بیو گرافی ایوانکا ترامپ وهمسرش

یکشنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۹ بیوگرافی
ایوانکا ترامپ

مشخصات شخصیIvanka Trump

نام: ایوانکا ترامپ

متولد:۳۰ اکتبر ۱۹۸۱ (۳۸ سالگی)

محل زندگی: نیویورک ، ایالات متحده

حزب سیاسی جمهوری خواه

همسر: جارد کوشنر (م. ۲۰۰۹)

تعداد فرزندان: ۳

والدین:دونالد ترامپ و ایوانا ترامپ

ایوانکا ترامپ

زندگی شخصی:

ایوانا ماری (زاده ۳۰ ۳۰ اکتبر ۱۹۸۱ در شهر نیویورک) تاجر، نویسنده و مانکن سابق آمریکایی است است. و دختر چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا و غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ و زن اولش، مانکن سابق ایوانا ترامپ، است. او در دولت پدرش به عنوان شبه-بانوی اول نقش ایفا می‌کند.

او مشاور پدرش ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، دختر و فرزند دوم رئیس جمهور ترامپ و همسر اول او ، ایوانا ، او اولین عضو یهودی خانواده اول است که قبل از ازدواج با شوهر خود ، جارد کوشنر به دین یهودی گرویده است

تحصیلات

ایوانکا دو سال در دانشگاه جرج‌تاون تحصیل کرد، و سپس به مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا (محل تحصیل پدرش) منتقل شد، و در سال ۲۰۰۴ با لیسانس اقتصاد با افتخار از آنجا فارغ‌التحصیل شد.

 

جارد کوشنر همسر ایوانکا ترامپ  وداماد ترامپ کیست؟

«جارد کوری کوشنر» (متولد ۱۰ ژانویه ۱۹۸۱) تاجر، سرمایه ‌گذار در املاک و مستغلات و ناشر آمریکایی و مشاور ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و همچنین همسر دختر او «ایوانکا ترامپ» است. گفته شده کوشنر مورد اعتمادترین مشاور ترامپ است و به پدرزنش «وفاداری تزلزل ناپذیری» دارد.

او پسر ساختمان‌ ساز آمریکایی «چارلز کوشنر» است. او از مشاورین ارشد کمپین ریاست جمهوری دونالد ترامپ بود.

شرکت «فینیکس» یکی از مشهورترین شرکت‌ه جارد کوشنر است که بیشتر بر مستغلات در ایالت های «نیوجرسی»، «پنسیلوانیا»، «مریلند» و «اوهایو» تمرکز دارد؛

landscape-1490957506-jared-kushne

ازدواجایوانکاو کوشنر؛

آشنایی  جارد با ایوانکا دختر محبوب دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۷ آغاز شد؛ روابط آنها بعد از یک معامله کلان میان شرکت‌ های خانواده کوشنر با خانواده ترامپ بود.

«جارد کوشنر » نمی‌ توانست مانند یهودیان ارتدوکس، به خود اجازه دهد با یک غیریهودی ازدواج کند. یک غیریهودی برای اینکه یهودی بشود و نهاد یهودیت ارتدوکس او را قبول کند باید درس و آموزش‌ های زیادی بگیرد و امتحانات سخت را بگذراند.

 ایوانکا دو سال بعد از آشنایی با جارد  از سوی رباهای سخت گیر به عنوان یهودی قبول شد، جارد وایوانکا  در ۲۵ اکتبر ۲۰۰۹ با او ازدواج کرد.

کوشنر و ایوانکا سه فرزند دارند: «آرابلا رُز»، «جوزف فردریک» و «تئودور جیمز».

3E8A5FCC00000578-0-image-a-7_1490293345079

بیشتر بخوانید :بیو گرافی جنیفر لوپز و همسرش

بهنوش طباطبایی

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

جیسون موموا و همسرش

حقایق عشق و علاقه جیسون موموا به همسرش لیزا بونت

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا