ازدواج پادشاه تایلند برای چهارمین بار با کسی که متهم به تلاش برای تضعیف جایگاه همسر رسمی وی بود

چهارشنبه 24 دی 1399 چهره ها

به گزارش مجله دایان تصاویری که به تازگی منتشر شده است پادشاه تایلند را به همراه معشوقه سلطنتی اش در حال تمیز کردن محوطه زمین زندانی در این کشور نشان می‌دهد. در این تصاویر پادشاه «ما‌ها واجیرال لونگ کورن» معروف به «راما ایکس» به همراه «سینینات وُنگواجیراپاکدی» ۳۵ ساله اش، در حال جارو کردن کف زندان دیده می‌شوند.

پادشاه تایلند

پادشاه تایلند به همراه معشوقه اش سینینات وُنگ واجیراپاکدی

این تصاویر مربوط به صحنه‌ای از مستندی جدید است که در زندان بدنام «بانکوک هیلتون» فیلمبرداری می‌شد. سینینات وُنگ واجیراپاکدی، در سال ۲۰۱۹ با از دست دادن تمام عناوین سلطنتی و نظامی خود در این زندان زندانی شده بود. او متهم به تلاش برای تضعیف جایگاه همسر رسمی پادشاه تایلند، ملکه «سودیتا» شده بود. او پس از آزادی از زندان در ماه آگوست بار دیگر به کاخ پادشاه تایلند بازگشت.

جارو کشی پادشاه تایلند و معشوقه جنجالی اش در زندان!

جارو کشی پادشاه تایلند و معشوقه جنجالی اش در زندان!

 

سینیتات به مناسبت ۶۷ امین سالروز تولد پادشاه تایلند رسما عنوان معشوقه سطلنتی را از او دریافت کرد. به این ترتیب برای نخستین بار بعد از یک سده، پادشاه تایلند که برای چهارمین بار ازدواج کرده بود برای خود یک معشوقه انتخاب کرد.

گفتنی است؛ پادشاه ۶۸ ساله تایلند از سه ازدواج سابق خود که همگی به طلاق انجامیدند ۷ فرزند دارد. ملکه سودیتا، همسر چهارم وی به شمار می‌رود.

سالروز تولد پادشاه تایلند

سالروز تولد پادشاه تایلند

مهرداد جم

مهرداد جم تحت پیگیری قضایی قرار گرفت

عکس روز گریم جذاب لیندا کیانی در تئاتر عروس مردگان

عکس روز 5 تا از استایل های خاص سلبریتی ها

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi