جایزه گرمی برای کمانچه نوازی کیهان کلهر (تصاویر) – جامعه

سه‌شنبه 26 بهمن 1395 دسته‌بندی نشده

جایزه گرمی برای کمانچه نوازی کیهان کلهر

 

 به گزارش ایران ناز کیهان کلهر نوازنده مشهور کرد ایرانی که در گروه بین المللی جاده ابریشم نوازندگی میکند برنده جایزه گرمی شد . «کیهان کلهر» نوازنده و آهنگساز کرد کشورمان در آلبوم «Sing Me Home» به سرپرستی یویوما کار آهنگسازی و نوازندگی را بر عهده داشته و به گزارش ایران ناز توانست جایزه گرمی را در پنجاه و نهمین دوره این مراسم از آن خود کند.تبریک مدیر دفتر موسیقی به کیهان کلهر را در ادامه میخوانید

 

یویوما  یکی از بزرگ ترین و سرشناس ترین ویولن سل نوازان عصر حاضر به شمار می رود و گروه جاده ابریشم متشکل از برجسته ترین نوازندگان جهان از جمله کیهان کلهر را در اختیار دارد. این گروه عنوان بهترین موسیقی جهانی در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کردند در پنجاه‌ و ‎نهمین دوره جوایز موسیقی گِرَمی کیهان کلهر با گروه جاده ابریشم به رهبری یویوما با آلبوم «sing me home» برنده جایزه بخش بهترین موسیقی جهانی شد.

 

مدیرکل دفتر موسیقی، با اشاره به کمانچه‌نوازی همچون همیشه شگفت کیهان کلهر، برگزیده شدن آلبوم «sing me home» در بخش موسیقی جهانی جایزه گِرَمی را به او تبریک گفت.

 

جایزه گرمی برای کمانچه نوازی کیهان کلهر  (تصاویر)

 

فرزاد طالبی، مدیرکل دفتر موسیقی در پیامی به کیهان کلهر برگزیده شدن آلبوم «sing me home» در بخش موسیقی جهانی جایزه گِرَمی را به این موسیقی دان و نوازنده تبریک گفت.

انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکس - حوادث

 

جایزه گرمی برای کمانچه نوازی کیهان کلهر  (تصاویر) 

 

در متن پیام او چنین آمده است:

 

«هنرمند گرانمایه، جناب آقای کیهان کلهر

 

برگزیده شدن آلبوم «sing me home » به عنوان بهترین آلبوم در بخش موسیقی جهانی جایزه گِرَمی که حاصل تلاش گروه موسیقی جاده ابریشم همراه با کمانچه‌نوازی همچون همیشه شگفت و تحسین برانگیز جناب عالی است، نشان از گوشه‌ای از ارزش‌ها و توانمندی‌های موسیقی ایرانی و فرهنگ جهانی توأمان آن است .

 

ضمن تبریک این انتخاب شایسته، تداوم سلامتی و سربلندی شما را در صحنه‌های پیشاروی آرزومندم.»

 

مطالب مرتبط:

 

عکس و خبرهای جدید بازیگران و سلبریتی های ایرانی

 

شجريان پدر و پسر باز هم ركوددار شدند

 

تیپ زمستانی جنیفر لوپز در نیویورک +عکس

 

 

منبع : ایران ناز

جنجال زایمان عجیب زنی که بز بدنیا آورد (تصاویر) - جامعه

زیباترین مدلهای تزئین شکلات ولنتاین (عکس) - جامعه

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا