5 نوجوان پردرآمد در لیگ برتر

دوشنبه 23 مرداد 1402 ورزشی
5 نوجوان پردرآمد در لیگ برتر

5 نوجوان پردرآمد در لیگ برتر

نوجوانانی که برای تیم هایی مانند چلسی، منچستریونایتد و لیورپول بازی می کنند از جمله پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر هستند. باشگاه‌های فوتبال لژیون‌های پیشاهنگی را با هدف در اختیار داشتن ستاره‌های آینده به کار می‌گیرند و در چند سال اخیر قراردادهای بسیار پرسودی بین نوجوانان بسته شده است. با استفاده از داده‌های Capology، فهرستی از شش نوجوان پردرآمد در لیگ برتر را در حال حاضر گردآوری کرده‌ایم.

5. جان دوران – 30000 پوند

دوران در ژانویه از تیم MLS شیکاگو فایر به ویلا پیوست، اما در 12 بازی لیگ برتر از روی نیمکت نتوانست گلزنی کند. این بازیکن 19 ساله با انتقال قرضی احتمالی در ارتباط است، اما اونای امری به سرعت این ادعاها را رد کرد. امری به رسانه ها گفت: “ما در مورد احتمال قرضی بودن او صحبت نمی کنیم زیرا او بازیکنی است که به آن نیاز خواهیم داشت.”

او مهاجم دوم ما با کامرون آرچر است و ما باید از هر دو استفاده کنیم و باید به آنها فرصت هایی بدهیم تا به ما کمک کنند.اما این امکان برای جان دوران نیست که به صورت قرضی برود، بلکه این است که اینجا بماند. ما باید از هر بازیکنی استفاده کنیم و نیاز داریم که بازیکنان دیگر به ما کمک کنند و از ما حمایت کنند.

این مهاجم کلمبیایی در ویلا پارک 30 هزار پوند دستمزد دارد. تصور کنید در 19 سالگی با این سرمایه ها چه می کردید؟

4. استفان باجتیچ – 40000 پوند

“یک بازیکن برتر. کار کردن با او باعث خوشحالی است.”

ترکیب صربستان و اسپانیا برای فوتبال او خوب است. او پسر باهوشی است جالب است که پدرش و پدر تیاگو با هم بازی کردند. تیاگو او را زیر بال خود گرفت. یک شادی مطلق.»
این بازیکن 18 ساله در ماه مارس در پایان فصل دچار مصدومیت شد، اما در فصل گذشته در خط میانی لیورپول جان تازه ای بخشید. به شرط اینکه بهبودی او راحت باشد، انتظار دارید که او نقش مهمی در کمک به قرمزها برای بازگشت به لیگ قهرمانان داشته باشد.


3. گابریل اسلونینا – 40000 پوند

با مشکلات مستند چلسی بین چماق ها، اسلونینا دریچه ای برای ادعای خود برای حضور در تیم اصلی دارد.او چهار بار متوالی برای ایالات متحده در جام جهانی زیر 20 سال کلین شیت کرد و قبل از حذف آنها به جوانترین دروازه بان تاریخ تبدیل شد که نماینده USMNT در سطح بزرگسالان در ژانویه 2023 بوده است. منصفانه است که بگوییم این بازیکن 19 ساله دارای رفتاری ناپسند است. سقف بلند. و دستمزد هفتگی 40000 پوندی او نشانگر ایمانی است که سلسله مراتب چلسی به او نشان داده است. یکی برای تماشا.

2. الخاندرو گارناچو – 50000 پوند

او در بسیاری از بازی‌ها تاثیر زیادی دارد، چه در شروع بازی و چه هنگام ورود. او آماده است و مستقیماً وارد بازی می شود و این برای تیم آنقدر مهم است که می توانید بازیکنان جوان بیاورید.”و بازیکن ملی پوش آرژانتینی با یک قرارداد جدید 50000 پوندی در هفته پاداش دریافت کرد و او را به دومین نوجوان پردرآمد لیگ برتر تبدیل کرد. او مطمئنا این پتانسیل را دارد که در منچستریونایتد یک حرفه عالی داشته باشد.


1. Carney Chukwuemeka – 100000 پوند

پس از جذب او از استون ویلا، چلسی قراردادی 100000 پوندی در هفته در استمفوردبریج به Chukwumeka داد اما این نوجوان فصل گذشته تنها در دو بازی لیگ شروع کرد، البته در حالی که برخی از کیفیت ها را به نمایش گذاشت. آمدن مائوریسیو پوچتینو، که عاشق کار با بازیکنان جوان است، می تواند شروعی برای دوران حرفه ای او در چلسی باشد.

منبع : MSN

معروف ترین برادران تاریخ فوتبال

معروف ترین برادران تاریخ فوتبال

ورزش در خانه

ورزش در خانه/7 تمرین کامل بدن سالم و آسان برای انجام در خانه

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا