مواد خوراکی جایگزین انجیر

یکشنبه 29 مرداد 1402 سلامت
مواد خوراکی جایگزین انجیر

مواد خوراکی جایگزین انجیر

در این مقاله نظریه کارشناسان تغذیه را درباره مواد خوراکی جایگزین انجیر جمع آوری کرده ایم و برای شما عزیزان قرار داده ایم ، این مقاله از سایت معتبر MSN ترجمه شده است.

نظر متخصص از کارل بندر

کارشناسی ارشد: تغذیه بیوشیمیایی و مولکولی · 6 سال سابقه · آمریکا

اگر نمی توانید انجیر تازه تهیه کنید، می توانید انجیر خشک یا مربای انجیر را نیز امتحان کنید. اگر اصلاً نمی خواهید از انجیر استفاده کنید، گزینه دیگر خرما است که بسیار شبیه به هم هستند. گزینه دیگر ممکن است جایگزینی انجیر با گلابی باشد، زیرا طعم و بافت آن شبیه به انجیر است. همچنین می توانید از آلو، زردآلو، کلوچه یا حتی کشمش استفاده کنید.

Capture 358
نظر کارشناسی از کیت اف کین

لیسانس علوم بهداشتی (غذا و تغذیه) · 2 سال سابقه · استرالیا

خرما یا آلو جایگزین خوبی برای انجیر خشک است زیرا طعم شیرینی مشابه انجیر دارند. زردآلو و گلابی نیز می توانند جایگزین خوبی باشند، دوباره با طعم شیرین ملایم خود، اما می توان از آنها به عنوان جایگزین خشک یا تازه نیز لذت برد.

Capture 357
نظر کارشناس برندا آ گیل

لیسانس تغذیه · 1 سال سابقه · آرژانتین

انجیر خشک و خرما یک گزینه عالی برای جایگزینی انجیر تازه است. باید آنها را به مدت پانزده دقیقه در آب داغ خیس کنید. تفاوت در قوام وجود دارد، اما طعم آن زیاد تغییر نمی کند.

Capture 356
نظر متخصص از مدیسون دیکین

لیسانس علوم تغذیه و مواد غذایی · 3 سال سابقه · استرالیا

خرمای مدجول جایگزین بسیار خوبی برای انجیر است زیرا بافت مشابهی دارد. برخی از مردم نیز از گلابی، آلو و حتی زردآلو برای جایگزینی انجیر لذت می برند.

Capture 359

نظر کارشناس تومر گارمولین

متخصص تغذیه · 5 سال سابقه · شیلی

انجیر کم چربی است و منبع خوبی از ویتامین A و ویتامین C است. این انجیر مانند بسیاری از میوه های دیگر دارای کالری کم و محتوای آب بالایی است. آنها را می توان با میوه های دیگری مانند گلابی، آلو، زردآلو، خرما و غیره جایگزین کرد.

رازهای یک سیستم ایمنی سالم

رازهای یک سیستم ایمنی سالم

 شیر زردچوبه

 شیر زردچوبه/فواید شیر زردچوبه(طلایی) و طرز تهیه آن

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا