فال نوستراداموس / فال روز یکشنبه 22 دی 1399

دوشنبه 22 دی 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال نوستراداموس

دوست عزیزی که امروز 22 دی به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

سالی سرشار از فرصت‌های موفقیت آمیز را آغاز کرده‌اید و در سال تولدتان اگر به دنبال شکار فرصت‌ها باشید، قطعاً دستاوردهای بیشتری به کارنامه موفقیت‌های‌تان اضافه خواهید کرد. بهار سالی که از راه می‌رسد را با ایده‌های جدید آغاز کنید و در این فصل از انجام کارهای خلاقانه و هیجان‌انگیز ابایی نداشته باشید. مرداد ماه سال آینده زمان بسیار حساسی برای شما است و اگر در این ماه مواظب سلامت وجود نازنین خود نباشید، گرفتار بیماری مزمنی خواهید شد.

احساس می‌کنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش‌نکردن نهفته است، در نتیجه از امروز فرصتی رابطه برای ورزش کنار بگذارید و با استمرار در ورزش و تحرک، جلوی ضعف و خستگی را بگیرید.در ادامه همراه ما باشید با فال نوستراداموس

فال آنلاین حافظ

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

 فروردین

برای آینده خود برنامه هایی دارید و همچنین درخواست های جالبی نیز به شما می شود پس به خوبی فکر کنید تا گرفتار نشوید و همچنین مال و سرمایه تان نیز از دست ندهید.عده ای به ظاهر دوست اطراف شما را گرفته اند که فقط به فکر سواستفاده از شما هستند. آنها را از خود دور کنید وگرنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرید.

 

اردیبهشت

فال نوستراداموس:در تصمیمات خود حواستان را جمع کنید و مواظب گرفتاری ها و مشکلات اطرافتان باشید تا غافلگیر نشوید همچنین تلاش کنید تا به آرزوها به اهدافتان برسید.کمی زودرنج و حساس شده اید. هنگام روبرو شدن با مسایل دچا هراس و وحشت می شوید. ترس را کنار بکذارید و به پد اعتماد داشته باشید.

 

خرداد

از ایجاد نفاق دیگران خودداری کنید. ممکن است رابطه تان با دوست صمیمز تان بهم بخورد و ناراحت شوید. به رفتار خود با دیگران بیشتر بیندیشید.خبرهای تازه ای در انتظارتان است و یا هدیه جالبی را از شخصی می‌گیرید. با فردی ازدواج می‌کنید که پشتیبان و حامی شما تا کمتر با او ناسازگارید.

 

تیر

با اقوام نزدیک خود اختلاف پیدا می کنید و آنها را ترک می کنید. با تفکر صحیح به رفع موانع و اختلافات بپردازید.
بابت اختلافاتی که با همسر و یا نامزد خود دارید بسیار ناراحتید پس تامل کنید و واقعیت را بپذیرید و سعی کند از طریق گفتگوی منطقی آن را حل نمایید.

 

مرداد

شما شخصی با توانایی و مهارت های بسیار و با اعتماد به نفس خواهید بود و به خواسته های خود دست پیدا می‌کنید و دیگران نیز به شما تکیه کرده و درخواست کمک دارند.برای انجام کار یا ماجرایی عاشقانه به سفر خواهید رفت. باید تصمیم خود را بگیرید وتردید را کنار بگذارید و به سوی آمال و آرزوهی خود گام

 

شهریور

شخصی باهوش و آگاه هستید که قدرت رهبری دیگران را دارید و با تکیه به مهارت و استعداد های خود موفقیت و قدرت می رسید.غم و غصه از شما دور می شود و سر و سامان می گیرید. در زندگیتان تغییر وتحولی رخ می دهد که مطابق میل شماست.

فال نوستراداموس

مهر

خانواده باعث آرامش شما می شوند و بسیار آنها را دوست دارید همچنین شما شخصی کاربردی و مفید برای مردم جامعه خود هستید و حس مادرانه بسیار قوی دارید.

 

آبان

اگر در انجام کارهای تان تلاش و پشتکار کنید و خلاقیت داشته باشید از آن به نتیجه می‌رسید پس به توانایی و مهارت های خود باور داشته باشید.

 

آذر

بر آینده نزدیک خبرهای مسرت بخشی به شما میرسد باید از مسافت دور نامه‌ای به دستتان برسد. در جلسه بسیار مهم حضور داشته باشید احتمال بالا رفتن مقام و رتبه نیز بسیار است.

 

دی

بابت گرفتاری و مشکلاتی که در انتظارتان است تعجب نکنید و در انجام هر کاری تامل داشته باشید و حواستان را جمع کنید تا موفق شوید.

 

بهمن

باید همت داشته باشید و از شک تردید بپرهیزید تا به اهداف و آرزوهای خود برسید. همچنین شما برای ماجرای عاشقانه و یا انجام کار واجبی به مسافرت می روید.

 

 اسفند

به مسافرتی با هواپیما می روید که لذت بخش است در آینده نزدیک به آرزوها و اهداف خود میرسید و اگر دچار ناراحتی و غصه شده سعی کنید به سفر بروید تا روحیه تان تجدید یابد.

بازدیدکنندگان : ۲۱ نفر
طالع بینی روزانه

فال روزانه یکشنبه 28 دی 1399

فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه /فال روزانه یکشنبه 21 دی 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi