سنگ چاکرا/ سنگ درمانی درپاکسازی چاکراها

شنبه 23 مرداد 1400 گوناگون
سنگ چاکرا

سنگ چاکرا و نحوه استفاده از آنها

استفاده از سنگ چاکرا برای چاکرا موازنه می تواند به شما کمک کند برای به دست آوردن تعادل انرژی  بدن،سنگ چاکرا ابزار بسیار خوبی برای شفا و تعادل چاکراهای خود را. شما می توانید آنها را به عنوان جواهرات به عنوان دستبند یا آویز می پوشند، و یا شما می توانید سنگ های قیمتی جست و خیز و یا خام با قرار دادن آنها را بر روی چاکراهای خود استفاده کنید.

خواص و معانی شفای سنگ های چاکرا منحصر به هر سنگ است. این مهم است که به یاد داشته باشید که تمام سنگ ها و کریستال ها دارای فرکانس ارتعاشی خود را. برای دفع انسداد چاکرا و ترویج تعادل، شما باید سنگ با فرکانس ارتعاشی است که مطابقت چاکرا شما مایل به بهبود استفاده کنید.

 

سنگ چاکرا

سنگ چاکرا

 

سنگ چاکرا چيست؟

سنگ های چاکرا بلورها، سنگ های قیمتی، و دیگر کانی های مرکب با خواص منحصر به فرد هستند. آن ها سنگ چاکرا نام دارند زیرا برای متعادل کردن چاکرا و بهبود انرژی استفاده می شوند.
با توجه به ویژگی های پرانرژی آن ها می توانیم سنگ ها را با همترازی آن ها با چاکرای خاصی گروه بندی کنیم. از هر نوع سنگ برای متعادل کردن چاکرای متفاوتی استفاده می شود.

 

7 چاکرا در بدن ما چه هستند؟

چاکراها مراکز انرژی در امتداد ستون فقرات هستند. هفت چاکرا در بدن ما وجود دارد که به نام های ساکرال یا چاکرای جنسی، شبکه خورشیدی، قلب،چشم سوم، گلو، و چاکراهای تاج شناخته می شوند. چاکراها با تندرستی جسمی و عاطفی ما گره خورده اند.

سنگ چاکرا قرمز برای چاکرا ریشه استفاده می شود،چاکرا ریشه با فعالیت های فیزیکی متصل, امنیت, زمین, هویت, و اعتماد به نفس.

سنک چاگرا نارنجی چاکرای ساکرال،چاکرای جنسی . در شکم پایینی قرار دارد و با قدرت شخصی، خلاقیت، تمایلات جنسی و شور مرتبط

اسگت.

سنگ چاکرا زرد برای چاکرا شبکه خورشیدی،چاکرای شبکه خورشیدی یکی است که در پشت ناف قرار دارد. مسئول دلسوزی، شجاعت و شرافت شماست.

سنگ چاکرا سبز و صورتی برای چاکرا قلب،چاکراي قلبي . این است که در مرکز قفسه سینه خود را یافت می شود و آن را به شما کمک می کند تا از قلب خود زندگی می کنند. هنگامی که این چاکرا در تعادل است، فرایندهای شفا در بدن شما بسیار سریع تر است.

سنگ چاکرا آبی برای چاکرا گلو،چاکرا گلو چاکرا 5 در بدن واقع در بالای استخوان یقه و ترویج زندگی صادقانه، ارتباطات، و حقیقت است، و تشویق خود بیان است.

سنگ چاکرا آبی تیره و نیلی برای چاکرا چشم سوم،چشم سوم – چاکرا درست بالای ابروهای شما پیدا شد. شهود، هدایت، تحقق خود و تسلط بر خود شما را تقویت می کند.

سنگ چاکرا رنگ بنفش،  و شفاف برای چاکرا تاج:چاکرا تاج چاکرا در بدن است که در بالای سر قرار دارد. مسئول توزیع انرژی در سراسر بدن است، هوش و معنویت را افزایش می دهد.

 

7 سنگ قیمتی چاکرا چه هستند؟

اگر چاکراهای شما از تعادل خارج شده اند، چندین روش موثر برای تعادل آنها وجود دارد، و یکی از آنها استفاده از سنگ های قیمتی است.

سنگ های قیمتی قرن هاست که از دوران باستان به عنوان منابع انرژی و قدرت شفا مورد استفاده قرار می گیرند.

آن ها به عنوان ابزارهای مؤثری شناخته می شوند که قادرند مسائل عمیق بهداشتی (اعم از جسمی و عاطفی) را بهبود بخشند و رفاه، سلامت کلی و رفاه و شادی را به ارمغان بیاورد.
در سیستم ۷ هفت سنگی reiki هر یک از آن ها قدرت و معنای شفا بخش خاص خود را دارند. در حالی که برخی از آنها برای ثبات مالی و مشکلات عشقی خوب هستند، برخی دیگر به سلامت جسمی کمک می کنند و شما را از قدرت های منفی افراد دیگر و چشمان شیطانی محافظت می کنند.

 

سنگ چاکرا

سنگ چاکرا

 لیست 7 سنگ های قیمتی چاکرا با شرح دقیق از خواص شفا خود را.

سنگ کلیر کریستال کوارتز

همچنین به دلیل ظرفیت حل مشکلات در هر حوزه ای از زندگی به عنوان سنگ شفای استاد شناخته می شود. این سنگ شفاف و روشن است، شما را با قدرت ذهنی، ثبات عاطفی، و جسمی فراهم می کند. عشق بی قید و شرط را به زندگی شما می آورد و خرد را بهبود می بخشد.

سنگ یاقوت

این سنگ بنفشه جهانی است و می تواند برای مقاصد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. بهترین چیز در مورد این سنگ رنگ زیبا آن است – آمتیس می تواند در سایه های مختلف و رنگ بنفش باشد. با دو چاکرای دیگر طنین انداز می شود – چاکرا چشم سوم و چاکرا تاج. این سنگ قیمتی در شرایط عدم قطعیت کمک می کند و از اضطراب و افسردگی تسکین می دهد. همچنین از سایر بیماری ها و مسائل بهداشتی از جمله تخریب سلول ها و بی خوابی محافظت می کند

سنگ رز کوارتز

با توجه به رنگ بسیار صورتی آن، این سنگ قیمتی به عنوان سنگ عشق شناخته شده است. نماد هماهنگی در روابط و عشق است. به باز کردن قلبتان کمک می کند، بنابراین دادن و دریافت عشق برای شما آسان تر است. همچنین زندگی شما را با آرامش، عشق و هماهنگی پر می کند. رز کوارتز یک درمان کامل و موثر برای کسانی است که از بی پایداری عاطفی، مسائل سازگاری، و مشکلات رابطه رنج می برند.

سنگ سیترین

سیترین سنگ زرد رنگ است که گمان می رود یکی از محبوب ترین کریستال ها باشد. این است که نه تنها برای رنگ زیبا آن بلکه برای خواص شفا قدردانی. شما باید این سنگ قیمتی استفاده کنید اگر شما در جستجوی رونق بسیار زیاد هستند. کسانی که با مشکلات مالی دست به گریبان هستند و به دنبال ثروت هستند نیز باید از این سنگ استفاده کنند.

 

سنگ چاکرا

سنگ چاکرا

 

سنگ تورمالین سیاه

تورمالین سیاه قدرتمندترین سنگ محافظ است. این به طور موثر شما را از تاثیر منفی میدان های الکترومغناطیسی محافظت می کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید فرکانس های مضر EMF را کاهش دهید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تورمالین سیاه را در نزدیکی دستگاه ها و گجت های الکترونیکی خود از جمله PC، لپ تاپ، تلویزیون، و گوشی های هوشمند قرار دهید. شما همچنین می توانید از این سنگ در محل کار خود استفاده کنید اگر می خواهید خودتان را از پرنیان منفی افراد دیگر اطرافتان محافظت کنید.

سنگ کارنلیان

اگر شما عدم انگیزه و اعتماد به نفس را تجربه می کنید، که سنگ کارنلی برای شماست. این به شما انگیزه و افزایش سطح اعتماد به نفس خود را, بنابراین شما قادر خواهید بود برای رسیدن به نتایج بهتر در زندگی و کار خود را. همچنین انرژی شما را افزایش می دهد، بنابراین شما قدرت کافی برای دست کشیدن حتی در یک وضعیت بسیار دشوار داشته باش

سنگ اونتورین

این سنگ در رنگ های متعدد مختلف موجود است. Ir می تواند قرمز، هلو، سبز، زرد، آبی، و بیشتر باشد. با این حال، مهم است بدانید که در بیشتر موارد اونطورین های سبز قدرتمندترین هستند. این مسئول جذب احساسات واقعی و واقعی برای شما است. بنابراین، اگر شما در حال حاضر در جستجوی عشق واقعی و می خواهید برای دیدار با روح خود را، که شما باید این سنگ شفا استفاده کنید.
همچنین قادر است روابط عاشقانه را هماهنگ و تقویت کند و روابط بهتر و اعتماد بیشتری با دوستانتان برقرار کند. اونتورین همچنین به عنوان یک سنگ خوش شانس شناخته می شود و شانس، موفقیت و فرصت های جدید را به بار می آورد. به افزایش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس کمک می کند تا بتوانید به اهداف خود دست یابید. به علاوه.

همچنین برای بهبود سلامت سیستم قلب و عروق و مبارزه با بی خوابی و دیگر اختلالات خواب خوب است.

 

چگونه از سنگ های چاکرا استفاده می کنید؟

یکی از بهترین راه های استفاده از سنگ های چاکرا قرار دادن آن ها به صورت جواهر است. هر چه به بدن شما نزدیک تر باشد سایش شما و نگه داشتن سنگ ها، قدرت های شفا بخش آنها قوی تر است. شما همچنین می توانید تمام 7 کریستال با هم قرار داده به منظور داشتن تمام مزایای 7 سنگ های قیمتی در یک مکان.

اگر هر روز 7 جواهر سنگ چاکرا بپوشید، به زودی متوجه می شوید که چگونه تمام حوزه های زندگی تان به طور قابل توجهی بهبود یافته اند.

ریکی

ریکی چیست /مزایای ریکی چیست و چگونه کار می کند؟

سید ابراهیم رئیسی

اسامی وزیران پیشنهادی سید ابراهیم رئیسی به مجلس

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا