم زدن را آنقدر ادامه دهید که مایع یک دست و کرمی رنگی بدست آید .اگر مایع خیلی غلیظ بود کمی آب اضافه کنیدولی رقیق نشود.

موها را به چند دسته تقسیم کنید و مواد را  از ریشه تا ساقه مو زده و وقتی به تما سر زدید .با کف دست تمام سر و موها را به آرامی ماشاژ دهید.

سپس موها را با کلاه حمام پوشانده و بعد از ۳۰ دقیقه موها را با شامپو و نرم کننده شسته و اجازه دهید موها خشک شود .از سشوار استفاده نشود

۲ ماسک آووکادو و سس مایونز

۱/۲ آووکادو را  بخوبی له کرده . یک فنجان سس مایونز را به آن  اضافه ۰کرده وخوب هم زده تا یک دست شود .موهارا به چند دسته تقسیم کرده مواد آماده شده را به تمام موهای خودبمالید وموها را  با حوله حمام بپوشانید .و بعد از ۳۰ دقیقه موها را با شامپو و آب سرد بشویید.بلا فاصله نرمی موهای خود را حس میکنید.موها را با حوله خشک کنید و از سشوار استفاده نکنید.

۳:ماسک تخم مرغ و ماست

۶ قاشق ماست محلی را با یک عدد تخم مرغ مخلوط کرده و به خوبی هم زده تا یک دست شود موها را به چند قسمت تقسیم کرده و ماسک  تخم مرغ آماده شده را به تمام موی سر مالیده و با کف دست موها و کف سر را به آرامی  ماساژ داده و موهارا با حوله حمام پوشانده بعد از ۳۰ دقیقه موهارا  با آب سرد و شامپو به خوبی شسته و با حوله خشک کنید و از سشوار استفاده نکنید.

همراه ما باشید……….

تشخیص نوع پوست

آیا نوع پوست خود را می دانید

بهترین روشهای مراقبت از موهای فر و وز

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا