فال روزانه/فال نوستراداموس دوشنبه 17آذر 1399

دوشنبه 17 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه

دوست عزیزی که امروز 17 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

سالی سرشار از عشق و محبت را در پیش رو دارید و آذر ماه که با تولدتان شروع شده با عشقی گرم و خاطره‌انگیز روبرو خواهید شد.

بهمن ماه امسال را با کار و تلاش در پیش بگیرید و در این ماه بیشتر از همیشه کار کنید. مطمئن باشید زحمت‌هایی که می‌کشید بی‌نتیجه نخواهد ماند و در نهایت مزد تلاش‌های شبانه‌روزی‌تان را در یافت خواهید کرد.

با فرا رسیدن اسفند کمی به خودتان استراحت دهید و با حضور در کنار دوستان و آشنایان و اعضای خانواده به آرامش برسید. فروردین سالی که از راه می‌رسد میان شما و فردی که علاقه خاصی به ایشان دارید مشاجره‌ای پیش می‌آید. اجازه ندهید این مشاجره زمینه دلخوری این فرد را فراهم کند و به هر قیمتی که شده از در صلح و صفا با ایشان وارد شوید.غم و غصه‌های شما در خرداد سال آینده از بین می‌رود و در این ماه روی خوش زندگی را خواهید دید..

فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه

فال نوستراداموس

فروردین

شخص جدیدی به زندگی شما وارد می‌شود که بسیار شما را دوست دارد و همین احساس دوطرفه باعث می‌شود .مشکلاتی که در گذشته داشتید فراموش شود پس قدر آن شخص را بدانید که باعث خوب شدن حال شما شده است.

اردیبهشت

در آینده نزدیک بابت موضوعی بسیار شاد و خوشحال می شوید و به معشوق خود می رسید.که باعث می شود زندگی سعادتمند همراه با آرامش و خوشبختی داشته باشید.

خرداد

شما دوستان خوبی ندارید همه آنها تلاش می‌کنند که با داشتن ظاهر خوب به شما آسیب بزندو درست آن است که برای جلوگیری از هر مشکل و گرفتاری از آنها فاصله بگیرید تا ضربه نخورید.

تیر

شما توانایی ها و استعدادهای فراوانی داشته که با آنها می‌توانید به موفقیت‌های کثیری دست پیدا کنید. یکی از آشنایانتان از شما کمک می خواهد بعد دست او را بگیرید و یاری اش کنید.

مرداد

شما خانواده خود را بسیار دوست دارید و به همین خاطر به آنها وابستگی شدیدی دارید .اما در آینده نه زیادی پیش می آید که باید از آنها دور شوید و همین موضوع بسیار شما را ناراحت میکند.

شهریور

در خانواده مشکلات فراوانی به وجود می آید که ممکن است به جدایی و همچنین دعوا منجر شود.اگر شما خونسرد باشید و بتوانید عاقلانه تصمیم بگیرید و از رفتارهای خودخواهانه دوری کنید قطعا شرایط از آنچه که هست بدتر نمیشود.

مهر

در آینده نزدیک خبر های خوشحال کننده به گوشتان می رسد که از طرف یکی از دوستان قدیمی تان که مدت طولانی از آن اطلاع نداشته اید و یا این خبر در مورد سلامتی و حال خوشو هست می باشد.

آبان

اشخاصی به شما کمک می کنند که مشکلاتی که برایتان پیش آمده شود باید تلاش کنید که همواره از پشتیبانی و حمایت آنها در زندگی بهره ببرید و قدردان آنها باشید.

آذر

شما رازهای مهمی دارید که شاید شخصی بخواهد به زور که شده آنها را بفهمند اما باید مقاومت کنید حتی با سختی آن را به زبان نیاورید زیرا که در نهایت خودتان ضرر می کنید.

دی

مقام و رتبه ای دست پیدا می کنید اما متکبر نشوید زیرا همه این مقام ها می تواند یک شبه از دست برود.پس درست آن است که متواضع و فروتن باشید و زمانی که دارید به نیازمندان کمک کنید و دست آنها را بگیرید.

بهمن

شما می‌خواهید کاری رو شروع کنید اما نباید به نگرانی و تردید را دچار شوید زیرا هدفی که دارید خوب است و قبل از شروع هر کاری مشورت کنید تا به موفقیت های دلخواهتان دست پیدا کنید.

اسفند

در آینده نزدیک اوضاع اقتصادی شما خوب می‌شود و سرمایه به دستتان میرسد.پس باید مواظب باشید زیرا افراد سودجو به دنبال استفاده از شما هستند و اموالتان را از شما نگیرند و ضربه نزنند.

تعبیر خواب…………….

بازدیدکنندگان : ۲۸ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس سه شنبه 18 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس یکشنبه 16 آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi