تعبیر خواب مرغ سیاه /6 تعبیر خواب مرغ

پنج‌شنبه 16 بهمن 1399 تعبیر خواب
تعبیر خواب مرغ سیاه

تعبیر خواب مرغ سیاه

خواب دیدن یک مرغ سیاه هشداری است برای نزدیک شدن به چیزهایی که باعث تولید انرژی بد می شوند. معنای مرغ سیاه در خواب نیز به نظر می رسد که شما لحظات پرتنشی را تجربه خواهید کرد ، و تغییرات اساسی ایجاد می شود که می تواند خوب و بد باشد.

به یاد داشته باشید بسیاری از افرادی که رویاهای جوجه های سیاه را می بینند فکر می کنند که این کار مربوط به جادو است. با این حال ، اگرچه این حیوان سیاهپوش با انرژی شیطانی یا شیطان پرستی ارتباط دارد ، اما هیچ ارتباطی با هیچ مذهبی ندارد.

همانطور که می دانید ، بسیاری از افراد تصور می کنند که جوجه های سیاه عناصر جادویی فعال دارند. مرغ سیاه همچنین می تواند نشانه ترسناکی باشد. با این حال ، همه رویاهای یک مرغ سیاه نشانه بدی نیستند. این همه به واقعه رویای شما بستگی خواهد داشت.

تعبیر خواب مرغ سیاه

تعبیر خواب مرغ سیاه

تعبیر خواب مرغ از نظر بزرگان

**امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای مرغ خانگی عبارتند از: 1- زنی زیبا 2- کنیزک 3- خدمتکار

**ابن سیرین می‌گوید: تعبیر مرغ خانگی، خدمتکار و «کنیزک» می‌باشد،‌‌‌‌‌

**کرمانی می‌گوید: تعبیرش زنی زیبا و ثروتمند است.

**ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی مرغ‌های خانگی زیادی داری، یـعـنـی به سروری می‌رسی.

**ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی گوشت مرغ خانگی را می‌خوری، یـعـنـی از مال و اموال کنیزک و خدمتکار مصرف می‌کنی و اگر ببینی مرغ خانگی در خانۀ تو تخم گذاشته است، یـعـنـی از زنی به تو سود و منفعت می‌رسد.

**حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی مرغ خانگی مقابل تو تخم می‌کند، یـعـنـی از زنی کم‌مرتبه و پست، یا کنیزک صاحب فرزندی خواهی شد.

 

تعبیر خواب….

تعبیر خواب خرگوش

9 تعبیر خواب خرگوش/دیدن خرگوش در خواب نشانه چیست

تعبیرخواب عطر

تعبیرخواب عطر (ادکلن)/ 10تعبیر خواب

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi