عکس هایی از دکوراسیون منزل و نشیمنگاه با رنگ سال 2021

سه‌شنبه 9 دی 1399 دکوراسیون
دکوراسیون منزل با رنگ سال 2021

فهرست مطالب این مقاله

1-علت انتخاب رنگ سال چیست ؟

2-چرا رنگ طوسی و زرد را با هم در  سال 2021 به عنوان رنگ سال معرفی کرده اند ؟

3-عکس هایی از دکوراسیون منزل و نشیمنگاه با الهام از رنگ سال 2021

علت انتخاب رنگ سال چیست ؟

رنگ سال یک زبان جهانی  مشترک از رنگ را فراهم می‌کند که طراحان مختلف از سراسر جهان با الهام گرفتن از این رنگ  با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند،  که معمولا رنگ‌هایی خاص از دل طبیعت و جهان پیرامون انسان به‌صورت جسورانه انتخاب می‌شوند .این کار را شرکت پنتون سالانه انجام می دهد و طراحان  از آن الهام می گیرند.

در مورد انتخاب رنگ سال شرکت پنتون تحقیقات فراوانی انجام می دهد  یکی از شاخه های این تحقیقات تاثیر روانی  رنگ منتخب سال  بر زندگی اجتماعی و فردی و همچنین دنیای بیزینس ها می باشد .

چرا رنگ طوسی و زرد را با هم در  سال 2021 به عنوان رنگ سال معرفی کرده اند ؟

در این سالی که گذشت با همه پستی و بلندی ها و دست و پنجه نرم کردن با بیماری و قرنطینه های پی در پی و شرایط نامطلوب و نا امید کننده جهان که صد در صد تاثیر زیادی در انتخاب  دو رنگ زرد و خاکستری به عنوان رنگ سال توسط شرکت پنتون داشته است .

  شاید درخشندگی، نور و امید حاکم در  رنگ زرد در کنار تاریکی و کسالت  رنگ طوسی نویدبخش ، پایان نا امیدی برای سال جدید است و رخت بستن این بیماری از زندگی بشر باشد .

اتاق نشیمن سفید با ترکیب مشکی و طوسی

با الهام گرفتن از رنگ طوسی که حس امنیت، اعتماد، وقار و البته گاهی اندوه در کنار رنگ زرد که پر از احساس شادی،  خوش بینی، طلوع  ، امید وگرما است و ترکیب این دو رنگ  در دکور منزلتان انقلابی به پا کنید .

با اینکه رنگ طوسی رنگ مورد علاقه و مخصوص طراحان سبک مدرن و مینیمالیست ها است ولی  همیشه رنگ هایی که انتخاب می شوند برای همه ی مکان ها مناسب نیست مثلا رنگ طوسی در خانه های کوچک محیط را تاریک و تنگ تر نشان می دهد .و نور فضا را گرفته و محیط را کوچک تر نشان می دهد .

عکس هایی از دکوراسیون منزل و نشیمنگاه با الهام از رنگ سال 2021

در این مقاله مجله  دایان عکس هایی از دکوراسیون منزل با استفاده از رنگ سال ۲۰۲۱برای سالن پذیرایی و  نشیمنگاه و اتاق خواب برای شما تهیه کرده  تا  اگر قصد تغییر دکوراسیون منزل خود را دارید با الهام گرفتن از آن محیطی آرام بخش و پر امید برای گذراندن ایام قرنطینه در خانه ایجاد کنید .

این رنگ به دلیل  داشتن نور امید و روح  آرام بخش و ساکنی که دارد در روزهای قرنطینه بهترین انتخاب برای خانه و دکوراسیون منزل است.

کاور شوفاژ

شوفاژ و 4 مورد از باید ها و نبایدهای کاور کردن آن + عکس

چرا باید نمای خود را پیچ و رولپلاک کنیم؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا