مهمترین دلایل برای خوردن سیب زمینی

دوشنبه 30 مرداد 1402 سلامت
مهمترین دلایل برای خوردن سیب زمینی

مهمترین دلایل برای خوردن سیب زمینی

در این مقاله نظریه کارشناسان تغذیه را درباره فواید خوردن سیب زمینی را جمع آوری کرده ایم و برای شما عزیزان قرار داده ایم ، این مقاله از سایت معتبر  MSN  ترجمه شده است.

Capture 427

مزایای Faith Seke

دکتری، زراعت و علوم زراعی (در حال انجام)، کارشناسی ارشد، علوم و صنایع غذایی · 1 سال سابقه · آفریقای جنوبی

سیب زمینی شیرین در پیشگیری از کمبود ویتامین A موثر است. آنها حاوی سطوح بالایی از بتاکاروتن هستند که در کبد به ویتامین A تبدیل می شود. ویتامین A به مبارزه با عفونت های بدن کمک می کند.

سیب زمینی شیرین به مدیریت دیابت کمک می کند. آنها به عنوان غذای کم گلیسمی در نظر گرفته می شوند، به این معنی که قند را به آرامی وارد جریان خون می کنند که به کنترل سطح قند خون در بدن کمک می کند

سیب زمینی شیرین به مدیریت استرس کمک می کند، این سیب زمینی حاوی مقادیر قابل توجهی منیزیم است که به کاهش استرس و اضطراب کمک می کند.
سیب زمینی شیرین حاوی مقدار زیادی ویتامین است که خواص ضد التهابی قوی دارد. آنها حاوی کولین هستند که به کاهش پاسخ های التهابی در بدن کمک می کند.

Capture 424
مزایای جولیا روشا

لیسانس تغذیه · 3 سال سابقه · برزیل

سیب زمینی شیرین، مخصوصاً آنهایی که نارنجی هستند، دارای مقادیر عالی بتاکاروتن هستند که در بدن به ویتامین A تبدیل می شوند. از آنجایی که آنها همچنین گیاهی غنی از ویتامین C هستند، یک آنتی اکسیدان قوی که از سلول های بدن در برابر التهاب و رادیکال های آزاد محافظت می کند. سیب زمینی شیرین باعث سفت تر و بدون چین و چروک پوست می شود.

سیب زمینی شیرین سرشار از فیبر محلول و نامحلول است، به خصوص وقتی که به صورت پخته و با پوست مصرف شود، بنابراین به تشکیل توده های مدفوع و تحریک حرکات روده کمک می کند و با یبوست مقابله می کند. علاوه بر این که به عنوان یک پری بیوتیک طبیعی عمل می کند، منبع غذایی برای باکتری های مفید روده است، به تعادل فلور روده کمک می کند، یبوست را درمان و از آن جلوگیری می کند.

سیب زمینی شیرین علیرغم داشتن مقادیر مناسب کربوهیدرات، فیبر بالایی نیز دارد که باعث می شود در نهایت شاخص گلیسمی پایینی داشته باشند. این بدان معنی است که به کاهش سرعت جذب قند بعد از غذا کمک می کند و از افزایش گلوکز خون جلوگیری می کند. این خاصیت سیب زمینی شیرین برای پیشگیری از دیابت ضروری است، اما می توان آن را به مقدار کم برای کسانی که قبلاً به این بیماری مبتلا هستند نیز توصیه کرد.

Capture 425

مزایای آلی شیرکلیف

کارشناسی ارشد مشاوره تغذیه · 18 سال سابقه · آمریکا

سیب زمینی شیرین منبع خوبی از بتاکاروتن است، آنتی اکسیدانی که به سلامت چشم کمک می کند.
سیب زمینی شیرین منبع خوبی از فیبر است که برای دستگاه گوارش مفید است و ممکن است به کاهش سطح کلسترول کمک کند.
سیب زمینی شیرین می تواند بخشی از بیشتر رژیم های غذایی از جمله گوشتخواران، سرخپوشان، گیاهخواری و گیاهی باشد.

Capture 426

این فقط برای اهداف اطلاعاتی است و نباید به عنوان جایگزینی برای تخصص پزشکی در نظر گرفته شود. اینها نظرات یک پانل خارجی از پزشکان فردی هستند و نباید به عنوان نظر مایکروسافت در نظر گرفته شوند. لطفاً در مورد هر گونه مشکل یا نگرانی از یک متخصص کمک بگیرید.

 

ادویه های ترسناک

ادویه های ترسناک

رازهای یک سیستم ایمنی سالم

رازهای یک سیستم ایمنی سالم

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا