بیوگرافی ایمان صفا بازیگر و همسرش

سه‌شنبه 11 مرداد 1401 بیوگرافی

بیوگرافی ایمان صفا بازیگر و همسرش

چکیده ای از بیوگرافی ایمان صفا

نام: ایمان

نام خانوادگی: صفا

تولد: 30 آذر 1362

زاده: شیراز

فعالیت:1394_تاکنون

پیشه: بازیگر

همسر: مجرد

 

ایمان صفا کیست ؟

ایمان صفا بازیگر کمدی ایرانی می باشد که با حضور در جوکر و سریال نیسان آبی بسیار دیده شد. او جز ورزشکاران کشور می باشد، ورزش برای او جدانشدنی است! سریال عملیات 125 از سریال هایی است که او در آن بسیار خوش درخشید.

ایمان صفا متولد چه سالی است ؟

ایمان صفا متولد 30 آذر 1362 می باشد.

ایمان صفا اهل کجاست ؟

او متولد شهر تهران است

بیوگرافی کامل ایمان صفا

ایمان صفا معتقد است هنریشگی کار بسیار سختی است و استرس و اضطراب بالایی را در بر دارد و به همین علت است که هنرمندان بسیار زود پیر میشوند. ایمان صفا علاوه بر بازیگری، دوازه بان تیم هنرپیشگان می باشد و همنین برای دلش گاهی اوقات می نویسد.او در دوران جوانی در ورزش تکواندو فعالیت میکرد و کمربند مشکی دارد بعد از آن به دنبال ورزش کشتی می رود و همچنین دفاع راست تیم فوتبال شهید فهمیده بوده است ، علاقه زیادی به ورزش دارد و از آن به هیچ وجه خسته نمی شود

ایمان صفا در شنای پروانه

ایمان صفا در شنای پروانه

آغاز فعالیت ایمان صفا

ایمان صفا فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرد و سپس در نمایش کافی شاپ و چندی نمایش تئاتری دیگر ایفای نقش نموده همچنین در مجموعه های عملیات ۱۲۵ و مهمان ویژه و چندین کار سینمایی ایفای نقش نموده است. ایشان با نقش حسین لطیفی در مجموعه عملیات ۱۲۵ دیده شد وبسیار خوش درخشید و همین باعث این شد که در هر سه فصل این مجموعه حاضر باشد. مجموعه عملیات ۱۲۵ مجموعه ی ویژه ای بود که به نوعی روایت از زندگی روزانه آتش نشان‌ها را به نمایش گذاشت که پر از حوادث گوناگون می‌باشد.

وضعیت تاهل ایمان صفا

ایمان صفا مجرد است و ازدواج نکرده.

ایمان صفا درنیسان آبی

ایمان صفا درنیسان آبی

بخشی از مصاحبه ایمان صفا

چندی پیش یکی از دوستای من گفت که دوست داری بینی‌ ات را عمل بکنی و من هم به دوستم گفتم که من همین قیافه ام را دوست دارم. نظر من این می باشد که پس از امید، اعتماد به نفس برای هر آدمی بسیار مهم می باشدو فردی که جراح پلاستیک می‌کند، می‌خواهد اعتماد به نفسش را به دست آورد.نمی خواهم بگویم که این کار خوب می‌باشد یا بد! چون که هیچ گونه پیشنهادی برای این کار ندارم، ولی قسمتی از اپیدمی افراد جامعه اطلاعات درستی از عوارض وچه خطرهایی برای این کار می‌باشد را ندارند.

زندگینامه آلن دی جنرس مجری مشهور آمریکا و همسر همجنس گرایش

 ایمان صفا در ادامه می گوید:

من خودم هیچ وقت این کار را نخواهم کرد، البته میتوانم بگویم که اگر هنرپیشه نبودم شاید انجام می‌دادم.  ولی به نظرخودم دماغم نمک صورتم می‌باشد وبا این چهره اعتماد به نفس بالایی دارم. من هم سلامت جسمم با اهمیت است هم سلامت روحی ام.زمانی که فرد به جسمش تغذیه سالم می‌دهد حتما باید به روحش هم تغذیه سالم بدهد.تغذیه ای که خود من برای روحم در نظر دارم وبرایم بااهمیت می‌باشد، گوش دادن به موزیک مناسب، فیلم نگاه کردن، سفر رفتن، وهمچنین از هوای سالم استفاده کردن می‌باشد ویک چیزی که اهمیتش از همه مهمتر می‌باشد، صحبت کردن با مادرم می‌باشد.

ایمان صفا در کنار مادرش

ایمان صفا در کنار مادرش

بهترین دوست شما ؟

آقای کاوه خداشناس، بهترین دوست من می‌باشدخیلی خوشحال هستم که در خیلی از کارهایم با ایشان مشورت می‌کنم وایشان نیز با اشتیاق وروی باز کمکم می‌کند واین را بگویم که اگر الان اینجام دلیلش این است که با کاوه جان مشورت می نمودم وبه خاطر داشتنش افتخار میکنم.

ایمان صفا و دوست صمیمی اش

ایمان صفا و دوست صمیمی اش

و سخن آخر

تلاش کنیم که هرجا ودرهر شغلی که هستیم، همیشه انسان موفقی باشیم. من خودم به جزتوکل به خدا، دست پدرم ومادرم را می‌بوسم ومیتوانم بگویم که این رمز موفقیتم میباشد.بخاطر این که مادرم هنوزم که هنوزه دعای خیرش همراهم است وپدرم مانند یک کوه استوار پشتم ایستاده است.

ایمان صفا در جوکر

ایمان صفا در جوکر

آثار هنری ایمان صفا

 •  شنای پروانه 1398
 • سه‌شنبه شب 1396
 • برنا 1396
 •  بچه های گروهان بلال 1396
 •  یتیم‌خانه ایران 1394
 •  من یک ایرانی‌ام 1393
 •  چشم و چراغ 1392
 •  گوی مرگ 1391
 •  خداحافظ بچه دوست مرتضی 1390
 •  مسافر شب 1389
 • عملیات 125 (فصل دوم) 1388
 • قرنطینه 1386
 •  باران تابستانی

بیوگرافی کولان دبستانی + ماجرای کشف حجاب او

بیوگرافی ریکی مارتین

بیوگرافی ریکی مارتین ستاره ی موسیقی پاپ

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا