جدیدترین مدل مو برای تابستان

سه‌شنبه 13 تیر 1402 آرایش پوست ومو
Capture 139

جدیدترین مدل مو برای تابستان

در زمینه مو، امسال بدون شک روی روندهای پایدار سال های گذشته ساخته شده است، اما با طول ها، بافت ها و عناصر نوآورانه جدید، موضوع را تغییر داده است. فشن بازان به چه چیزی برای موی شما نیاز دارید تا در سال 2023 در روند جاری باقی بمانید، می گویند.

جدیدترین مدل مو برای تابستان

جدیدترین مدل مو برای تابستان

باب در تمام افتخار خود

سال 2023 سال باب است. این بدون شک یکی از گزینه های مد روز است… با تمامی سبک های بی نهایت خود. خبر خوب این است که شما می توانید برای هر شکل صورت و نوع مویی یک مدل مناسب پیدا کنید. در این عکس، برش تیز به موهای نازک حجم می دهد و فک قوی را بیشتر به تأکید می کشاند.

The newest hair style for summer.

The newest hair style for summer.

لمسی از پیچیدگی

در اینجا یک مدل باب بسیار شیک و پیچیده دیده می شود. طول موی آن به دقت زیر فک قرار گرفته است تا گردن را طولانی کند. همچنین، بخش میانی مو به موضوع هماهنگی مد روز لمسی از زیبایی می‌بخشد.

Capture 136

مایکرو باب

این نسخه کوتاه تر از باب که توسط بازیگر مشل ویلیامز به پوشیده شد، نیز در امسال به شدت در روند مد است. بخش کناری به لبه های برش کمک می کند تا یک نگاه بسیار شیک به مدل داده شود.

Capture 135

باب مو موج دار

از آنجایی که باب ها در سال 2023 در همه جا دیده می شوند، باب مو موج دار یکی از مدل های اصلی خواهد بود. این به دلیل این است که برای برخی زنان، این مدل به آن‌ها اجازه می دهد تا بافت طبیعی تری را در مو خود به دست آورند. این یک ظاهر جذاب ولی بیشتر غیررسمی است که اغلب با خشک شدن هوای طبیعی و یک محرک بافتی تهیه می شود.

Capture 134

بنگ های جسورانه روی باب

بزرگترین نوآوری باب امسال چیست؟ بنگ ها! بنگ هایی ساختاری، جسورانه و جراتمند، همانند آنچه در اینجا مشاهده می کنید، بسیار مد روز هستند. آن‌ها می توانند به هر نوع برشی اضافه شوند، از جمله مایکروباب‌ها. هر چند برای همه مناسب نیستند، اما می توانند به روز شدن ظاهر کمک کنند.

Capture 133

گزینه های دیگری که در سال 2023 مشاهده می‌شود چیست؟

امسال نه تنها درباره باب هاست. برش های دیگری برای متناسب شدن با سبک های مختلف نیز نقش بزرگی در داستان مویی امسال دارند. در ادامه آن چیزی است که آرایشگران و استایلیست ها توصیه می کنند.

Capture 132

موی متوسط طول

موی متوسط طول را بسیار آسان برای نگهداری، بسیار قابل استفاده و شاید گزینه‌ای بسیار چند منظوره تر از دیگر گزینه های مویی می‌توان دانست. می‌توان آن را با موج‌ها، موی فرفری و یا راست پوشیده و به شکلی جذاب و پیچیده و یا متفاوت پوشید.

Capture 131

“لانگ میدی”

این سبک باستانی در سال 2023 به عنوان یک سبک جدید زنده می شود، همانطور که بازیگر اِما رابرتس در اینجا نشان می دهد. در اصل این شامل یک برش کمی لایه دار است که زیر شانه ها و بالای سینه قرار دارد.

Capture 130

برش های لایه ای محبوبیت خود را پیدا خواهند کرد

دقیقاً مانند سال 2022، برش های لایه ای در آرایشگاه های مو بسیار محبوب هستند. الهام گرفته شده از برش های معروف دهه 70 مانند شگ، بدون شک مورد علاقه سلبریتی ها هستند. برای تأکید بر لایه ها، برخی از آن ها مانند مایلی سایرس، حتی به روند دو رنگی هم روی می آورند.

Capture 129

برش گرگ

نیمه راه بین مولت و شگ، این زیبایی شناسی پانک راکر از دهه های 70 و 80 برای قرن 21 به روز شده است. برش گرگ وحشی و بر اساس لایه های بی‌شماری است که هدفشان ایجاد حجم در دور صورت است.

Capture 128

شگ بلند

شگ به عنوان نسخه کمتر جسورانه اما همانند برش گرگ، بسیار خنک است. اگرچه در اینجا بلند است، اما برش توسط طول آن تعریف نمی‌شود. به جای آن، همه چیز درباره آن بنگ ها و لایه ها است. شگ در واقع برشی بسیار آسان برای افرادی است که به روزرسانی روزمره و یا سبک دهی به موی خود اهمیت زیادی نمی‌دهند.

Capture 127

برش لایه‌ای و بنگ کرتن

خلوه کارداشیان برای خود برشی لایه‌ای و زیبا با بنگ کرتنی انتخاب کرد که برای تاکید بر ویژگی‌های صورتش، آن‌ها را بوجود می‌آورد. این برش توسط مردم مد و طرفداران آنلاین به طرز گسترده‌ای تحسین شده است، بنابراین می‌توان گفت که این سبک به زودی در آرایشگاه‌ها نزدیک شما نیز محبوب خواهد شد.

Capture 126

برش های مردانه بر روی زنان

با تضعیف تفاوت های جنسی، بیشتر زنان انتخاب می‌کنند که موهای خود را کوتاه کنند. از سر شاو، برش گارسون تا پیکسی، برای هرکسی گزینه های خوبی وجود دارد. به علاوه، موهای کوتاه به اندازه کمتری برای خشک کردن و رسیدگی نیاز دارند!

Capture 125

انعکاسی از قدرت و شخصیت

برش جسورانه و کوتاه می‌تواند نشان دهنده قدرت و شخصیت باشد. به همین تأیید در مورد خواننده آرژانتینی “نتی پلوسو” صادق بود که در سال 2022 موهای بلند خود را برای این ظاهر شیک، کوتاه کرد.

Capture 124

اثر تر و تمیز

آیا به دنبال روش های سبک دادن به برش کوتاه و مد روز هستید؟ اثر تر و تمیز بدون شک یک انتخاب شیک است که همه جا از فرش قرمز تا دفتر کار کاربرد دارد.

Capture 123

موهای فرفری

موهای فرفری در امسال بسیار مدرن هستند، به خصوص زمانی که با حجم بازی می‌کنند.

Capture 122

اکستنشن

اکستنشن ها همچنان یک روش فوق العاده برای تغییر سبک مو به صورت سریعتر از رشد مو هستند.

منبع : MSN

چگونه رنگ موی خود را انتخاب کنیم؟

چگونه رنگ موی خود را انتخاب کنیم؟

آبرسان پوست

مزایای کرم آبرسان پوست/10 تا از بهترین کرم آبرسان پوست ایرانی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا