معرفی بهترین سایت خدمات چاپی در تهران

دوشنبه 29 آبان 1402 بازار
معرفی بهترین سایت خدمات چاپی

کسب و کارها برای دیده شدن نیاز به تبلیغات دارند و در این صورت به پیشرفت قابل توجهی دست پیدا خواهند کرد. امروزه تبلیغات چاپی بسیار گسترش یافته و بسیاری از برندها و سازمان‌ها برای معرفی محصولات و خدمات خود از آنها استفاده می‌کنند. راه‌اندازی سایت خدمات چاپی این فرصت را برای مشتریان عزیز به وجود آورده تا بدون اتلاف زمان و هزینه‌های اضافی به راحتی تبلیغات خود را چاپ و دریافت کنند. در ادامه مقاله به معرفی بهترین سایت خدمات چاپی پرداخته شده است.

معرفی بهترین سایت خدمات چاپی در تهران

بهترین سایت خدمات چاپی چه ویژگی‌هایی دارد؟ و چه خدماتی ارائه می دهد؟

تعداد شرکت‌های چاپ در کشور فراوان هستند و به گفته خود بهترین خدمات را ارائه می‌دهند؛ اما تمام شرکت‌ها وعده‌های خود را عملی نمی‌کنند. از این رو باید برای پیدا کردن بهترین سایت خدمات چاپی ابتدا تحقیق کنید که از ویژگی‌های زیر برخوردار باشد:

 1. ارائه خدمات مناسب و باکیفیت همراه با پاسخ سریع به مشتریان

چاپ باکیفیت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت خدمات چاپی خوب است؛ اما با این حال کافی نیست. سایت خدمات چاپی باید در ارائه خدمات خود سریع عمل کند و تأخیری ایجاد نکند. پاسخ به‌موقع به تماس‌ها و پیام‌های مشتریان به‌صورت صمیمی و دوستانه از مهم‌ترین خصوصیات شرکت چاپ است. همچنین باید انعطاف‌پذیر باشد و بتواند تغییرات لحظه آخری را بپذیرد و آنها را با همان کیفیت اجرا کند. در صورت داشتن این ویژگی‌ها مشتریان دوباره برای چاپ تبلیغات خود مراجعه خواهند کرد. چاپ کاتالوگ تهران با بهترین کیفیت توسط تیم طراحی حرفه‌ای در این مجموعه انجام می‌شود.

 1. تجربه کافی و برآورده کردن نیازهای مشتری

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت خدمات چاپ داشتن دانش و تجربه کافی در صنعت چاپ است. در واقع باید بتواند نیازهای مشتری را به خوبی برآورده کند و چاپ باکیفیتی ارائه دهد. مشتریان برای این کار می‌توانند نمونه کارهای قبلی را درخواست کنند و حتی از آنها ایده بگیرند. مشورت با مشاوره مجموعه و مطرح کردن نیازهای خود به شما کمک می‌کند بهترین خدمات را دریافت کنید.

 1. بهرمندی از تکنولوژی روز برای رفع نیاز مشتریان

داشتن تجهیزات به‌روز و قوی توسط شرکت چاپ می‌تواند در رفع نیازهای مشتریان بسیار تأثیر داشته باشد. برای این کار بهتر است در رابطه با نیازهای خود سؤالات مرتبط بپرسید و در صورت داشتن تجهیزات مناسب کار خود را واگذار کنید.

کاتالوگ

انواع خدمات بهترین سایت خدمات چاپی

هر کسب و کار و حرفه برای تبلیغات خود به خدمات چاپ نیاز دارد. خدمات چاپ انواع بسیار گوناگونی دارند و شامل سربرگ، بروشور، فاکتور، تراکت، کاتالوگ و… هستند. برخی از خدمات دارای جنبه تبلیغی و برخی دیگر جنبه مصرفی دارند. انواع خدمات سایت چاپ فرتاک عبارت‌اند از:

 • چاپ کاتالوگ روشی موثر برای کسب و کار

شامل یک دفترچه با چند برگ است که به معرفی خدمات و محصولات مختلف می‌پردازد. یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی کسب و کار است و با اطلاعات درج شده مشتریان را راهنمایی می‌کند. چاپ کاتالوگ تهران با بهترین قیمت و در اسرع وقت صورت می‌گیرد.

 • چاپ ساک دستی یا چاپ شاپینگ

از مؤثرترین محصولات تبلیغاتی می‌توان چاپ شاپینگ بگ را نام برد که در بسیاری از فروشگاه‌ها و شرکت‌ها مورد استفاده واقع می‌شود. این وسیله تبلیغاتی بسیار پرمصرف است و به دلیل حمل و انتقال کالاها در معرض دید عموم قرار می‌گیرد و راه مناسبی برای تبلیغات است.

 • چاپ فولدر و پوشه جهت نگهداری اوراق

وسیله‌ای است که به نگهداری از اوراق در تعداد زیاد می‌پردازد. این محصول تبلیغاتی برای نظم دادن به کاغذها بسیار مناسب است و انواع وسایل تبلیغاتی مانند کارت ویزیت را می‌توان در آن قرار داد.

 • چاپ سربرگ مهم ترین نوشت افزار تعامل مشتری

از مهم‌ترین نوشت‌افزارها در ادارات و شرکت‌ها است و می‌توانند اطلاعات مختصری اعم از آدرس، لوگو و مشخصات شرکت به مشتریان ارائه دهند. در تعامل با مشتریان و مدیران سایر شرکت‌ها نقش مؤثری دارد.

 • چاپ پوستر در اندازه های مختلف

از روش‌های نوین تبلیغاتی به شمار می‌رود و با درج متن و تصاویر برای انتقال اطلاعات یا تبلیغات به کار می‌رود. پوسترها از اندازه‌های متفاوتی برخوردار هستند و با کیفیت بالای خود مشتریان را جذب می‌کنند.

 • چاپ فاکتور برگه ای تجاری برای ارائه به خریداران

نوعی برگه تجاری است که پس از خرید محصول به خریداران ارائه می‌شود. اطلاعات مهمی مانند مشخصات خریدار و فروشنده، تاریخ معامله، قیمت و نوع کالا در فاکتور ثبت می‌شوند.

 • لیبل متالایز برچسبی در دو رنگ متفاوت

برچسبی است که در دو رنگ طلایی و نقره‌ای تولید می‌شود و بر روی انواع محصولات چسبانده می‌شود. لیبل متالایز اعتبار و اصالت کالا را نشان می‌دهد و در جلب اعتماد مشتریان بسیار تأثیرگذار است. در مجموعه چاپ فرتاک خدمات دیگری از جمله دفترچه یادداشت سیمی، چاپ جعبه یادداشت، چاپ دفترچه یادداشت، میز کانتر، استند رول آپ، استند پاپ آپ، اسند تبلیغاتی، لیبل شیشه‌ای، لیبل پی‌وی‌سی، زونکن و کلاسور و جای کاغذ یادداشت در کمترین زمان و با بهترین کیفیت قابل سفارش هستند.

انواع روش‌های چاپ بهترین سایت خدمات چاپی کدام هستند؟

چاپ انواع مختلفی دارد که متناسب با آن چیزی که قرار است چاپ شود به کار می‌رود. مهم‌ترین روش‌های چاپ عبارت‌اند از:

 • چاپ دیجیتال روشی ساده و کاربردی

یکی از روش‌های ساده و کاربردی است که تصاویر را بر روی سطوحی مانند کاغذ چاپ می‌کند. نسبت به روش‌های دیگر سرعت عمل بیشتری دارد و بسیار باکیفیت است. چاپ شاپینگ بگ کاغذی به روش دیجیتال و به‌صورت فوری قابل سفارش است.

 • چاپ افست قابل انجام برای چاپ انبوه

برای چاپ انبوه از این روش استفاده می‌شود. دستگاه چاپ افست دارای غلتک‌هایی است که بر روی صفحات فلزی حرکت می‌کنند و چاپ باکیفیتی ایجاد می‌نماید. به‌صرفه‌ترین روش چاپ در مقادیر انبوه است و نسبت به دیگر روش‌ها تثبیت تصاویر چاپی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

 • چاپ فلکسو و قابلیت استفاده در سطوح مختلف

بر روی بسیاری از سطوح مانند کاغذ، فلز، سلفون، پی‌وی‌سی و… قابلیت چاپ دارد. به واسطه یک کلیشه ژلاتینی عمل چاپ را انجام می‌دهد.

 • چاپ هلیوگراور برای چاپ مجلات و انواع روش های مختلف

از سیلندرهایی تشکیل شده که متن و تصاویر را به سطح موردنظر انتقال می‌دهد. برای تصاویری که سایه روشن به هم پیوسته دارند انتخاب مناسبی است. چاپ جعبه، مجلات و انواع بسته‌بندی با این روش صورت می‌گیرند.

 • چاپ لتر پرس قدیمی ترین نوع چاپ

از قدیمی‌ترین انواع چاپ است که همواره مورد استفاده واقع می‌شود. در این روش حروف و تصاویر برجسته تحت فشار زیاد بر روی کاغذ اعمال می‌شوند. امکان آغشته کردن مجدد جوهر به تصاویر و حروف وجود دارد و می‌توان چندین نسخه از آن را چاپ کرد.

 • چاپ سیلک اسکرین روشی برای چاپ انواع لباس

در پروسه این روش تصویر توسط فشار جوهر که از یک توری رد می‌شود بر روی سطح موردنظر چاپ می‌گردد. برای چاپ نقاشی، پوستر و طرح‌های هنری مناسب است. همچنین برای چاپ انواع لباس‌ها و منسوجات پارچه‌ای به کار می‌رود.

چاپ سیلک اسکرین

بهترین سایت خدمات چاپی چه مزایایی دارد؟ و چرا در صنعت چاپ اهمیت ویژه ای دارد؟

چاپ به‌عنوان یک ابزار قدرتمند شناخته می‌شود که در تعامل صاحبان کسب و کار و سازمان‌ها با مشتریان نقش مهمی ایفا می‌کند. در واقع با چاپ تراکت، کاتالوگ، بروشور و… می‌توانید به‌صورت رودررو با مخاطبان خود تماس داشته باشید. صنعت چاپ امروزه بسیار مورد اهمیت واقع شده و به پیشرفت کسب و کارها بسیار کمک می‌کند.

شما با چاپ لوگوی برند خود بر روی محصولات تبلیغاتی و یا محصولات خودتان و قرار دادن آن در دسترس عموم با افزایش فروش مواجه خواهید شد. البته برای این کار باید به بهترین سایت خدمات چاپی مراجعه کنید و از خدمات حرفه‌ای آنها بهره‌مند شوید. پایین بودن هزینه تبلیغات، ماندگاری بالای خدمات چاپ، ایجاد بازاریابی بدون وقفه و افزایش فروش از مهم‌ترین مزایای استفاده از صنعت چاپ هستند.

چاپخانه در تهران

جمع‌بندی

صاحبان کسب و کار برای معرفی محصولات و خدمات و پیشرفت در حرفه خود نیاز به تبلیغات دارند. مجموعه چاپ فرتاک با تیم طراحی حرفه‌ای خود فرصت مناسبی برای کسب و کارها به وجود آورده تا بتوانند از انواع خدمات برای بازاریابی برند خود استفاده کند. در این مقاله انواع خدمات توضیح داده شد و برای دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی خدمات کافی است با ما در ارتباط باشید.

قیمت کلید پریز

قیمت کلید پریز به چه عواملی بستگی دارد؟

Capture 83

چرا عطرهای ویکتوریا سکرت تا این حد محبوب هستند؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا