11تعبیر خواب میمون درخواب نشانه چیست

شنبه 11 دی 1400 تعبیر خواب
تعبیر خواب میمون

تعبیر خواب میمون

میمون، این حیوان خنده دار و بسیار خوب به نظر می رسد، زیرا نشان می دهد که افراد خوبی اطراف شما هستند، دوستان وفادار و خانواده که عشق را برای شما به ارمغان می آورند. زندگی شما همیشه پر از دوستان خوب است.

تعبیر خواب میمون بیانگر یک نگرش بازیگوشانه هستند که می تواند فریب و نگرش نابالغ را مرز بیندازد. شاید شما یا کسی در حلقه اجتماعی خود برخی مسائل را جدی نگیرید و در بسیاری از شرایط شیطنت کنید. زمینه ها و احساسات خود را در رویای میمون در نظر بگیرید تا دقیق ترین تعبیر را دریافت کنید.

از سوی دیگر، دیدن میمون در خواب نیز نمادی از اضطراب و فال بد است. مراقب حرکات مشکوک گروهی از مردم باشید که خشم و نزاع آنها را برانگیخته است. شما می توانید یکی از کسانی باشید که تحت تاثیر قرار می گیرند.

بیشتر بیشتر بخوانید:تعبیر خواب آهو

تعبیر خواب میمون

تعبیر خواب میمون

1-تعبیر خواب میمون های کوچک :

تعبیرش خیلی خوب است. خواب میمون یکی از خواب هایی است که همه دوست دارند زیرا خبر از ورود اعضای جدید خانواده می دهد. از آنجایی که شما رویاپرداز هستید، نقش شما در زندگی این کودک تعیین کننده خواهد بود.

 

2-تعبیر خواب تعقیب شدن توسط میمون ها:

وقتی خواب می بینید که توسط یک میمون تعقیب می شوید، باید بتوانید دوستان خود را ببینید و تشخیص دهید که کدام یک از آنها برای بودن در کنار شما ناامن هستند، به خصوص زمانی که به آنها نیاز دارید.

 

3-تعبیر خواب یک میمون سیاه :

دیدن یک میمون سیاه در خواب یک زن باهوش و حیله گر را در اطراف شما نشان می دهد. خیانتی که او می خواهد. مراقب افرادی باشید که ثابت می کنند خیلی دوستانه هستند بدون اینکه دلیلی برای آن بیاورند.

4-تعبیر خواب جنگ با میمون:

اگر دید با میمون نبرد می‌کرد و بر وی چیره شد، دلیل که بیمار شود و از آن شفا نیابد، یا عیبی بر تن او پدید آید که از آن خلاصی نیابد

 

بیشتر بخوانید:تعبیر خواب گوسفند

تعبیر خواب میمون

تعبیر خواب میمون

5-تعبیر خواب میمون ماده:

میمون ماده زنی است مفسده جو و فتنه انگیز که باید مراقب او باشید و چنان چه این میمون ماده به آغوش شما جست و دست به گردنتان حلقه نمود زنی در صدد اغوای شما بر می‌آید.

 

6-تعبیر خواب میمون های زیاد:

اگر در خواب تعداد زیادی میمون را ببینید، مشکلاتی در آینده نزدیک گریبانتان را خواهد گرفت. این خواب وضعیتی را در زندگی شما نشان می‌دهد که در واقعیت اصلا اینگونه نیست.

30 تعبیر خواب آب

 

7-تعبیر خواب غذا دادن به یک میمون:

خواب غذا دادن به میمون به معنای عشق جدید است. وقتی به یک میمون غذا می دهید، می دانید که احساسات خوبی نسبت به دیگران دارید یا به دنبال عشق واقعی هستید و او خواهد آمد، مطمئن باشید. همچنین به معنای فراوانی و رفاه است.

بیشتر بخوانید:تعبیر خواب بوقلمون

تعبیر خواب میمون

تعبیر خواب میمون

8-تعبیر خواب یک میمون مرده:

خواب دیدن یک میمون مرده نشانه مشاجره در رابطه عشقی شماست. نکته مهم این است که تحت تأثیر تحریک قرار نگیرید، به خصوص آنهایی که به نفس و حسادت حمله می کنند. این ارتعاش به اندازه کافی قوی و تیز است که عشق بین شما دو نفر را از بین ببرد.

 

9-تعبیر خواب کشتن میمون:

اگر دید میمون را بکشت، دلیل که دشمن را قهر کند. اگر دید گوشت او بخورد، دلیل که در رنجی و غیبی گرفتار آید. اگر دید کسی میمون به وی بخشید، دلیل که کسی دشمنی او ظاهر کند.

 

10-تعبیر خواب گرفتن میمون:

خواب دیدن یک میمون به دام افتاده را باید  مواظب دشمنی باشید رویای میمون در قفس نشان دهنده تسلط یکی بر موجود دیگر است. اگر نمی خواهید در غم و اندوه خود اسیر شوید، بیشتر مراقب نفرتی باشید که ایجاد می کنید.

 

تعبیر خواب میمون

تعبیر خواب میمون

11تعبیر خواب میمون از نظر بزرگان

مطیعی تهرانی می گوید:
میمون ماده زنی است مفسده جو و فتنه انگیز که باید مراقب او باشید و چنان چه این میمون ماده به آغوش شما جست و دست به گردنتان حلقه نمود زنی در صدد اغوای شما بر می‌آید.

ابن سیرین می‌گوید:
تعبیر خواب میمون، دشمنی فریبنده و ملعون می‌باشد.
اگر ببینی سوار میمون رام و فرمانبرداری شده‌ای بر دشمن غلبه پیدا می‌کنی و او را شکست می‌دهی.

جابر مغربی می‌گوید:
تعبیر خواب میمون ماده، زن مفسد و جادوگر می‌باشد.
اگر ببینی میمون سوار اسب شده است مرد یهودیی با زنت فساد می‌کند.
اگر ببینی میمون با تو حرف می‌زند، زن با تو به گستاخی حرف می‌زند.

تعبیر خواب روباه

تعبیر خواب روباه

لیموترش در زیبایی پوست و مو

20 تعبیر خواب لیمو ترش

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا