شب یلدا 99/برنامه های تلویزیون در شب یلدای 99

یکشنبه 23 آذر 1399 سینما
برنامه تلویزیون شب یلدا

 

برنامه تلویزیون شب یلدا

شیوع ویروس کرونا و کمتر شدن رفت و آمدها سبب شد.شبکه های مختلف سیما برنامه های خاصی را برای شب یلدای امسال در نظر گرفته اند که در ادامه به معرفی این برنامه ها می پردازیم.

شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. شب یلدا، بلندترین شب سال است که پاییز را به زمستان متصل میکند و از دیرباز با برگزاری جشن و دورهمی برای ایرانیان همراه بوده استنام دیگر این شب «چِلّه» است، زیرا برگزاری این جشن، یک آیین ایرانی‌است

برنامه تلویزیون شب یلدا

برنامه تلویزیون شب یلدا

برنامه تلویزیون شب یلدا

برنامه های شب یلدا

برنامه های شب یلدا در شبکه های مختلف تلویزیون

برنامه شبکه یک در شب یلدا (فرمول یک)

شبکه یک سیما برای شب یلدا با برنامه فرمول و علی ضیا طبق رسم چند ساله این شبکه اجرای این ویژه برنامه یلدایی را برعهده دارد و تدارکات خاصی برای این برنامه یلدایی فرمول یک در نظر گرفته شده است که بتواند مخاطب را جذب کند.

برنامه شبکه دو در شب یلدا (ویژه‌برنامه ایرانیش)

شبکه دو سیما در شب یلدای امسال با یک برنامه جدید و پوریا پورسرخ برای اولین بار با یک برنامه یلدایی در سه شب میهمان خانه های مردم میشود.

«ایرانیش» این شب‌ها در قالب مسابقه برای مخاطبان پخش می‌شود برنامه‌ای که پوریا پورسرخ مجری و احسان ارغوانی تهیه کننده آن است و قرار است این مسابقه هم طی سه شب برنامه‌ای ویژه در آستانه شب یلدا داشته باشد.

زمان پخش فصل نهم سریال مردگان متحرک مشخص شد

 

برنامه شبکه سه در شب یلدا(سیم آخر و زوجی‌نو)

شبکه سه  در شب یلدا هم طبق رسم هر سال با برنامه هایی خاص این شب به خانه های مردم می آید. شبکه سه برای شب یلدا با دو برنامه و دو مجری میهمان خانه های مردم میشود. برنامه سیم آخر با  اجرای رضا رشیدپور و زوجی نو با باربد بابایی ویژه برنامه های شبکه سه در شب یلدای 99 هستند.

برنامه شبکه نسیم در شب یلدا( دورهمی )

طبق اعلام عوامل و سازندگان دورهمی این برنامه ی پرطرفدار در دو بخش مهمانان ویژه ای خواد داشت و قرار است یک خواننده جوان در این برنامه به اجرای دو آهنگ در این شب زیبا بپردازد .

علاوه بر این ، عوامل برنامه اعلام کردند که برنامه دورهمی ویژه شب یلدا 99 به احتمال زیاد در دو شب متوالی با مجریگری مهران مدیری روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت

 

سریال پایتخت 7

محس تنابنده /سریال پایتخت 7 ساخته نمی شود

ازدواج نگین معتضدی

ازدواج نگین معتضدی بازیگر تلویزیون با امین امانی کارگردان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا