انتقاد شدید پیشکسوت استقلال(ابراهیم طالبی) از محمود فکری

سه‌شنبه 23 دی 1399 ورزشی

به گزارش مجله دایان ابراهیم طالبی با انتقاد شدید از سرمربی استقلال گفتند:اقای فکری تا زمانی که از جسارت کافی برای گفتن این عبارت ساده  «ما بد بودیم ،یا ما بد بازی کردیم »را نداشته باشیم،هیچ شانسی  برای خوب و بهتر شدن نخواهیم داشت.

:نود و چهارمین دربی که آخرین دربی قرن نیز بود با نتیجه مساوی به پایان رسید .
با تیز هوشی مطهری و غفلت بازیکن حریف ،استقلال یک هیچ از حریف پیش افتاد،گلی زود هنگام که بعد از گلی که علی سامره در زمانی که ما مربی تیم بودیم و در ثانیه سی وارد دروازه حریف کرد ،سریعترین گل یک دربی بود.
ما منتظر بازی بهتری بعد از کل از تیم استقلال و بهم ریختن تیم حریف بودیم.
انچه اما در زمین به نمایش درامد دور از انتظار همه بینندگان بود.البته فاجعه اصلی در چهل و پنح دقیقه دوم شکل گرفت .
اقای محمودفکری باز در پایان بازی فرمایش از بازی خوب بچه ها کردید، و اینکه میتوانستیم برنده بازی باشیم ، راستش را بخواهیم من هنوز هم از اینکه نزدیک بود با پنج یا شش گل بازنده بازی باشیم ،ارام نشده ام.
اقای محمودفکری لطفا دست از عوام فریبی بردارید و شعور مخاطبین را دست کم نگیر.بخدا ما فوتبال را خلاف انچه تو فکر میکنی میفهمیم ،فقط انچه نمیفهمیم هنر شما در وقت استراحت بین دو نیمه است.
لطفا به جای اسمان ریسمان کردن و بهانه جویی یکبار بازی ما در مقابل فولاد خوزستان،نفت ابادان،شهرخودرو ،گل گهر  و بخصوص همین بازی که شما در ان بازی خوب بودن  بچه ها را دیده ای را تماشا کن ،ما همیشه و در هر بازی نیمه دوم که نیمه مربیان است،افت شدید فنی داشته ایم وقتی شما با این ذهنیت غلط فکر میکردید با اوردن شیخ دیاباته به جای موسوی تیم را هجومی تر میکنید با این فکر غلط که تعداد بیشتر مهاجم در زمین به معنای هجومی تر بودن است ،غافل از اینکه نه مطهری و نه قائدی آنهم بعد از ۴۵دقیقه دویدن توان انجام کار دفاعی در کناره ها را ندارند.
اقای محمودفکری شما با اینکارتان کمر تیم را شکستید ،سمت راست ما که با وجود موسوی عاملی برای حرکتهای وریا بود ،به ناگهان گذرگاه بدون مانع رفت امد بازیکنان حریف شد ،میانه میدان کامل بدست حریف افتاد،هر تعویض دیگر شما بیشتر تیم را سردرگم کرد،در مقابل پرسپولیس تاکتیکی ترین بازی فصل خود را انجام داد،افت تمرکز و اشفتگی بازیکنان ما را روی گل اول و دوم حریف میتوانید مشاهده کنید.
آقای محمودفکری دیروز ما با خوش شانسی زیاد از یک فاجعه گریختیم،و  تیمی که شایسته پیروزی بود ما نبودیم ،ما دو گل روی تیز هوشی مطهری و قائدی زدیم و چون همیشه هیچ طرح و برنامه ای بخصوص برای فاز هجومی خود نداشتیم،و برعکس حریفمان فوتبال با خط و ربطی بازی کرد ،دو گل زد و سه یا چهار گل نزد.

عکس و نوشته زیبا قبل دربی94
مهدی طارمی

مهدی طارمی جایزه بهترین مهاجم ماه دسامبر را دریافت کرد

تقسیم امتیازها در دربی پرهیجان94

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا