ریحانا،ثروتمندترین خواننده زن جهان

شنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ چهره ها
ریانا ثروتمندترین خواننده زن دنیا

ریانا ثروتمندترین خواننده زن دنیا

ریحانا با دارایی ۶۰۰ میلیون دلاری با پیشی گرفتن از مدونا ثروتمندترین خواننده زن جهان شد.
ریحانا رسماً به عنوان ثروتمندترین خواننده زن دنیا معرفی شد.
می خواهیم ببینیم ثروتمندترین خواننده زن دنیا ثروت ۶۰۰ میلیون دلاری اش را از چه راهی به دست آورده و چطور آن را خرج می کند.
چند روز قبل، وبسایت فوربس، ریانا ، خواننده ی ۳۱ ساله را رسماً به عنوان ثروتمندترین خواننده زن دنیا معرفی کرد. ثروت او ۶۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

مدونا خواننده ۶۲ ساله آمریکایی با دارایی ۵۷۰ میلیون دلاری سال ها عنوان ثروتمندترین خواننده زن جهان را در اختیار داشت.

در حال حاضر ، سلین دیان، خواننده ۵۲ ساله کانادایی و بی یانسه، خواننده ۳۹ ساله آمریکایی نیز به ترتیب با ۴۵۰ و ۴۰۰ میلیون دلار سومین و چهارمین خواننده ثروتمند زن هستند.

ریانا ثروتمندترین خواننده زن دنیا

ریانا ثروتمندترین خواننده زن دنیا

ثروت ریحانا :

ر یحانا  در سال ۱۹۸۸ به دنیا آمده و خوانندگی را از ۱۵ سالگی آغاز کرده است. عایدی او از محل فروش آهنگ‌هایش تا سال ۲۰۱۶ به حدود ۲۲.۳ میلیون دلار رسید. تور جهانی ریحانا با نام «دایاموند» (الماس) درآمدی ۱۳۷ میلیون دلاری را نصیب او کرد.

این خواننده ی جوان، میلیون ها دلار از طریق تورهای کنسرتش کسب درآمد کرده. پردرآمدترین تور ریانا در سال ۲۰۱۳ به نام Diamonds World Tour بود که بیشتر از ۱۴۰ میلیون دلار را نصیب او کرد.

بخش دیگری از درآمدهای ریانا مربوط به اسپانسرهای تورهای کنسرتش می شود. طبق شنیده ها، او در تور کنسرت سال ۲۰۱۶ خود به نام Anti World Tour، بیست و پنج میلیون دلار از قِبل قراردادش با شرکت سامسونگ برای تبلیغ این برند به دست آورد.

ریحانا تا کنون ۶۰ میلیون نسخه از آلبوم‌های موسیقی خود را فروخته و ۲۱۵ میلیون نسخه دیجیتالی تک آهنگ‌های او نیز از سوی طرفداران او خریداری شده است.

رشد اخیر ثروت او متاثر از شراکت با برندهای معروف تولید پوشاک همچون پوما و تولید محصولات آرایشی و لباس تحت نام فِنتی بیوتی (Fenty Beauty) بوده است. او از سال ۲۰۱۷ تولید محصولات خود را با عقد قرارداد شراکت با شرکت فرانسوی ال‌وی‌ام‌اچ (LVMH) ادامه داده است.

او با وجود آن که یک خانه ویلایی ۶.۸ میلیون دلاری در لس‌آنجلس خریداری کرده ولی فعلا ساکن لندن است و در یک خانه ۷ اتاق خوابه که اجاره هفتگی آن ۲۰ هزار و ۳۶۳ دلار است، زندگی می‌کند.

ریانا همچنین مبلغ زیادی را صرف ظاهرش می کند، به طوری که گفته می شود او هفته ای ۳۸ هزار دلار را تنها صرف آرایش و زیبایی خود می کند

محمدرضا فروتن

شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن /تکذیب آن

طلاق مشهور سینما و تلویزیون ایران

بازیگران مشهور سینما و تلویزیون ایران که طلاق گرفتند

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا