بهترین جایگزین‌ کره بادام زمینی

جمعه 13 بهمن 1402 سلامت
جایگزین‌هایی برای کره بادام زمینی

جایگزین‌هایی برای کره بادام زمینی

در اینجا نظریه برخی از کارشناسان باتجربه تغذیه را برای شما جمع آوری کرده ایم و بررسی کرده ایم که آیا  جایگزینی مناسب برای کرره بادام زمینی وجود دارد یا خیر. این مطلب از سایت ام سی ان (MSN) برای شما عزیزان ترجمه شده است.

چاگاس کارشناس تغذیه با 1 سال سابقه در برزیل

کره بادام زمینی خوش طعم است، اما گزینه های متنوعی از کره های مغذی دیگر وجود دارد. این گزینه ها از بادام ها و تخمه های مختلف ساخته شده اند و حاوی پروتئین و چربی سالم هستند که انرژی لازم را برای افراد در طول روز فراهم می کنند:  کره بادام آلبالو, کره بادام پکان، کره بادام فندق، کره بادام هندی و کره بادام کاج.

Capture 409

کارشناسی ارشد علوم تغذیه با 4 سال سابقه در ایالات متحده آمریکا

این بستگی به این دارد که شما قصد دارید کره بادام زمینی را با چه چیزی جایگزین کنید. اگر شما به دلیل طعم آن، کره بادام زمینی را دوست ندارید، چندین جایگزین دیگر از کره های دیگر وجود دارند. در این حالت، کره بادام آلبالو و کره بادام کاج دو گزینه محبوب هستند.

Capture 408

نظر متخصص از جنیفر کتز

کارشناسی – خدمات تغذیه کلینیکی و رژیم غذایی با ۳۱ سال سابقه در ایالات متحده آمریکا

شما می توانید به جای کره بادام زمینی از کره بادام آلبالو استفاده کنید. کره بادام آلبالو در مقایسه با کره بادام زمینی، حاوی چربی های گیاهی سالم بیشتری است. تحینی نیز یک جایگزین بدون مغزه برای کره بادام زمینی است، که با دانه های کنجد تهیه می شود. کره آفتابگردان و کره سویا نیز جایگزین های سالم بدون مغزه برای کره بادام زمینی هستند.

Capture 407

کارشناسی تغذیه و رژیم غذایی با ۱ سال سابقه در استرالیا

انواع مختلف کره بادام زمینی می‌توانند سالم‌تر از نوع دیگری باشند. هنگام انتخاب کره بادام زمینی، بهتر است که یکی را انتخاب کنید که به حد امکان نزدیک به ۱۰۰٪ از بادام زمینی باشد. هر چه درصد استفاده شده از بادام زمینی کمتر باشد،

مقدار بیشتری نمک و شکر به محصول اضافه می‌شود. این همانطوری است که در هنگام انتخاب هر کره بادام دیگری نیز هست. بسیاری از فروشگاه‌های غذای سالم و تخصصی اکنون کره‌های ۱۰۰٪ بادام را به فروش می‌رسانند که می‌توانید خودتان آنها را با دست خود جوشانده و نگاه کنید که چگونه بادام‌ها به کره تبدیل می‌شوند!

Capture 406

کارشناسی – علوم تغذیه و علوم غذایی با ۳ سال سابقه در استرالیا

کره بادام آلبالو یک جایگزین سالم و خوش طعم برای کره بادام زمینی است. اگر کسی نمی‌تواند از مغزها استفاده کند، به جای آن از کره تخمه استفاده کنید. آنها حاوی مواد مغذی زیادی هستند و همچنین خوشمزه‌اند.

 

به طور کلی گزینه های زیر می تواند جایگزین خوبی برای کره بادام زمینی باشد

  • کره تخم کدو
  • کره نخود، جایگزین کره بادام زمینی
  • کره گردوی آمریکایی یا اسپند
  • کره پسته
  • کره آجیل برزیل
  • تاهینی یا ارده
  • کره تخمه آفتابگردان
  • کره نارگیل، جایگزین برای کره بادام زمینی
  • کره آجیل سویا
  • کره گرانولا

منبع : MSN

فواید چای ریحان چیست ؟

فواید چای ریحان چیست ؟

فواید گیاه براهمی

5 فواید گیاه براهمی برای سلامتی که حتما باید بدانید

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا