اختلاف مالی بیرانوند با پرسپولیس ادامه دارد

سه‌شنبه 24 تیر 1399 ورزشی
علی رضا بیراوند

حتی با رفتن بیرانوند به تیم بلژیک اختلاف مالیش با باشگاه پرسپولیس تمام نشد

علیرضا بیرانوند در حالی راهی بلژیک شد که همچنان با باشگاه پرسپولیس در زمینه مسائل مالی دچار چالش است و باید دید این موضوع تا چه زمانی ادامه خواهد یافت.

 علیرضا بیرانوند در حالی تهران  را به مقصد بلژیک ترک کرد که هنوز بر سر مسائل مالی با مسئولان باشگاه پرسپولیس اختلاف عمیقی دارد. پیش از این گفته بودیم در توافقی که بیرانوند با محمدحسن انصاری‌فرد داشته، قرار بود یک و نیم میلیارد به قرارداد این فصلش اضافه شود؛ موضوعی که هنوز به تصویب هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نرسیده است.

بیرانوند آپشن‌هایی در قراردادش دارد که باعث می‌شود ۴۰ درصد به پایه قراردادش که چهار میلیارد است، اضافه شود و او خواهان این شده که مبلغ یک و نیم میلیارد به پایه قراردادش اضافه و در واقع ۴۰ درصد هم در قرارداد پنج‌ونیم میلیاردی لحاظ شود.

 

شوک به پرسپولیس ؛ ستاره جدایی طلب تهدیدش را عملی می کند؟

 

 

در این میان چند نکته مهم دیگر هم وجود دارد که باعث شده جلسات بیرانوند با مسئولان باشگاه پرسپولیس بی‌نتیجه بماند. در قرارداد بیرانوند لحاظ شده که ۱۰ درصد در صورت حضور در ۶۰ درصد بازی‌های این فصل، ۱۰ درصد در صورت صعود پرسپولیس از مرحله گروهی لیگ قهرمانان و ۱۰ درصد هم در صورت قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر به قرارداد بیرانوند اضافه شود. مواردی که هنوز هیچ یک قطعی نشده است.

اخرین وضعیت علی علیپور ، علیرضا بیرانوند و بشار رسن در تیم پرسپولیس

بیرانوند زمانی پرسپولیس را ترک کرده که موارد اشاره شده قطعیت پیدا نکرده و در این حالت فقط ۱۰ درصد باید به قرارداد بیرانوند اضافه شود که آن هم مربوط به کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان توسط پرسپولیس است.

قرار است وکیل بیرانوند پیگیر مشکلات مالی بوجود آمده بین این دروازه‌بان و مسئولان باشگاه پرسپولیس باشد. دروازه‌بانی که از فرط ناراحتی حتی حاضر نشد با همبازیانش قبل از ترک ایران خداحافظی کند.

دروازه‌بان تیم ملی پیش از این باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده بود که اگر خواسته‌های مالی‌اش عملی نشد در پرداخت پول رضایت‌نامه‌اش از سوی باشگاه آنتورپ سنگ اندازی خواهد کرد و باید دید او این کار را انجام خواهد داد یا نه.

باشگاه آنتورپ قرار است که بعد از حضور بیر‌انوند در تست‌‌های پزشکی این باشگاه، مبلغ ۲۵۰ هزار یورو یه حساب پرسپولیس واریز کند.

رقابت بیرانوند با فهد المولد در نظر سنجی AFC

رقابت بیرانوند با فهد المولد در نظر سنجی AFC

درخشش مهدی طارمی برای پورتو

کم بودن شانس طارمی در وردربرمن

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا