ستارگان ورزشی که به زندان رفتند

چهارشنبه 1 شهریور 1402 ورزشی
ستارگان ورزشی که به زندان رفتند

ستارگان ورزشی که به زندان رفتند

زندگی ستارگان ورزشی اغلب پر زرق و برق و تجلیل به نظر می رسد، اما برخی از ورزشکاران با مشکلات قانونی مواجه شده اند که آنها را در مسیر متفاوتی قرار داده است. در ادامه به چهار چهره مشهور ورزشی اشاره می کنیم که به دلایل مختلف خود را پشت میله های زندان می بینند.

Capture 519

1. آدام جانسون

آدام جانسون، وینگر سابق لیگ برتر انگلیس که به خاطر حضور در منچسترسیتی و ساندرلند شناخته می‌شود، به دلیل محکومیتی که بر علیه او وجود داشت از حرفه اش خارج شد. او به دلیل برقراری رابطه نامناسب با یک طرفدار 15 ساله مجرم شناخته شد. دادگاه او را به بهره‌کشی یا سوء استفاده از خردسالان محکوم کرد که به شش سال زندان محکوم شد.

Capture 522

2. کریس میسون

کریس میسون، ستاره دارت، در سال 2003 با یک محکومیت جدی روبرو شد. او به همراه دو دوستش به سرقت شدید و قصد ارتکاب صدمات شدید بدنی محکوم شدند. قربانی آنها با جراحات مثله بریدگی، تورم صورت، کبودی و شکستگی بینی مواجه شده بود . میسون بیش از یک سال به خاطر اقدامات خود در زندان سپری کرد.

Capture 520

3. مایک تایسون

بوکسور مشهور مایک تایسون با مشکلات قانونی روبرو شد که مسیر حرفه ای او را تغییر داد. او در سال 1992 پس از محکومیت به تجاوز جنسی روانه زندان شد. تایسون همواره این اتهامات را رد کرده است. او که در سال 1995 آزاد شد، به مدت چهار سال به صورت ازادی مشروط قرار گرفت و دوره قابل توجهی از زندگی او را رقم زد.

Capture 521

4. O.J. سیمپسون

O.J. پرونده سیمپسون یکی از بدنام ترین پرونده های تاریخ ورزش است. ستاره سابق NFL در یک دادگاه جنایی مربوط به مرگ همسر سابقش و دوستش از اتهامات قتل تبرئه شد. با این حال، او بعداً در یک دعوی مدنی مسئول شناخته شد. مشکلات حقوقی سیمپسون به همین جا ختم نشد. او در سال 2008 به جرم سرقت مسلحانه و آدم ربایی مجرم شناخته شد که به 33 سال زندان محکوم شد. او در سال 2017 آزاد شد.

منبع : MSN

کاهش چربی باسن و ران ها

کاهش چربی /13 بهترین تمرین برای تقویت باسن و ران ها

با ارزش ترین باشگاه های فوتبال جهان

با ارزش ترین باشگاه های فوتبال جهان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا