شرایط و نحوه ثبت نام کارت سوخت المثنی

دوشنبه 20 آبان 1398 گوناگون
ثبت نام کارت سوخت المثنی

ثبت نام کارت سوخت المثنی 

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران شرایط جدید و نحوه ثبت نام کارت سوخت المثنی را اعلام کرد.

به گزارش تیپ نیوز:سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه کسانی که قبلا در سامانه های اعلام شده تقاضای خود را برای کارت سوخت ثبت کرده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند، گفت:برای پیگیری کارت سوخت خود از طریق سایت EPOLICE.IR اقدام کنید. کارت سوخت

 

کارت سوخت

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به مشکلات پیش آمده برای درخواست کنندگان  کارت سوخت گفت:زمانی که اعلام شد قرار است کارت سوخت دوباره احیا شود، حدود 750 هزار نفر در سامانه هایی که اعلام شد ثبت نام کردند و این افراد کسانی بودند که کارت سوخت نداشتند و می خواستند کارت سوخت آنها به کارت بانکی شان متصل شود که برای این افراد کارت سوخت جدید صادر شده است.

 

وی ادامه داد:اما عده ای هستند که کارت سوخت داشتند و متقاضی بودند که کارت سوخت شان به کارت بانکی آنها نیز متصل شود؛ برای این افراد اخیرا پیامکی ارسال شده که در آن گفته شده است اگر هنوز کارت سوخت خود را دارند و مفقود نشده است، دوباره عدد 1 را به این شماره ارسال کنند.

 

کاهی تصریح کرد:بر این اساس عده ای عدد 1 را ارسال کردند که برای اینها کارت سوخت جدیدی متعاقبا صادر نخواهد شد اما عده ای عدد 1 را ارسال نکردند که به منزله آن است که این افراد کارت سوخت ندارند و این افراد باید از طریق پلیس 10+ برای گرفتن کارت سوخت اقدام کنند.

 

* کسانی که ثبت نام کرده اند و کارت سوخت به دستشان نرسیده به پلیس +10 مراجعه نکنند 

 

وی تاکید کرد:کسانی که ثبت نام کرده اند و هنوز کارت سوختشان به دستشان نرسیده است، نیازی به حضور در مراکز پلیس 10+ ندارند و می توانند از طریق همین سایت کارت خود را بر اساس فرایندی که گفته شد تحویل بگیرند.

 

از روز سه شنبه 22 مردادماه سال جاری بر اساس تصمیم دولت عرضه بنزین در جایگاه ها با کارت سوخت شخصی انجام می شود، هرچند که کارت سوخت جایگاه ها پابرجاست، اما به گفته مسئولان امر پس از مدتی عرضه بنزین از طریق کارت سوخت جایگاه دارای محدودیت می شود.

 

ثبت نام کارت سوخت المثنی

مدارک لازم خدمات کارت هوشمند سوخت

1- حضور مالک وسیله (درصورت عدم حضورمالک، ارایه وکالت نامه ای که در آن کلمه کارت سوخت به صراحت ذکر شده باشد)

2- اصل و کپی کارت یا سند یا بنچاق خودرو

3- شناسنامه یا کارت ملی مالک یا وکیل ایشان جهت احراز هویت

4- ارائه آدرس کامل پستی به همراه کد پستی و شماره ملی مالک در صورت تغییر آدرس مالک(کارت سوخت برای مالک صادر می گردد)

5- همراه داشتن بیمه نامه ماشین الزامی می باشد.

6- پرداخت مبلغ زیرکه از طریق دستگاه های کارت خوان موجود در دفاتر دریافت می شود:

 

مبلغ پرداختیصاحب حساب
100،000 ریال
(ده هزار تومان)
شرکت ملی پخش وپالایش فرآورده های نفتی

 

توجه:هر خدمتی که متعاقب آن به متقاضی پرینت ارایه شود، به ازاء هربرگ مبلغ آن جداگانه اخذ می گردد. هر برگ پرینت اضافه، خدمات اجرائیات (بیش از سه برگ) 15000 ریال می باشد.


توجه:
برای خودروهای با پلاک قدیمی کارت المثنی صادر نمی گردد.

توجه :هزینه ثبت درخواست المثنی یا تغییر آدرس کارت هوشمند سوخت 15000 ریال می باشد.

توجه :واریز از طریق اینترنت، عابربانک و فیش واریزی بانک به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

* کسانی که کارت سوخت ندارند ثبت نام کنند 

 

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین در ادامه با اشاره به کارت های سوختی که در باجه های پست معطل هستند، گفت:افرادی که ثبت نام کرده اند و هنوز کارت سوخت به دستشان نرسیده است، باید از طریق سایت EPOLICE.IR شماره پلاک خود را وارد کرده و بارکد پستی خود را از طریق این سایت تحویل بگیرند؛ در همین سایت لینک اداره پست تعبیه شده است که این بارکد را در سایت اداره پست جستجو می کنند و باجه و منطقه پستی که کارتشان در آنجا قرار دارد، اعلام می شود و آنها می توانند با مراجعه به آن اداره پست کارت سوخت خود را دریافت کنند.

منبع:نمناک

دانستنی‌هایی درباره رژیم سروتونین

رژیم غذایی سروتونین

زلزله شمال غرب ایران

زلزله ۵.۹ ریشتری شمال‌غرب ایران را لرزاند

آخرین دیدگاه‌ها

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi