اوقات فراغت وتفریح بازیگران مشهور ایرانی سری ۱

سه‌شنبه 7 فروردین 1397 سینما
اوقات فراغت وتفریح بازیگران مشهور ایرانی سری ۱

سحر ولدبیگی و نیما فلاح:همه کارهایمان شکل سرگرمی به خود می گیرد

تفریحات ما مشترک است و همواره سعی می کنیم در اوقات فراغت در کنار هم باشیم. سریال می بینیم، سفر می رویم، عاشق پیک نیک هستیم، به گل ها و گیاه های مان می رسیم، گیم بازی می کنیم، آشپزی مشترک انجام می دهیم و اصلاً همه کارهای مان از آنجا که با هم مشترک است، شکل سرگرمی به خودش می گیرد. مثلاً وقتی با هم به شهروند می رویم، فقط به عنوان وظیفه خرید خانه به آن نگاه نمی کنیم، از همان جلوی در، دو تا آبمیوه می گیریم و شروع به خوردن می کنیم و راه می فتیم، جلوی هر بخشی می ایستیم نگاه و بررسی می کنیم که به آن نیاز داریم یا نه؟ یعنی آن ساعت از زندگی مان را هم ضمن خرید، تفریح می کنیم.

تفریح بازیگران
سحر ولدبیگی و نیما فلاح=

آشپزی سحر ولدبیگی و نیما فلاح

ترلان پروانه:رشته طراحی لباس را دنبال می کنم

مدتی پیش درسم در رشته طراحی لباس به پایان رسید و چون به این رشته علاقه داشتم و انتخاب اولم بود هنوز هم آن را دنبال می کنم و دوست دارم به شکل حرفه ای روی آن کار کنم. خارج از بازیگری و در اوقات فراغت هم دیدن فیلم و مطالعه از جمله کارهایی است که به آن می پردازم. ضمن این که وقت زیادی برای ورزش می گذارم.

سلفی ترلان پروانه

سلفی ترلان پروانه

بهاره کیان افشار:عاشق سفر هستم

ما به صورت خانوادگی و شاید به صورت بیمارگونه، عاشق مسافرت هستیم. در واقع دو لذت بزرگ زندگی من تئاتر و سفر هستند. سفر به کسب تجربه. ایده و دیدگاه های جدید کمک می کند. سفر در عین ماجراجویی و کسب تجربه های نو آرامش بخش است و حال انسان را بهتر کرده و انرژی دوباره می دهد. به خاطر لطف پدر و مادرم که خیلی اهل سفر بوده و هستند، ایران را حسابی گشته ام و به بسیاری جاهای دیگر هم رفته ایم. حتی به مناطقی سفر کرده ام که شاید به خاطر شرایط سخت هر کسی علاقه مند نباشد به آنجا برود. چون تنها نمی توان برای لذت بردن به این مناطق رفت و باید اهل کشف کردن و کسب تجارب جدید و ماجراجویی بود و روحیه بالای تطبیق با شرایط متفاوت را داشت. البته من سال هاست در زمینه دکوراسیون و تبلیغات فعالیت می کنم.

بهاره کیان افشاری

بهاره کیان افشاری

حسن معجونی:مهم ترین تفریح من، کار تئاتر است

بدون شک مهم ترین تفریح من، همان کارم است و تئاتر اصولاً تمام زندگی من رافرا گرفته است. اما فارغ از هنر، به دلیل این که مدتی است در شهر رشت زندگی می کنم، بخش مهمی از تفریح من، طبیعت گردی، سرزدن به بازارهای محلی و آشپزی است. آب و هوا، باران زیبا، غذاهای عالی، آرامش، خانه هایی با متراژ بزرگ و همه چیزهایی خوبی که در رشت وجود دارد از دلایل اصلی من برای انتخاب این شهر بود. بازار رشت به نظرم نقطه ثقل دنیاست و زمانی که می روم بازار رشت، زنده می شوم. به شدت به آشپزی علاقه دارم. به شدت به نجاری هم علاقه دارم و دوست دارم به کلاس های نجاری بروم تا آن را یاد بگیرم. مطالعه و تماشای فیلم و سریال از دیگر تفریحات من است.

مهران رنجبر

حسن معجونی و همسرش

رضا یزدانی:اوقات فراغت را در کنار خانواده و دوستانم سپری می کنم

ورزش جزئی از زندگی من است و روزانه حداقل یک ساعت ورزش می کنم. در واقع همیشه به سلامتی ام اهمیت می دهم این شامل ورزش کردن به تنهایی نیست. بلکه تغذیه سالمی هم دارم و سعی می کنم در این زمینه نیز حسابی حواسم را جمع کنم که با تغذیه غیر صحیح به خودم آسیب وارد نکنم. معتقدم من و هر هنرمند دیگری نیاز به مطالعه داریم تا بتوانیم خودمان را به روز کنیم و این مطالعه در کار و زندگی مان تأثیر مهمی دارد. اوقات فراغتم را معمولا در کنار خانواده و دوستانم سپری و سعی می کنم به مسائل شخصی ام برسم.

رضا یزدانی و همسر و دخترش

رضا یزدانی و همسر و دخترش

مهران رنجبر:تفریحات ساده ای دارم

تفریحات من خیلی ساده است. سعی می کنم هر کاری که خوشحالم می کند و به من آرامش می دهد را تجربه کنم. حتی یک پیاده روی در یک روز پاییزی می تواند حال من را خوب کند. مدتی است که نقاشی می کنم و آن را خیلی دوست دارم. در کنار آن ورزش می کنم و به کوه می روم. تماشای فیلم و مطالعه از دیگر کارهای من در اوقات فراغت است. به شدت به خواندن نمایشنامه های مختلف علاقه دارم.

موتور سواری مهران رنجبر

موتور سواری مهران رنجبر

ستارگان مجازی شنبه ۴ فروردین ۹۷

ستارگان مجازی شنبه ۴ فروردین ۹۷

ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی مجری تلویزیون

ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی مجری تلویزیون

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi