رضا یزدانی بازیگر سریال تعطیلات رویایی شد

چهارشنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۶ سینما
رضا یزدانی بازیگر سریال تعطیلات رویایی شد

رضا یزدانی بازیگر سریال تعطیلات رویایی شد

سریال تعطیلات رویایی با اضافه شدن رضا یزدانی به جمع بازیگرانی این سریال تصویربرداری خود را در کیش ادامه میدهد تا برای پخش در ایام نوروز ۹۷ آماده شود.

سریال تعطیلات رویایی به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی و نویسندگی احسان جوانمرد از دهه اول دی ماه تصویربرداری خود را آغاز کرد تا برای پخش در ایام نوروز ۹۷ آماده شود. سریال تعطیلات رویایی با بازی علی اوجی ، علی صادقی ، افسر اسدی و افسانه بایگان بازیگر جدید خود را شناخت.

سریال تعطیلات رویایی

رضا یزدانی خواننده کشورمان به تازگی به جمع بازیگران این سریال پیوست تا در نوروز ۹۷ در شبکه دو سیما روی آنتن برود.

داستان و بازیگران سریال تعطیلات رویایی

افسانه بایگان، افسر اسدی، محمود عزیزی ، محمدرضا شریفی نیا ، علی اوجی ، علی صادقی ، مریم معصومی ، ژاله درستکار ، خاطره حاتمی ، سولماز آقمقانی ، فاطمه هاشمی، فرهاد بشارتی، ارسلان قاسمی، مهدی افشار ، مرتضی علی آبادی و رضا یزدانی از جمله بازیگران اصلی سریال تعطیلات رویایی را تشکیل میدهند.

رضا یزدانی

علی اوجی ، ارسلان قاسمی و رضا یزدانی در سریال تعطیلات رویایی

در خلاصه داستان سریال تعطیلات رویایی آمده است:تعطیلات رویایی داستان دو برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت هایی رسیده اند و در ایام نوروز با خانواده هایشان در مهمانسرایی در مشهد اقامت می کنند که با ورود یک مسافر خارجی حوادث جالب و شیرینی برایشان رقم می خورد…

علی اوجی

علی اوجی و محمدرضا شریفی نیا در سریال تعطیلات رویایی

رحیم، برادر بزرگ تر فرهنگی است و این نقش را دکتر محمود عزیزی بازی می کند. رستم، برادر کوچک تر به کار تجارت عرقیجات در شیراز مشغول است و این نقش به عهده محمدرضا شریفی نیاست.

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا و محمود عزیزی در سریال تعطیلات رویایی

نقش همسر رحیم را افسر اسدی بازی می کند و نقش دختر و پسرش هم به عهده سولماز آق مقانی و ارسلان قاسمی است. نقش همسر رستم را افسانه بایگان بازی خواهد کرد و نقش دو دختر او را مریم معصومی و خاطره حاتمی به عهده دارند. همچنین نقش داماد خانواده رستم را هم علی اوجی بازی می کند. لاله اسکندری هم از دیگر بازیگران این سریال است. علاوه بر آن این دو خانواده در بندر چارک با شخصیتی روبه رو می شوند که ایفای آن به عهده علی صادقی است. در کیش هم شخصیت های دیگری هستند که فاطمه هاشمی، ژاله درستکار، مرتضی علی آبادی و مهدی افشار نقش آنها را بازی می کنند.

رضا یزدانی

رضا یزدانی و ارسلان قاسمی در سریال تعطیلات رویایی

رضا یزدانی خواننده کشورمان در قسمت های پایانی سریال به جمع بازیگران سریال اضافه میشود و در این سریال نقش خودش را بازی میکند.

علی صادقی و ارسلان قاسمی

همچنین بخوانید : همه ی مطالب مربوط به افسانه بایگان

ارسلان قاسمی ، علی اوجی و علی صادقی در سریال تعطیلات رویایی

تعطیلات رویایی در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش از شبکه دو سیما تولید میشود. تصویربرداری این سریال از شیراز آغاز شد و این روزها عوامل سریال تعطیلات رویایی در کیش مشغول تصویربرداری هستند.

خاطره حاتمی

خاطره حاتمی و سولماز آقمقانی در سریال تعطیلات رویایی

عوامل ساخت سریال تعطلات رویایی عبارتند از:کارگردان:علیرضا امینی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان:مسعود حقی، مدیر تصویربرداری:خسرو دادگرمرام، مدیر صدابرداری:آرش برومند ، مدیر تولید و مجری طرح:عباس دقاقی، طراح صحنه:پگاه نایب، طراح لباس:فرناز جاودان خرد ،مدیر تدارکات:مهدی مجلل، طراح گریم:مهیاد میمی، تدوین:روزبه کلباسی، دستیاران کارگردان:پیمان جمشیدی، محمد مهرورز، منشی صحنه:صفورا برسان، عکاس:آرش شاه محمدی، مشاور رسانه ای:منصوره بسمل، تصویربردار:مهدی دادگر مرام، نورپرداز:محمد زهی، دستیار تصویر:حمید کرد بچه، دستیار تصویر:امید نریموسای، دستیار تصویر:مصطفی علیپور، اپراتور دوربین:حمید سخندان، مجریان گریم:کیوان یکتا، مرسده رضایی، دستیار صدا:سید جلال سعادت یار، دستیار اول صحنه:احمد لطفعلی زاده، دستیار دوم صحنه:مرتضی سلمانی، دستیاران لباس:پریسا دادخواه، دنیا پیروزی، دستیاران تدارکات:محمد دقاقی، حسن مقدم، دستیار تولید:عادله قنبردوست، مدیر مالی:شهره عباس نژاد، جلوه های ویژه میدانی:علیرضا فتحی، تهیه کننده:مجید اوجی.

تصاویر جدید سریال تعطیلات رویایی

رضا یزدانی

رضا یزدانی در سریال تعطیلات رویایی

علی صادقی و علی اوجی

علی صادقی و علی اوجی در سریال تعطیلات رویایی

سریال تعطیلات رویایی

بازیگران سریال تعطیلات رویایی در یک قاب

علی صادقی

سولماز آقمقانی و علی صادقی در سریال تعطیلات رویایی

محمود عزیزی

ژاله درستکار و محمود عزیزی در سریال تعطیلات رویایی

مریم معصومی

مریم معصومی و سولماز آقمقانی در سریال تعطیلات رویایی

افسر اسدی

افسر اسدی در سریال تعطیلات رویایی

خاطره حاتمی

خاطره حاتمی در سریال تعطیلات رویایی

افسانه بایگان

مریم معصومی و افسانه بایگان در سریال تعطیلات رویایی

منبع:نمناک

برنامه دورهمی امشب۱۰ اسفند ۹۶ پخش نمیشود

برنامه دورهمی امشب۱۰ اسفند ۹۶ پخش نمیشود

مهمان امشب برنام دورهمی علیرضا طلیسچی

مهمان امشب برنام دورهمی علیرضا طلیسچی

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا