8 تعویض فوتبالی به یاد ماندنی

سه‌شنبه 24 مرداد 1402 ورزشی
8 تعویض فوتبالی به یاد ماندنی

8 تعویض فوتبالی به یاد ماندنی

منصفانه است که بگوییم فوتبالیست ها همیشه از تعویض شدن خوششان نمی آید. این تعویض ها می توانند دلایل زیادی داشته باشند برای مثال مربی میتواند از بازی بازیکن ناراضی باشد و این نارضایتی را با تعویض او نشان دهد! ما به سال‌های گذشته نگاه کرده‌ایم و مواردی از به یاد ماندنی‌ترین بازی‌های تعویضی را انتخاب کرده‌ایم.

Capture 306

محمد صلاح

فوق ستاره لیورپول در گلزنی در هفته اول رکورد بسیار خوبی داشت، اما این بازیکن 31 ساله روزهای ناامیدکننده ای را در استمفوردبریج سپری کرد.صلاح پس از گلی که بخاطر آفساید به ثمر نرسید ، نامش در لیست تعویضی ها قرار گرفت.

Capture 307
کریستیانو رونالدو

مطمئناً رونالدو با یک یا دو طغیان بیگانه نیست و صادقانه بگویم، چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟ ذهنیت بی رحم او چیزی است که او را به اوج رساند و او می خواهد در هر فرصتی بازی کند.

واقعاً مایه شرمساری است که چگونه همه چیز برای رونالدو در اولدترافورد به پایان رسید و این شکاف ها از قبل در اولین فصل بازگشت او در این باشگاه ظاهر شده بود. او مطمئناً وقتی مقابل برنتفورد کنار رفت، خوشحال نبود.

Capture 308
گرانیت ژاکا

با توجه به اینکه ژاکا در سال 2019 توسط هواداران آرسنال در امارات در خارج از زمین هو شد، احتمالاً هجوم برای تعویض شدن موجه بود.بسیاری از هواداران و کارشناسان فکر می کردند که این پایانی است برای ژاکا با پیراهن آرسنال، اما این یک گواهی واقعی برای شخصیت او است که او در نهایت توانست این را تغییر دهد.

Capture 309
لیونل مسی

منصفانه است که بگوییم مسی بهترین فصل اولین بازی خود را با پاری سن ژرمن سپری نکرد و زمانی که مائوریسیو پوچتینو، فوق ستاره آرژانتینی را در اولین بازی خانگی خود تعویض کرد، اوضاع بسیار سرد شروع شد.برای اینکه پوچتینو منصفانه باشد، پاری سن ژرمن به لطف تعویض هایش در دقیقه 93 مائورو ایکاردی را برنده شد، اما داستان فرعی مسی در آن زمان همه تیترها را به خود اختصاص داد.

Capture 310
آنتونی گوردون

وینگر نیوکاسل در فصل گذشته که ادی هاو او را در بازی با برنتفورد کنار کشید، مهربانی نکرد. این دو به سرعت همه چیز را صاف کردند، اما عصبانیت گوردون در کناره ها در آن زمان ابروها را بالا برد.

Capture 311
اولیویه ژیرو

تعویض شدن قبل از نیمه در فینال جام جهانی همیشه دردسرساز است. دیدیه دشان تصمیم جسورانه ای گرفت و ژیرو و عثمان دمبله را در دقیقه 41 کنار کشید و فرانسه 2-0 از آرژانتین عقب افتاد.منصفانه است که بگوییم ژیرو این تصمیم را خیلی مهربانانه نگرفت.

Capture 312
جیمز میلنر

این یکی کاملا عالی بود پس از اینکه این هافبک کهنه کار به وضوح می خواست در زمین بماند، کلوپ مجبور شد درباره تصمیمش برای اخراج او با میلنر صحبت کند.فقط برای کرتیس جونز، که جایگزین میلنر شده بود، تا فوراً صلاح را برای گل اول آماده کند. احساسات در گودال به سرعت از بین رفت و میلنر در پایان جنبه خنده دار را دید.

Capture 313
دله

پرتاب بطری آب الگویی برای این نوارهای جایگزین است. ژوزه مورینیو پس از بازی به خبرنگاران گفت که دله از عملکرد خود راضی نیست.مورینیو توضیح داد: “فکر می کنم او از خودش عصبانی بود نه از من.” و وقتی او از زمین خارج شد، تیم بهتر بود.”

منبع : MSN

تولد دوباره لیونل مسی در اینترمیامی

تولد دوباره لیونل مسی در اینترمیامی

بازیکنانی که همراه کریستیانو رونالدو قرارداد امضا کردند

بازیکنانی که همراه کریستیانو رونالدو قرارداد امضا کردند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا