مقاصد زیبا در بالتیمور

سه‌شنبه 3 مرداد 1402 جاذبه های گردشگری
مقاصد زیبا در بالتیمور

مقاصد زیبا در بالتیمور

بالتیمور، بزرگترین شهر مریلند، به عنوان شهری ساحلی شناخته می شود که دسترسی راحت به برخی از سواحل زیبای کشور دارد. اگر عاشق خوردن هستید، بهشت است، به خصوص غذاهای دریایی که عمدتاً روی خرچنگ آبی، کیک خرچنگ و البته صدف حساب می‌شوند. مریلند همچنین دارای میراث غنی است و دارای برخی از بهترین گالری‌ها و موزه‌های هنری از جمله موزه باشکوه هنر رویایی آمریکایی و گالری هنری والترز است، موزه‌ای بزرگ و دست کم گرفته شده در قلب شهر.

Capture 830
1. آکواریوم ملی

این آکواریوم که دارای نمایشگاه‌های برنده جوایز و بیش از 20000 حیوان و 800 گونه است، تجربیات معنی‌داری را از طریق پیشنهادات خود ارائه می‌دهد. آکواریوم ملی به دلیل برنامه های آموزشی مبتنی بر علم و چندین طرح آموزشی دیگر و همچنین تجربیاتی که به شما امکان می دهد واقعاً از زیبایی های زیر دریا قدردانی کنید، شناخته شده است.

Capture 829

2. موزه راه آهن B&O

این موزه که در ابتدا موزه حمل و نقل بالتیمور و اوهایو نام داشت، درهای خود را در 4 ژوئیه 1953 باز کرد. تا سال 2002، سالانه 160000 بازدیدکننده داشت. این موزه بیش از 120 لوکوموتیو در اندازه کامل و سایر یادگاری های راه آهن را در خود جای داده است. موقعیت واقعی آن در محل اصلی فروشگاه های تاریخی Mt. Clare آن را قابل توجه تر کرده است.

Capture 828

3. خانه و موزه ادگار آلن پو

خانه پو که یک نقطه عطف تاریخی ملی است، خاطرات این هنرمند بزرگ را حفظ می کند. بسیاری از نمای داخلی و خارجی از دوره 1833-1835 زمانی که نویسنده روزهای خود را در اینجا گذراند، در حالت اولیه خود حفظ شده است. اگرچه این مکان کوچک است، اما به خوبی مدیریت شده است و راهنماها به خوبی از تاریخچه مکان مطلع هستند، که این بازدید را ارزشمند می کند.

Capture 827
4. کلیسای زیارتگاه ملی عروج مریم مقدس

این یکی از اولین بناهای مذهبی مهمی بود که در ایالات متحده پس از تصویب قانون اساسی توسط بنجامین هنری لاتروب، معروف به “پدر معماری آمریکایی” ساخته شد. کلیسای بالتیمور یکی از مقرهای اسقف نشینی کاتولیک بالتیمور، مریلند است. این کلیسا به عنوان یک کلیسای محلی و همچنین یک زیارتگاه ملی عمل می کند.

Capture 826

5. بالاترین سطح مشاهده جهانی

این ساختمان که در طبقه 27 بلندترین ساختمان پنج ضلعی منظم جهان قرار دارد، تماشایی ترین منظره ای از افق بالتیمور است که تا به حال می توانید ببینید. جدا از منظره 360 درجه که واقعاً نفس گیر است، می توانید از امکانات آنها نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ بالتیمور استفاده کنید. این مکان که هم مورد علاقه مردم محلی و هم گردشگران است، مکانی است که تنها با هر بازدید بهبود می یابد.

Capture 825

6. موزه هنر بالتیمور

موزه هنر بالتیمور، واقع در بالتیمور، مکانی برای علاقه مندان به هنر است که می خواهند آثار هنری زیبا را تحسین کنند. مجموعه آن متشکل از آثار هنری خیره کننده آمریکایی و اروپایی است که بازدیدکنندگان می توانند ببینند که چگونه فرهنگ از طریق آثار منعکس می شود. در واقع، بازدیدکنندگانی که می‌خواهند هنرهای جذاب را ببینند، باید حتماً از موزه هنر بالتیمور دیدن کنند.

Capture 824

7. در بندر داخلی قدم بزنید

مرکز ملی آکواریوم، مرکز علمی مریلند و USS Constellation تنها 10 دقیقه پیاده از یکدیگر در این قسمت از بالتیمور فاصله دارند. اولین جاذبه ذکر شده دلفین‌ها، کوسه‌ها و ماهی‌های خاردار سرگرم‌کننده دارد، انگار برای ادای احترام به دریایی که بندر را احاطه کرده است. مطمئن شوید که زودتر به مرکز برسید، زیرا صف های طولانی ظهر به این معنی است که ساعت ها طول می کشد تا با موجودات دریایی مورد علاقه خود ملاقات کنید.

از سوی دیگر، مرکز علمی دارای نمایشگاه‌های علمی معمولی و یک سالن تئاتر IMAX است که فیلم‌های علمی و جریان اصلی را نشان می‌دهد. USS Constellation ممکن است بالاترین نقطه پیاده روی شما در این منطقه بندر باشد. کشتی جنگی دهه 1850 که به شکوه سابق خود بازیابی شد، برای متوقف کردن تجارت برده در ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفت. هنگامی که گرسنه شدید، رستوران هایی که فست فود و استیک سرو می کنند تنها حدود 10 تا 20 دقیقه با پای پیاده فاصله دارند.

Capture 823

8. بنای یادبود ملی و زیارتگاه تاریخی فورت مچنری

قلعه مک‌هنری ساحلی و پنج ضلعی که در سال 1794 ساخته شد، منظره نبرد تاریخی بالتیمور بود. در اینجا، نیروهای آمریکایی بر ارتش استعماری بریتانیا در سال 1814 پیروز شدند. وکیل و شاعر فرانسیس اسکات کی شاهد این پیروزی بود. وقتی دید که پرچم آمریکا با وجود بمباران بریتانیا همچنان بر فراز قلعه در اهتزاز است، از نوشتن سرود ملی الهام گرفت.

اکنون، بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به مرکز بازدیدکنندگان حرم، این لحظه زیبا در تاریخ آمریکا را دوباره تجربه کنند. در آنجا، آنها می توانند نمایشگاه هایی را که شامل مدلی از قلعه و تئاتری است که فیلم «دفاع از فورت مک هنری» را نمایش می دهد، مرور کنند. دویست یاردی دورتر قلعه ستاره قرار دارد که به عنوان موزه ای شامل یادگاری های نظامی، نقشه نبرد الکتریکی، پادگان های بازسازی شده و میله پرچم بازسازی شده عمل می کند.

Capture 822

9. Oriole Park در Camden Yards

اگرچه ممکن است از بیرون شبیه یک ساختمان قدیمی به نظر برسد، اما وقتی از داخل امکانات را تماشا می‌کنید، استادیوم به طرز خیره‌کننده‌ای عریض و چشمگیر است. این ورزشگاه که به آن فقط پارک اوریول یا کامدن یاردز نیز گفته می شود، محل استقرار بالتیمور اوریولز نیز می باشد. شما حتی می توانید منظره شهر را از نقاط مختلف دیدنی داخل استادیوم تماشا کنید!

Capture 821

10. موزه هنر رویایی آمریکایی

این مکان ادای احترام به همه هنرمندان مبارزی است که آموزش هنرستان را گذرانده اند. این سایت فرهنگی از خود عمل خلاقانه دفاع می کند و نه چندان خروجی. با وجود این دیدگاه، بسیاری از آثار هنری در این موزه می‌توانند حتی افراد دارای سلیقه‌های مرسوم‌تر را هیجان‌زده کنند. یکی از آثار هنری که باید در اینجا ببینید، ماکت در مقیاس کوچک کشتی اقیانوس پیمای عظیم لوزیتانیا متعلق به دهه 1900 است. این شگفتی هنری از 193000 خلال دندان ساخته شده و ثمره دو سال و نیم تلاش است. خلاقیت‌های التقاطی، تعاملی و ترکیبی در این موزه دلیلی بر این است که هنر بزرگ می‌تواند از هر کسی حاصل شود.

Capture 820

11. مارول در ستاره ها در مرکز علمی مریلند

ستاره‌ها را در افلاک‌نما ببینید، به کوسه‌ها و دیگر حیوانات دریایی در آکواریوم ملی نزدیک شوید، با حرکت‌های بزرگ IMAX سرگرم شوید، و از نمایش تئوری معروف اسحاق نیوتن در عمل شگفت‌زده شوید. اینها تعدادی از مواردی است که موزه ارائه می دهد.

Capture 819

12. موزه هنر والترز

با ایجاد ارتباط بین مردم و هنر، این موزه به بخشی از متمایزترین موزه های آمریکا تبدیل شده است. این موزه ای است که برای همه رایگان است. در محله مونت ورنون بالتیمور واقع شده است. 36000 شیء هنری و 5 ساختمان تاریخی موزه را تشکیل می دهند.

Capture 818

13. تور غذایی Fell’s Point

این تور نه تنها تاریخچه محله را ارائه می دهد، بلکه شامل فعالیت های خوشمزه مختلفی مانند بازی در کیک های خرچنگ به سبک مریلند، گوشت گاو سنتی، غذاهای دریایی محلی و بسیاری موارد دیگر می شود. این تور به شما امکان می دهد از شهر تاریخی با خانه های باریک، خیابان های سنگفرش شده و غذاهای محلی بگذرید. در مجموع جذابیت سه قرنی را در خود جای داده است.

منبع : MSN

کشور نیوزلند

کشور نیوزلند/همه چیز درباره کشور نیوزلند

جاذبه های صوفیه پایتخت بلغارستان

جاذبه های صوفیه پایتخت بلغارستان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا