شرکت های سازنده ساخت کولر گازی در ظرفیت 30000 کدامند

سه‌شنبه 3 فروردین 1400 آگهی

گرمای هوا و غلبه بر آن همواره یکی از معضلات انسان‌ها و جوامع بشری بوده است. در گذشته‌های دورتر جهت  فائق آمدن بر این مسئله، روش‌های منحصر به فرد و خلاقانه‌ای بیان و مورد استفاده قرار می‌گرفت که در بین‌ آن‌ها می‌توان به سقف گنبدی و سوله‌ای ساختن عمارت‌ها و منازل و یا بادگیر اشاره کرد‌. اما با پیشرفت تکنولوژی و پا نهادن فناوری‌های جدید به عرصه جهانی، محصولات جدیدی جهت به واقعیت پیوستن امر مذکور ارائه شد. از جمله این محصولات متنوع، می‌توان به کولرهای گازی در انواع مختلف مانند کولر گازی ۳۰۰۰۰ اشاره کرد.

با گسترش و فراگیر شدن این محصول، کمپانی‌هایی تشکیل شد و یکی از محصولاتی که در خط تولید به ثمر نشست، کولر گازی بود. ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ یکی از پرطرفدارترین امتیازات ارائه شده از طرف برندهای سازنده این محصول کاربردی است. با این‌ حال گفتنی است که خرید یک کولر گازی جهت سرمادهی مطلوب در گرو انتخاب ظرفیت متناسب با محیطی است که قرار است دریافت کننده سرما باشد. از آن‌جا که اغلب مکان‌های تجاری و مسکونی، امروزه متراژی میانگین ۶۰ تا ۸۰ متری دارند، می‌بایست ظرفیت انتخابی محصول سرماده، ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ باشد. البته شایان ذکر است که اکثر کولر‌های گازی با هر ظرفیتی همانند ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰، سرمای یکسانی تولید می‌کنند و BUT  صرفا بر قدرت سرمادهی محصولی در مدت زمان مشخص متناسب با مساحت دلالت دارد.

قبل خرید کولر گازی در انواع ظرفیت ها، حتما مقاله 12 نکته و راهنمای خرید کولر گازی را مطالعه کنید و تا بتوانبد بهترین کولر گازی را خریداری کنید.

ممکن است، در خلال توجه به امر ظرفیت کولرگازی، پرسش و ابهامی در جهت اهمیت این امر به ذهن متبادر گردد؛ با مضمون اینکه توجه به انتخاب مشخصه‌ای تحت عنوان ظرفیت‌ها مانند ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ دارای چه اهمیتی است؟ می‌توان اذعان داشت انتخاب متناسب ظرفیت با مساحت منزل، نقش اساسی در سرمادهی و حفظ کیفیت محصول انتخابی دارا است. به طور مثال در نظر گرفتن ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ برای مکان ۶۰ تا ۷۵ متری، به کمپرسور کولر اجازه می‌دهد، پس از خنک و مطلوب کردن دمای اتاق، خاموش شده و استراحت کند. مورد دیگری که می‌توان مورد توجه قرار داد، هزینه برق است. علاوه‌ بر اینکه انتخاب ظرفیت کولر گازی سی هزار برای مکان بزرگ ناکارآمد است، برای مکان‌ها کوچک‌تر موجب می‌شود صاحب محصول، هزینه برق بیشتری را متحمل گردد.

 

BUT 30000

یا به طور برگردانده شده ظرفیت کولر گازی سی هزار عبارت است از یک واحد سنجش اندازه‌گیری تغییر هوا که با توجه به جای‌گذاری مساحت مکان مورد نظر، به عنوان مهم‌ترین مشخصه تاثیرگذار بر این امر، استخراج می‌شود. البته علاوه بر مساحت، مشخصه‌های دیگری نیز در به دست آمدن این ‌که می‌بایست ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ باشد نقش دارند؛ اما همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد، مساحت، نقش اساسی‌تری در این امر دارا است. از دیگر عوامل موثر بر انتخاب یک ظرفیت متناسب می‌توان به:

  1. نوع آب و هوایی که قرار است، محصول در آن مورد استفاده قرار گیرد
  2. موقعیت واحدی که مستقر در ساختمان است.
  3. موقعیت خود ساختمان (جنوبی یا شمالی بودن)
  4. موقعیت آشپزخانه و قرار گیری اجاق پخت و پز در آن
  5. تعداد در و پنجره‌های به کار برده شده در واحد
  6. تعداد اعضای ساکن در واحد
  7. وضعیت عایق

و در نهایت، نوع کاربری ساختمان یعنی مسکونی، تجاری یا عمومی بودن ساختمان منتخب. برای خرید انواع برند های در ظرفیت 30 هزار حتما به محصولات کولرنیو که خرید بهترین کولر گازی های 30000 را عرضه میکند سر بزنید.


در جهت توضیح بخش اصلی انتخاب ظرفیت کولر گازی یعنی مساحت می‌بایست اذعان داشت که این رابطه یک رابطه مستقیم و معادله دار است. بدین صورت که در ازای هر متر، می‌بایست ۴۰۰ تا ۶۰۰ ظرفیت در نظر بگیرید. بدین ترتیب بار دیگر اثبات می‌گردد، برای متراژ متداول یعنی میانگین ۶۰ تا ۷۵ متری، بهترین ظرفیت همان ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ است.  از میان این برندها، کمپانی‌هایی به جهت ارائه کیفیت در محصولات و توجه به ظرفیت‌های کولرگازی ۳۰۰۰۰ و خدماتی که می‌تواند ارائه کند بیشتر مورد توجه و پسند مشتریان قرار گرفته‌اند، که در ادامه به معرفی و تبیین خدمات این شرکت‌ها به صورت اختصاری می‌پردازیم:

شرکت ال جی
بی‌شک یکی از پرطرفدارترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌های تولید کولر گازی ۳۰۰۰۰ شرکت نام برده یعنی برند ال جی باشد. این شرکت که از تخلیط دو شرکت لاکی و گلد استار تشکیل شد، سهم قابل توجهی در مورد تولید محصولی با مشخصه (ظرفیت کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰) کولرنیو می باشد دارد. این شرکت در ایران با ضمانت گلدیران عرضه می‌گردد.

شرکت سامسونگ
یکی دیگر از شرکت‌های تولید کننده کولر گازی و لوازم الکترونیکی شرکت سامسونگ است. این شرکت کره‌ای که نخستین کارخانه خود را در نوادا هند تاسیس کرد، با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد کنترل رطوبت و تهویه توربو یکی از اصلی‌ترین انتخاب‌ها در هنگام خرید یک محصول با مشخصه مذکور یعنی دارا بودن ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ است.

شرکت گری
دیگر شرکت فعال در زمینه تولید کولرهای گازی و سیستم‌های تهویه هوایی در بازار ایران است. این برند همواره بر آن بوده تا در رقابت با بقیه برندهای به نام، محصولات باکیفیت قابل توجهی را تولید کند. بی‌شک این برند می‌تواند در تولید و عرضه شناسه مد نظر یعنی عرضه محصولی با کیفیت و ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ یکی از صاحب سخنان باشد. شرکت‌های دیگری همچون گرین، ایران رادیاتور، میتسوبیشی، شارپ و … نیز می‌توانند عرضه کننده ظرفیت مدنظر یعنی ظرفیت کولر گازی سی هزار باشند. فروشگاه و وبسایت عرضه و فروش کولر گازی‌های کولرنیو، با داشتن کادری مجرب و مشاورین زبده آماده ارائه محصولات عضو مجموعه‌ی منتخب مقاله یعنی محصولی با ظرفیت کولر گازی ۳۰۰۰۰ می‌باشد.


هر کولر گازی خریداری شده از مجموعه کولرنیو دارای پنج سال ضمانت بوده و همراه با دفترچه گارانتی خدمت خریداران عزیز ارسال می‌شود. از دیگر خدمات این مجموعه می‌توان به ارسال رایگان و بدون هیچ هزینه‌‌ی همه محصولات خریداری شده به صورت مستقیم از فروشگاه اصلی در بانه اشاره داشت. با توجه به خدمات ارائه شده می‌توان دریافت مشتریان عزیز جهت داشتن خریدی امن و راحت می‌توانند به مجموعه کولر نیو مراجعه کنند.

[ngd-single-post-view]

بررسی انواع کرکره برقی و بهترین سرویس تعمیرات کرکره برقی در ایران

هر آنچه از سفر به کیش و استانبول باید بدانید

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi