فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه 14 فروردین 1400

جمعه 13 فروردین 1400 طالع بینی
فال روزانه

فال روزانه

دوست عزیزی که امروز 14 فروردين به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

انسان با محبتی هستید، اما محبت خود را ابراز نمی‌کنید و دیگران با خودِ واقعی شما آشنا نیستند. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فرصتی فراهم می‌شود تا از خودِ واقعی‌تان پرده بردارید و اطرافیان را غرق در محبت و صفا کنید. در این سال اجازه ندهید احساسات بر عقل شما غلبه کند و از تصمیم‌های احساسی برحذر باشید. در ماه خرداد امسال اتفاق فرخنده‌ای برای شما رخ می‌دهد. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید.

فال حافظ آنلاین

فال نوستراداموس

فال روزانه

فال روزانه

فروردين :

اگر مجرد هستید, دل به عشقی می سپارید و با کسی نامزد می کنید.امروز، روز شما است و به غیر از شادکامی و خوشی، چیز دیگری نخواهید دید. برای افزایش درآمد دست‌روی‌دست نگذارید و آستین بالا بزنید.

ارديبهشت :

سفر در پیش دارید. از همان سفرهای خاطره انگیز و به یاد ماندنی که خستگی و کسالت را از وجودتان خارج می کند. با روحیه ای شاد به استقبال این سفر بروید چون به آن احتیاج دارید.

خرداد

مدتی است که آرزو کرده‌اید فرصتی را برای استراحت پیدا کنید و لحظاتی را در تنهایی سپری نمایید، امروز آرزوی شما برآورده می‌شود و فرصتی را برای تنهایی و خلوت پیدا خواهید کرد. مراقب امور مالی خود باشید. در صورتی کع مراقب باشید, پول خوبی نصیبتان می شود.

تير :

زود از کوره در می روید و تندخو و عصبی شده اید. با این رفتار ممکن است دوستان و نزدیکان خود را برنجانید و از خود دور کنید. خونسردی خود را حفظ کنید.

فال و طالع بینی روزانه شنبه 17 آذر 1397

مرداد :

از چاپلوسی و ریاکاری بعضی از دوستان خود بهراسید. آنها با چرب زبانی و زرنگی می خواهند از شما سواستفاده کنند. اگر مراقب نباشید به دردسر و گرفتاری می افتید.

شهريور :

به وصال می رسید. برای انجام کار بزرگی که در پیش دارید با دوستان خود متحد شوید. به تنهایی قادر به آن کار نیستید و شکبت می خورید.

فال روزانه

فال روزانه

مهر :

گوش به حرف و شایعات و بدگوییها ندهید. به دیگران حرفهای نیش دار پ طعنه آمیز نزنید. با کلام دلنشین می توانید دیگران را به سوی خود جلب کنید و به تقویت عشق و محبت بپردازید.

آبان :

خبرهای خوبی در رابطه با کار و حرفه خود دریافا خواهید کرد. در معامله ای که انجام داده اید منفعت می برید.

آذر :

از قرض و بدهی خود نجات پیدا می کنید و حسابهایتان تسویه می شود. به آرامش خاطر می رسید. کارهایتان رونق می گیرد وبه سر و سامان می رسید.

دى :

به زودی از شما خواسته می شود که در یک عمل متهورانه شرکت کنید. شجاع باشید و به کمک دیگران بشتابید.

بهمن :

سفر در پیش دارید. یا در فکر تغییر مکان زندگی خود هستید. این تغییر مکان برایتان خوشایند و خوش یمن است.

اسفند :

اگر مجرد هستید نامزد می کنید. اگر متاهل هستید در زندگیزناشویی خود خوشبخت و سعادتمند می شوید.

فال روزانه

فال روزانه/ فال نوستراداموس  یکشنبه 15 فروردین 1400

فال روزانه

فال روزانه سه شنبه 3 فروردین 1400

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا