رازهای یک سیستم ایمنی سالم

یکشنبه 29 مرداد 1402 سلامت
رازهای یک سیستم ایمنی سالم

رازهای یک سیستم ایمنی سالم

در اینجا نظریه چند کارشناس تغذیه را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید از آن در راستای سلامتی خود استفاده کنید ، این مقاله از سایت معتبر MSN ترجمه شده است.

نظر کارشناس توسط روبرتا روشا هولز

متخصص تغذیه · 1 سال سابقه · برزیل

آجیل برزیلی به دلیل خواص آنتی اکسیدانی که دارد سیستم ایمنی را تقویت می کند و به کاهش التهاب کمک می کند. علاوه بر این، آجیل برزیلی سرشار از روی و ویتامین E است که از بدن در برابر عفونت ها محافظت می کند و از بیماری ها جلوگیری می کند.

 

نظر کارشناس توسط نلسون اوزوکوه

لیسانس علوم بهداشتی، غذاها، تغذیه · 7 سال سابقه · آمریکا

آجیل برزیلی سرشار از سلنیوم است که یک ماده معدنی کمیاب برای عملکرد صحیح بدن حیاتی است. سلنیوم یک تیروئید سالم را تضمین می کند و به حفظ عملکرد سیستم ایمنی در بهترین حالت خود کمک می کند.

پاسخ از نیو بینگ

این پاسخ با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد شده است. نباید به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته شود.

آجیل برزیلی حاوی مواد مغذی و مواد معدنی مفیدی از جمله **سلنیوم** است که یک ماده معدنی است که به طور فعال در عملکرد سیستم ایمنی نقش دارد. همچنین به اطمینان از عملکرد صحیح غده تیروئید کمک می کند. خوردن آجیل برزیلی ممکن است از چندین جهت برای سلامتی شما مفید باشد، از جمله تنظیم غده تیروئید، کاهش التهاب، و حمایت از قلب، مغز و سیستم ایمنی بدن  بنابراین برای پاسخ به سوال شما، آجیل برزیلی می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند

 

سلب مسئولیت: این فقط برای اطلاعات است و نباید به عنوان جایگزینی برای تخصص پزشکی در نظر گرفته شود. اینها نظرات یک پانل خارجی از پزشکان یا متخصصان تغذیه هستند و نباید به عنوان نظر مایکروسافت در نظر گرفته شوند. لطفاً در مورد هر گونه مشکل یا نگرانی از یک متخصص کمک بگیرید. توصیه های پزشکی در مناطق مختلف متفاوت است. توصیه های متخصصان خارج از منطقه شما باید به صلاحدید خود استفاده شود. یا باید با یک متخصص بهداشت محلی تماس بگیرید.

قارچ های پر از مواد مغذی

قارچ های پر از مواد مغذی

مواد خوراکی جایگزین انجیر

مواد خوراکی جایگزین انجیر

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا