تیم پرسپولیس با درخشش شهریار مغانلو به پیروزی رسید

یکشنبه 29 فروردین 1400 ورزشی
شهریار مغانلو

تیم پرسپولیس با درخشش شهریار مغانلو به پیروزی رسید

تیم فوتبال پرسپولیس ایران در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه فاتوردا شهر گوای هند به مصاف الریان قطر رفت که این مسابقه با پیروزی 3 بر یک شاگردان یحیی گل‌محمدی خاتمه یافت. تیم پرسپولیس با برتری در این مسابقه شش امتیازی شد و مقتدرانه به صدرنشینی خود در گروه E لیگ قهرمانان آسیا ادامه داد.

 

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک، امید عالیشاه (85 – مهدی عبدی)، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی (77 – میلاد سرلک)، مهدی ترابی (85 – علی شجاعی)، کمال کامیابی‌نیا، احسان پهلوان (77 – مهدی شیری)، وحید امیری، شهریار مغانلو (61 – عیسی آل‌کثیر) و سیامک نعمتی.

ترکیب الریان:

فهد یونس، محمد علاالدین، شجاع خلیل‌زاده، فرانک کوم، دامه ترائوره، خالد مفتاح، یاسین براهیمی، عبدالعزیز حاتم، ابراهیم مسعود، نایف الحضرمی، یوهان بولی.

داور: تانتاشف ایلگیز ازبکستانی

در این مسابقه ابتدا نایف  گل اول را برای تیم الریان به ثمر رساند، اما در ادامه شاگردان گل‌محمدی با شروع طوفانی در نیمه دوم یک گل توسط کامیابی‌نیا و دو گل توسط مغانلو شهریار سه بار دروازه حریف قطری را باز کردند. شاگردان گل‌محمدی با بازی شجاعانه در نیمه دوم صاحب سه امتیازی ارزشمند شدند.

 

نتیجه بازی پرسپولیس و الریان قطر

نتیجه بازی پرسپولیس و الریان قطر

نیمه اول:

دقیقه 19: نایف الحضرمی به دنبال ضربه ایستگاهی اعلام شده روی دروازه پرسپولیس با یک ضربه سر گل اول الریان را وارد دروازه پرسپولیس کرد.

 

نیمه دوم

دقیقه 47: کمال کامیابی‌نیا روی کرنر ارسالی مهدی ترابی در همین دقایق ابتدایی نیمه دوم گل خورده پرسپولیس را جبران کرد.

دقیقه 49: شهریار مغانلو شروع طوفانی پرسپولیس را در نیمه دوم کامل کرد و با یک ضربه بسیار خوب روی ارسال نعمتی، گل دوم پرسپولیس را هم وارد دروازه الریان کرد.

ند.

دقیقه 57: شهریار مغانلو بار دیگر و این بار روی نفوذ و پاس در عرض امید عالیشاه از جناح چپ توانست سومین گل پرسپولیس در این بازی را نیز وارد دروازه الریان کند.

 

لیگ قهرمانان آسیا

درخشش آبی ها در لیگ قهرمانان آسیا

لیگ قهرمانان آسیا

برنامه بازی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi