ازدواج نگین معتضدی بازیگر تلویزیون با امین امانی کارگردان

جمعه 21 آذر 1399 چهره ها ، سینما
ازدواج نگین معتضدی

عکس ازدواج نگین معتضدی

 

نگین معتضدی بازیگر سینما و تلویزیون و امین امانی تهیه کننده، با انتشار پست هایی مشترک در اینستاگرام خود خبر ازدواج خود را منتشر کردند

نگین معتضدی بازیگر تلویزیون با امین امانی کارگردان ازدواج کرد. وی با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از ازدواجش داد و چنین نوشت:

چه لطیف است حس آغازی دوباره، و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن! و چه اندازه شیرین است روزی که بودن با تو را آغاز کردم.

عکس ازدواج نگین معتضدی

ازدواج نگین معتضدی با تهیه کننده تلویزیون

ازدواج نگین معتضدی با تهیه کننده تلویزیون

بیوگرافی نگین معتضدی

نگین معتضدی (زادهٔ ۳ مهر ۱۳۶۴ در حصار بوعلی پشت فرهنگ سرای نیاوران، شهر کوچکی در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. او در سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری شناخته شد .

و در سریال‌های گذر از رنج‌ها، تکیه بر باد و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و همچنین اپیزود چهارگاه سریال روزهای بهتر ایفای نقش داشت.

او در برنامه دورهمی مهران مدیری به عنوان مهمان حضور داشت. طلا معتضدی خواهر وی در عرصهٔ نویسندگی فعالیت دارد و در برخی قسمت‌های شاید برای شما اتفاق بیفتد همکاری داشته‌است.

ازدواج اول نگین معتضدی

نگین معتضدی در سال ۱۳۹۵ وقتی ۳۱ ساله بود با جواد خیره خواه گردشگر وپزوهشگر نامزد کرد اما این زندگی در سال ۱۳۹۸ به طلاق  وجدایی ختم شد.

 

 نگین معتضدی

نگین معتضدی

بیوگرافی امین امانی

امین امانی دهه 60 در تهران متولد شده است و از سال 1376 با عنوان تدوینگر وارد قاب تلویزیون شد او با شبکه های سراسری صدا و سیما مشغول فعالیت شد و از سال 1382 وارد حیطه کارگردانی شد، از کارهای وی می توان به “دیوار درون” ،  مجموعه نمایش “نشانی” و سریال “آجیل عید” اشاره کرد.

همسر  اول امین امانی

ایشان تاکنون دو بار ازدواج کرده و از همسر اولش یک فرزند پسر به نام آراد دارد که علاقه زیادی به فوتبال دارد.

 

امین امانی

امین امانی

بازدیدکنندگان : ۵۵ نفر
برنامه تلویزیون شب یلدا

شب یلدا 99/برنامه های تلویزیون در شب یلدای 99

فیلم «بانک زده‌ها»

گریم جالب سحر قریشی و علی انصاریان در فیلم «بانک زده‌ها»

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi