معروف ترین مدل سال 2021

دوشنبه 20 شهریور 1402 دنیای مد ، چهره ها
معروف ترین مدل سال 2021

معروف ترین مدل سال 2021

او تنها 21 سال سن دارد و در حال حاضر فلش همه عکاسان مد را به خود جلب کرده است. میکا اشنایدر با 34 حضور در کت واک در سال 2022 و حتی بیشتر در سال 2021، مدلی است که همه از آن صحبت می کنند.میکا اشنایدر در 30 اوت 2001 در پاریس به دنیا آمد. او در یک خانه دوفرهنگی بزرگ شد زیرا پدرش فرانسوی و مادرش ژاپنی است.

میکا که پدرش یک مهاجر بود، در دوران کودکی و نوجوانی خود در کشورهای مختلف زندگی کرد. علاوه بر پاریس و توکیو، خانواده او نیز در روسیه و هند ساکن شدند. در این شرایط خانوادگی است که میکا چند زبانه شد. او فرانسوی، ژاپنی و انگلیسی را روان صحبت می کند و چند کلمه به زبان های روسی و آلمانی صحبت می کند.

Capture 154
میکا اشنایدر هرگز به مدل شدن فکر نمی کرد

میکا اشنایدر هر چقدر هم که تعجب برانگیز به نظر برسد، هرگز آرزوی مدل شدن را نداشت. این زن جوان به Vogue France فاش کرد: “من هرگز نمی خواستم یک مدل باشم و خانواده من هرگز خیلی مدگرا نبودند.” یک روز در هند، مادرم که در عکاسی مهارت دارد، با دوربین جدیدش از من عکس گرفت. سپس یک حساب کاربری حرفه ای راه اندازی کردم و این عکس ها را برای آژانس هایی در ژاپن فرستادم.

سال 2019، میکای جوان اولین قدم هایش را در مدلینگ برداشت. او پس از ثبت نام در یک آژانس ژاپنی، یک پیام خصوصی در حساب اینستاگرام خود دریافت کرد که باعث می شد حرفه او به حرکت در آید…

میکا به لطف اکانت اینستاگرام خود به سرعت توسط آژانس بین المللی Elite Model Management شناسایی شد. او به سختی می توانست آن را باور کند. او در برنامه روزانه در TMC توضیح داد: “من نگاه کردم که آیا آن شخص واقعی است…”

Capture 155
میکا اشنایدر و پرادا

اولین حضور او در مدلینگ خیره کننده بود. در سپتامبر 2019، میکا روی باند نمایش بهار/تابستان 2020 پرادا در میلان راه رفت. او بلافاصله مورد توجه قرار گرفت و دنیای مد زیر پای او افتاد.  بزرگترین خانه های مد میکا اشنایدر را دوست داشتند. همه آن ها می‌خواستند او را ببینند و کلکسیون‌های جدیدشان را او بپوشد و در هفته‌های مد در کت‌واک‌هایشان رژه برود.

Capture 156
در سال 2021 بیش از هر کس دیگری راه رفت

در سال 2021، میکا اشنایدر بیش از هر مدل دیگری در 53 نمایش ظاهر شد. او با نگاه مصمم و قدم‌های مطمئن خود، توجه همه را در کت‌واک به خود جلب کرد. اشنایدر با رویکرد خود نسبت به خلاقیت‌هایی که می‌پوشد، فضا و الزامات برند را تغییر می‌دهد: ظرافت در هرمس، بازی هیپ در ورساچه، و گامی تعیین‌کننده در ویتون.

میکا اشنایدر یک موزه برای چندین برند است
علاوه بر هفته های مد، برندها همچنین از میکا می خواهند که در کمپین های تبلیغاتی آنها همکاری کند. این سوپرمدل پیش از این برای برندهای مختلفی مانند سنت لوران، والنتینو بیوتی و زارا، مورد علاقه بوده است.در آگوست 2022، هارپرز بازار میکا اشنایدر را به عنوان یکی از نمادهای سال خود انتخاب کرد و او را به عنوان “عزیز فعلی کت واک های بین المللی” توصیف کرد.

Capture 157

 او چگونه این کار را انجام می دهد؟

او به Vogue France توضیح می‌داد: « من هر شب قبل از خواب، چند کار کوچک انجام می‌دهم تا ذهن و بدنم را برای استراحت آماده کنم. این کارها شامل مدیتیشن، کنار گذاشتن گوشی، خود ماساژ و خوردن غذاهای سبک است. اگر به نظر می رسد فرانسوی-ژاپنی در اوج زندگی حرفه ای خود است، او هنوز در ابتدای راه است. نام او را به خاطر بسپارید، زیرا میکا اشنایدر با 21 سال – و 1.78 متر – هنوز آینده درخشانی در پیش دارد!

منبع : MSN

روابط ستارگان ورزشی با افراد مشهور

روابط ستارگان ورزشی با افراد مشهور

بهترین استایل زنانه در جشنواره فیلم ونیز 2023

بهترین استایل زنانه در جشنواره فیلم ونیز 2023

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا