یارا طباطبایی دختر فریبا نادری و مهرداد طباطبایی

شنبه 15 اردیبهشت 1403 سینما
اولین عکس از دختر فریبا نادری و مهرداد طباطبایی

خانم بازیگر سرشناس کشورمان که با سریال ستایش به اوج شهرت رسید و این روزها به جز بازیگری رستوران داری نیز می کند یک دختر کوچولوی زیبا به نام یارا دارد که تصویری از وی در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از فریبا نادری و دخترش را ببینید

یارا طباطبایی

یارا طباطبایی

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به مناسبت روز پدر و با انتشار دلنوشته ای برای همسرش ، از عکس دخترش یارا رونمایی کرد.

فریبا نادری

دختر فریبا نادری

دختر فریبا نادری و همسرش مهرداد طباطبایی

در تولد یارا فریبا نادری با انتشار این عکس نوشت :امروز و هر روز روزِ توست ک در هر شرایطی از دورانِ زندگی مثل کوه پشتم بودی و دوستم داری. میدونم و میبینم که با همه توان برای اینده دخترمون تلاش میکنی و ایمان دارم بهترین پدر خواهی بود براش عشقم. خوشحالم ک روزی برای تشکر از این همه مهربونیت هست…

ولادت حضرت علی (ع) بر همگی شما مهربونا تهنیت باد…

دختر فریبا نادری

فریبا نادری برای اولین بار مادر شد

سوم اسفند 1396 بود که فریبا نادری با انتشار این پست خبر از تولد دخترش یارا داد و نوشت :تو را با نفَسم،لبخندهایم،أشکهایم و تمام زندگی ام دوست دارم. قدَمت به خیر دخترکم. مرسی برای تبریک و دعای خیری ک بدرقه راهِ من و خانواده ام میکنین….

فریبا نادری

فریبا نادری و همسرش مهرداد طباطبایی

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پس از 8 سال از درگذشت مسعود رسام همسر سابقش با مهرداد طباطبایی از فعالان حیطه لبنیات ازدواج کرد و خبر مادر شدنش را در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد.

فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور بازیگر تلوزیون و علت خودکشی

فیلم زنبوردار

فیلم زنبوردار The Beekeeper برترین فیلم اکشن 2024

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا