فال روزانه/ فال نوستراداموس  یکشنبه 15 فروردین 1400

شنبه 14 فروردین 1400 طالع بینی
فال روزانه

فال روزانه

دوست عزیزی که امروز 15 فروردین به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

مدتی است که از دوستان و آشنایان کناره‌گرفته‌اید و آن‌گونه که باید و شاید وقت خود را به هم‌صحبتی با اطرافیان اختصاص نمی‌دهید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید این رویکرد را تغییر دهید و با حضور در کنار دوستان و آشنایان، زمینه شادی و نشاط خود را فراهم کنید. بهار امسال را به کار و تلاش اختصاص دهید و فکر هر گونه تفریح را از سر خارج کنید. در این فصل از ولخرجی نیز برحذر باشید و تا می‌توانید پس‌انداز کنید.

در مرداد ماه بیشتر به فکر دوستان و آشنایان باشید و از شرکت در مهمانی و دورهمی‌های خانوادگی دوری نکنید. آبان امسال زمان عاشقی شماست و در این ماه گرفتار عشقی گرم و پرحرارت خواهید شد. از این لحظه‌ها نهایت استفاده را ببرید و خاطره‌های خوش عاشقی را برای همیشه ماندگار کنید. دی ماه امسال زمان بسیار حساسی برای شماست و در این ماه انگیزه خود را برای کار و تلاش از دست خواهید داد.

فال آنلاین حافظ

فال نوستراداموس

فال روزانه

فال روزانه

فروردين :

یکی از اعضای منزل یا آشنایان نزدیک شما در خطر است و اگر امروز مواظب ایشان نباشید، صدمه‌ای به وی وارد خواهد شد. در نتیجه امروز را تا می‌توانید بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده باشید و شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا کسی آسیب نبیند. ب

ارديبهشت :

سفر در پیش دارید. از همان سفرهای خاطره انگیز و به یاد ماندنی که خستگی و کسالت را از وجودتان خارج می کند. با روحیه ای شاد به استقبال این سفر بروید چون به آن احتیاج دارید.

خرداد :

مراقب امور مالی خود باشید. در صورتی کع مراقب باشید, پول خوبی نصیبتان می شود.امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و به یکی از آرزوهای‌تان می‌رسید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید.

تير :

زود از کوره در می روید و تندخو و عصبی شده اید. با این رفتار ممکن است دوستان و نزدیکان خود را برنجانید و از خود دور کنید. خونسردی خود را حفظ کنید.

مرداد :

از چاپلوسی و ریاکاری بعضی از دوستان خود بهراسید. آنها با چرب زبانی و زرنگی می خواهند از شما سواستفاده کنند. اگر مراقب نباشید به دردسر و گرفتاری می افتید.

فال تاروت روزانه یکشنبه ۱ مهر ۹۷

شهريور :

به وصال می رسید. برای انجام کار بزرگی که در پیش دارید با دوستان خود متحد شوید. به تنهایی قادر به آن کار نیستید و شکبت می خورید.

 

فال روزانه

فال روزانه

 

مهر :

گوش به حرف و شایعات و بدگوییها ندهید. به دیگران حرفهای نیش دار پ طعنه آمیز نزنید. با کلام دلنشین می توانید دیگران را به سوی خود جلب کنید و به تقویت عشق و محبت بپردازید.

 

آبان :

خبرهای خوبی در رابطه با کار و حرفه خود دریافا خواهید کرد. در معامله ای که انجام داده اید منفعت می برید.

عادت ناپسندی دارید و امروز بهترین زمان برای ترک این عادت است. کنار گذاشتن این عادت ناپسند در دراز مدت فایده‌های زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد.

آذر :

از قرض و بدهی خود نجات پیدا می کنید و حسابهایتان تسویه می شود. به آرامش خاطر می رسید. کارهایتان رونق می گیرد وبه سر و سامان می رسید.

 

دى :

انسان احساساتی هستید و زود تحت‌تاثیر قرار می‌گیرید، این روحیه را کنار بگذارید و واقعیت‌های زندگی را بپذیرید. احتمال سهل‌انگاری در کارها وجود دارد و اگر می‌خواهید ضرر نکنید، حواس‌تان را حسابی جمع کنید.

 

بهمن :

سفر در پیش دارید. یا در فکر تغییر مکان زندگی خود هستید. این تغییر مکان برایتان خوشایند و خوش یمن است.

روحیه‌‌ای شوخ‌طبع و خوش‌مشرب دارید، به لطف این روحیه دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تنها بگذارید وبیش‌از‌حد به ایشان سخت نگیرید.

اسفند :

اگر مجرد هستید نامزد می کنید. اگر متاهل هستید در زندگیزناشویی خود خوشبخت و سعادتمند می شوید.

انسان خوش‌گذرانی هستید و از هر فرصتی برای تفریح و ولخرجی استفاده می‌‌کنید، ادامه این رویکرد نه تنها شما را به لحاظ مالی به مخمصه می‌اندازد، بلکه دستاوردی در زندگی نیز نخواهید داشت.

فال نوستراداموس شنبه 14 فروردین 1400

طالع بینی امروز

فال روزانه/ فال نوستراداموس دوشنبه 16 فروردین 1400

فال روزانه

فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه 14 فروردین 1400

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا