آیا سرمایه گذاری بر روی برج تریتیوم می تواند صرفه اقتصادی داشته باشد؟

یکشنبه 3 اسفند 1399 بازار ، اقتصادی

همانطور که می دانید منطقه 22 یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق تهران است که به دلیل قرارگیری در یک موقعیت ایده آل و بسیار منحصر به فرد در دسته مناطق محبوب و پرطرفدار تهران از نظر زندگی و سرمایه گذاری محسوب می شود.

در این منطقه برج های بسیار متنوع و فراوانی وجود دارد که هرکدام از آن ها دارای مزایای قابل توجه ای است که آن ها را از سایر برج های این منطقه ممتاز و متمایز می سازد. از این رو برج تریتیوم یکی از برج های موفق و بسیار زیبای منطقه 22 است که شخصا به دلیل قرارگیری در یک موقعیت ایده آل به عنوان محبوب ترین برج در منطقه 22 شهرک چیتگر از آن یاد می شود، ما در ادامه اطلاعات کامل تری در خصوص برج تریتیوم و ویژگی های آن در محیط به شما اطلاعات کاملی را ارائه می کنیم و در نهایت به بررسی این موضوع می پردازیم که آیا تهیه و خرید واحد های مسکونی این پروژه می تواند از نظر اقتصادی، مفید باشد یا خیر!

 

بررسی ویژگی های ایده آل و منحصر به فرد در برج تریتیوم منطقه 22

در غرب تهران همانند برج تریتیوم نمی توانید برجی مناسب و ایده آل پیدا کنید!به دلیل موقعیت جغرافیایی این برج، ساکنین آن می توانند از هوایی تازه به دور از انواع آلودگی های صوتی و هوایی و… برخوردار هستند که این موضوع خود به تنهایی می تواند صرفه ای اقتصادی برای سرمایه گذاران داشته باشد.

از جمله دیگر ویژگی های این برج می توان به دسترسی به آزادراه تهران-کرج و بزرگراه خرازی، مجموعه ایران مال، دریاچه چیتگر ، مجموعه بام لند و پارک جنگلی چیتگر اشاره نمود که این موارد می تواند در کنار قرار گیری در یک موقعیت جغرافیایی مناسب، به عنوان ایده آل ترین و بهترین فرصت برای ساکنین این برج، محسوب شود.

فروش اقساطی ساینا با کمترین پیش پرداخت و تحویل فوری

برج تریتیوم

 

بررسی تعداد واحد ها و طبقات برج تریتیوم

این برج در 26 طبقه در حال حاضر در حال ساخت است که از این تعداد، حدودا 21 طبقه آن به صورت مسکونی در اختیار خریداران قرار می گیرد که در هر طبقه آن حدودا 4 واحد وجود دارد که در مجموع می توان این برج را به عنوان یک برج مسکونی با تعداد 168 واحد در نظر گرفت که متراژ هر واحد مسکونی آن به 148 متر مربع می رسد.

از امکانات قابل توجه ای که در این پروژه وجود دارد می توان به سالن اجتماعات، پارکینگ، استخر و سالن ورزشی، سیستم هوشمند، روف گاردن و…. اشاره نمود

 

آیا تهیه و خرید واحد های مسکونی برج تریتیوم ارزش اقتصادی دارد یا خیر؟

با توجه به مواردی که بیان نمودیم بدون شک تهیه و خرید واحد های برج تریتیوم دارای ارزش و اعتبار بسیار قابل توجه ای هستند، از این رو تهیه واحد های این برج به عنوان یک فرصت ایده آل برای سرمایه گذاران در نظر گرفته می شود تا بتوانند سرمایه گذاری بسیار مطمئن و ایده آلی را در این منطقه انجام دهند.

 

درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک

آشنایی با یکی از محبوب ترین ابزار های بازی و سرگرمی کودک به اسم نی نی لای لای

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا