فال کائنات اوشن/فال امروز 5 بهمن 1399

یکشنبه 5 بهمن 1399 طالع بینی
فال کائنات اوشن

فال کائنات اوشن

دوست عزیزی که ۵ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

در این سال روی حمایت اعضای خانواده حساب باز کنید و مطمئن باشید اهل منزل هرکاری که از دست‌شان بر می‌آید را برای پشتیبانی از شما انجام خواهند داد. اتفاق‌های مهمی در فروردین سال آینده انتظار شما را می‌کشد، به نفع شماست که از هم اکنون خودتان را برای این اتفاق‌ها آماده کنید و با آغوش باز پذیرای اتفاق‌های جدید باشید. در اردیبهشت ماه سال آینده با تغییر اساسی در محل‌کار یا منزل روبرو خواهید شد.

شما شخصی بلندپرواز، مثبت اندیش، مهربان، جاه طلب و مصمم هستید. شما بسیار اجتماعی هستید و از پیدا کردن دوست های زیاد و روابط جدید لذت می برید. داشتن هوش و تحصیلات بالا برای شما از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است و این موضوع را می توان هم در زندگی خودتان و هم در انتخاب دوست هایتان به وضوح دید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال بدی نیست، اما باید توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشید، زیرا سریع تر از قبل مریض خواهید شد.

فال آنلاین حافظ

فال کائنات اوشن

فال کائنات روزانه

فال کائنات روزانه

فروردین

فقط در زندگی به فکر رفاه و آسایش خود نباشید و همواره، رفاه و آسایش دیگران را هم مدنظر داشته باشید و آنچه را برای خود نمی پسندید برای دیگران هم نپسندید تا محبوب همه شوید.

اردیبهشت

هرگز از زندگی خود گله نکنید و علت نیک و بد آن را در وجود خود جستجو کنید و در رفع آن بکوشید تا موفق و کامیاب شوید.

خرداد

از انتقادات سازنده و رقابت مفید نهراسید و سعی کنید با کارهای خوب رقابت خوب کنید و از رقابت رقیب بهره برید و به کار کسی حسادت نکنید تا پیروز شوید.

تیر

در کاری که بیم رسوایی در آن وجود دارد شرکت نکنید. مواظب آبروی خود باشید. از دوستان ناباب و ریاکار خود دوری کنید. به شایعات و حرفهای بی اساس دیگران توجهی نکنید.

مرداد

در انجام هر کاری رعایت احتیاط شرط عقل است و برای بدست آوردن هر پست و مقامی عاقلانه بیندیشید و از نشیب و فراز آن نهراسید تا به مقصود برسید.

شهریور

از حوادث روزگار نهراسید و از وقایعی که در زندگی شما رخ می دهد نگران نباشید، چه بسا خیر شما در آن باشد و به هر پیش آمدی راضی باشید که آنچه مشیت الهی است همان خواهد شد و شما از مصائب روزگار مصون خواهید بود.

فال کائنات اوشن

فال کائنات روزانه

فال کائنات روزانه

مهر

به دنبال عشق های مجازی نروید و خود را به عشق های زودگذر دنیوی مشغول نکنید و ارزش خود را حفظ کنید تا دچار یاس و حرمان نشوید.

آبان

فردی در نزدیکی شماست که بسیار به شما حسادت می کند، مواظب اطرافتان باشید و سعی کنید باعث به وجود آمدن حسادت دیگران نشوید.

آذر

دچار درگیری و اختلاف می شوید. از دوستان ناموافق دوری کنید. خشم خود را کنترل کنید و کمی خونسرد باشید.

دی

دوستان صادق و باوفایی در اطراف خود دارید که در هر گرفتاری به شما کمک می رسانند. قدر آنان را بدانید و با آنها مهربانی کنید.

بهمن

به دردسر می افتید و گرفتار موضوعی می شوید. با تلاش و کوشش از گرفتاری بوجود آمده رهایی می یابید.

اسفند

فرد جدیدی وارد زندگیتان می شود (شاید یک بچه) و زندگی شما را دچار تغییر و تحول می کند. با روی خوش با مسایل برخورد کنید.

بازدیدکنندگان : 36
طالع بینی روزانه

فال نوستراداموس/فال روزانه 6 بهمن 1399

طالع بینی امروز

فال امروز/فال نوستراداموس 4 بهمن 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi