درمان های ضد پیری پوست/ 6روش بسیار موثر در درمان ضد پیری پوست

شنبه 18 بهمن 1399 آرایش پوست ومو
درمان های ضد پیری پوست

درمان های ضد پیری پوست

جذابیت برای جوان به نظر رسیدن همیشه جذاب است و پیشرفت های اخیر در فناوری پزشکی منجر به اقدامات زیادی شده است ، که می تواند به شما کمک کند سالها را کنار بگذارید. در واقع مراقبت از پوست مربوط به ضد پیری یکی از بزرگترین و سریعترین صنایع در قلمرو پزشکی است.

با بالا رفتن سن، پوست هم دچار پیری می‌شود و نشانه‌هایی از خود بروز می‌کند که اجتناب‌ناپذیر است. گاهی این علائم به اندازه‌ای پیشرفت می‌کند که احساس می‌کنید پیری با سرعت هر چه تمام‌تر و بسیار زودتر از آنچه تصور می‌کردید، در حال رو آوردن به شماست.

درمان های ضد پیری

درمان های ضد پیری

 برخی از روش های بسیار موثر دردرمان های ضد پیری پوست

۱-لایه برداری شیمیایی تخصصی:

در این روش لایه برداری شیمیایی پزشک اسیدهای فرموله شده خاصی را روی ناحیه پوست شما قرار می دهد که باید درمان شود. این منجر به سایش یا سوزش جزئی پوست بعد از آن می شود ، که سلول های جدید پوست در محل آن رشد می کنند ، بنابراین لکه های مربوط به سن ، چین و چروک و همچنین کک و مک را از بین می برد.ویک روش خوب برایدرمان های ضد پیری پوست است

۲-تزریق سم بوتولینوم نوع A یا بوتاکس:

این احتمالاً یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین درمان های ضد پیری در سراسر جهان است. این روش درمانی شامل تزریق بوتاکس به مناطق استراتژیک صورت برای کاهش چین و چروک و چین و چروک هایی است که ممکن است به دلیل افزایش سن ایجاد شود. این روش درمانی مخصوصاً برای خطوط اخم در پیشانی و نزدیک گوشه چشم در  درمان های ضد پیری پوست موثر است.

۳-درمان لیزر و سایر روشهای فرکانس رادیویی:

در این روشهای درمانی مربوط به دستگاه همچنین از اصل سایش یا زخمی شدن پوست برای تشویق رشد بافت جدید استفاده می شود. در مواجهه مجدد با لیزر ، یک پرتو لیزر اپیدرم یا لایه خارجی پوست را از بین می برد و درم یا لایه تحتانی پوست را گرم می کند. همانطور که بافت پوست زخمی بهبود می یابد ، بافت جدیدی جای آن را می گیرد که سفت تر است ، بنابراین ظاهر جوان تری به شما می دهد.

۴-جراحی لیفت صورت:

این یک عمل جراحی زیبایی است ، که مدت زمان زیادی طول می کشد تا بهبود یابد اما نتایج طولانی مدت آن شناخته شده است. در این روش ، پوست و چربی اضافی صورت و گردن شما با جراحی برداشته می شود و پس از کاهش کبودی و جای زخم ، پوست جدید بسیار سفت تر می شود ، بنابراین باعث می شود جوان تر به نظر برسید.

۵-میکرودرمابراشن و درمابریژن:

این روش ها از تاکتیک سایش برای نابودی بافت قدیمی و تشویق رشد بافت جدید به طور کامل استفاده می کنند. Dermabrasion از تکنیک سنباده زدن پوست با برس چرخان در جایی که نیاز به رشد پوست جدید است استفاده می کند. میکرودرم ابریژن یک روش ظریف تر است زیرا از تجهیزات ظریف تری استفاده می کند تا فقط لایه بالایی پوست را از بین ببرد و عوارض جانبی قرمزی ، تورم و پوسته پوستی در مقایسه با درمابریژن معمولی کمتر است.

۶-سایر تزریقات پرکننده بافت های نرم پوست:

فرم های دیگری از پرکننده های بافت نرم پوست به غیر از بوتاکس وجود دارد که می توانند مستقیماً در ناحیه مورد نیاز تزریق شوند. برخی از این مواد چربی ، ژل و کلاژن هستند که می توانند مستقیماً به چین و چروک تزریق شوند. این مواد پرکننده با تورم و جمع شدن ناحیه اطراف پوست کار می کنند تا جلوه صاف تری به پوست بدهند. با این حال ، این درمان ها نیز باید در فواصل دوره ای مکرر چند ماهه انجام شوند.

[ngd-single-post-view]
آفتاب سوختگی پوست

آفتاب سوختگی پوست/10 نکته برای جلوگیری از آفتاب سوختگی پوست!

کک و مک

کک و مک وخال/5 روش برای از بین بردن خال و کک و مک

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi