ایده های تزیین منزل با چیدن گل های طبیعی

چهارشنبه 7 خرداد 1399 دکوراسیون
ایده های تزیین منزل با چیدن گل های طبیعی

گل ها ی طبیعی یکی از بهترین انتخاب ها برای تزیین  خانه هستند که می توان  در هر جای خانه از تراس ، راه پله ها ، بالکن ،پذیرایی ،اتاق خواب ها  از آن ها   استفاده کرد. گل ها می توانند به یک نشیمن خسته کننده و بی روح، جان و طراوت تازه ببخشند  و طبیعت را به دل خانه بیاورند و یا دکور اتاق خواب شما را زیباتر کنند.

اگر از دکور منزلتان خسته شده اید می توانید با اضاف کردن چند گلدان رنگ و بوی خانه را عوض کنید در این جا ایده هایی از تزیین منزل با گلدان هایی از گل های طبیعی آورده ایم .

 

تزیین خانه با گیاهان آپارتمانی - مجله تصویر زندگی

ایده های دکوراسیون گل و گیاه برای خانه های بدون حیاط

استفاده از گل و گیاه در داخل منزل بی  شک یکی از کم‌هزینه‌ترین انتخاب ها است که برای تغییر دکور داخلی می می توانید از آن استفاده کنید .برای اینکه یک چیدمان متفاوت و منحصر به فردی داشته باشید قرار نیست  هزینه‌های سرسام‌آوری را به خود و خانواده‌تان تحمیل کنید.  با استفاده از گلدان های کوچک و بزرگ با استفاده از چند درختچه می‌توانید یک گلخانه شیک داشته باشید .

چگونه با تغییرات کوچک در خانه، فضا را دلنشین و بهاری کنیم/ اصول ...

شما به‌راحتی می‌توانید از انواع کاکتوس ها که به مراقبت کمتری نیاز دارند استفاده کنید و یا از گیاهان رونده برای تزیین دیوارها و نرده ها بهره مند شوید با کمی سلیقه از قراردادن گلدان های زیبا در کنار هم و چیدمان دلخواه طبیعتی کوچک را به چشمانتان هدیه دهید .

 

تزیین خانه با گیاهان آپارتمانی سرسبز و زیبا

انرژی مثبت گیاهان در دکوراسیون خانه | زگالی | Zegali

قسمت هایی از خانه که نور گیری عالی دارند را می توان با استفاده از چند گلدان زیبا و درختچه های بونسای یا کاکتوس تزیین کرد که بازتاب زیبای نور خورشید در خانه باشند و همچنین در کنار زیبایی محیط زندگی ما را از آلودگی ها حفظ کنند .

 

لوازم کاربردی برای نظمدادن بیشتر به خانه

لوازم کاربردی برای نظم دادن بیشتر به خانه

دکوراسیون منزل با تنه درختان

ایده های جالب دکوراسیون منزل با تنه درخت

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi