تغییر جنسیت الن پیج به الیوت پیج

پنج‌شنبه 13 آذر 1399 چهره ها

الن پیج یا الن گریس فیلیپاتس پیج که به الن پیج مشهور است، بازیگر جوان و توانای اهل کانادا است. وی در فیلم های زیادی حضور داشته است که از معروف ترین آن ها می توان به فیلم «جونو» ساخته ی جیسون رایتمن، فیلم «تلقین» به کارگردانی کریستوفر نولان، فیلم سینمایی «آغاز» و «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده» اشاره نمود. الن پیج به خاطر هنرنمایی بی نظیر خود در فیلم «جونو» موفق به دریافت جوایز ارزشمندی نیز شده است.

تغییر جنسیت ستاره معروف

ستاره فیلم “تلقین” تغییر جنسیت داد و اسم خود را عوض کرد!

ستاره فیلم "تلقین" تغییر جنسیت داد و اسم خود را عوض کرد!

الن پیج بازیگر فیلم “تلقین” (Inception) و سریال “آکادمی آمبرلا” (The Umbrella Academy) با گذاشتن متنی خبر  ارسال متنی در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که تغییر جنسیت داده و از پس “الیوت پیج” نامیده خواهد شد

الن پیج تغییر جنسیت دادو الیوت پیج شد

الن پیج بازیگر فیلم “تلقین” (Inception) و سریال “آکادمی آمبرلا” (The Umbrella Academy) با گذاشتن متنی خبر تغییر جنسیتش را منتشر کرد و اسمش از این به بعد”الیوت پیج” است.

الن پیج و لئوناردو دیکاپریو در فیلم تلقین

پیج در نامه‌ی سرگشاده‌ خود به کاربران می‌نویسد:
“سلام دوستان، می‌خواهم به اطلاع شما برسانم که تغییر جنسیت داده‌ام، اسم من الیوت است و ضمیرم او [He/They]. از نوشتن این متن احساس خوشبختی می‌کنم. از به اینجا رسیدن. رسیدن به این جایگاه از زندگی‌ام.”

 


الن پیج Ellen Page تغییر جنسیت داد 

الیوت پیج در ادامه می‌گوید:
“از کسانی که در این راه از من حمایت کردند قدردانی می‌کنم. نمی‌دانم چگونه احساسم را بیان کنم در مورد اینکه چه حس خوشایندی است که سرانجام آنقدر عاشق آنچه هستم شده‌ام که می‌توانم خود واقعی‌ام را دنبال کنم”

الیوت پیج در حال حاضر مشغول بازی در سریال “آکادمی آمبرلا” نت‌فلیکس است که فصل دوم آن به‌تازگی روی ایر رفته و برای فصل سوم تمدید شده است.

گلشیفه یک از ۱۰ برتر سال ۲۰۲۰

ازدواج بازیگر معروف آمریکایی با دختر ایرانی!

ازدواج بازیگر معروف آمریکایی با دختر ایرانی!

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi