فیلم قاتل وحشی / اولین تصویر از لیلا حاتمی در این فیلم

پنج‌شنبه 9 تیر 1401 سینما ، معرفی فیلم
 فیلم قاتل و وحشی

 فیلم قاتل وحشی

فیلم قاتل وحشی فیلمی ایرانی در ژانر وحشت و جنایی-معمایی به کارگردانی و با تهیه‌کنندگی حمید نعمت‌الله و محمدصادق رنج‌کشان، و با فیلمنامه‌ای از معصومه بیات و حمید نعمت‌الله، محصول سال ۱۳۹۸ است.

امروز اولین تصویر از لیلا حاتمی که در فیلم توقیف شده قاتل وحشی بازی می کرد  منتشر شود

 فیلم قاتل و وحشی

فیلم قاتل و وحشی

خلاصه فیلم سینمایی قاتل وحشی

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی به کارگردانی حمید نعمت الله آمده است:

«زیبا، مهیای عروسی دخترش می‌شود که بطور اتفاقی اسیر یک باند گانگستری مخوف می‌شود. او سعی می‌کند از این بند خود را رها کند. وقت زیادی ندارد، چون دخترش نیز بی‌خبر از همه‌چیز عازم همان‌جاست و این اتفاقی است که نباید بیفتد. زیبا، برای نجات خود و دخترش می‌جنگد»

 

بازیگران «قاتل و وحشی»

با بازی لیلا حاتمی، امین حیایی، شهرام حقیقت‌دوست، ستاره اسکندری، عزت‌الله رمضانی‌فر، شهرام قائدی، علی علائی، سام‌نوری و …،

حمید نعمت‌الله کاردان فیلم میگوید: مضمون اصلی فیلم خود را مقابله خیر و شر عنوان کرده و گفته است که در واقع این یک فیلم حماسی است.

 

 فیلم قاتل وحشی

فیلم قاتل وحشی

دلیل توقیف قاتل و وحشی چه بود؟

فیلم قاتل و وحشی ساخته حمید نعمت الله که سال گذشته به دلیل اختلافات مالکیتی از جشنواره فیلم فجر بیرون ماند امسال نیز زیر تیغ سانسور قرار گرفت و به سی و نهمین جشنواره نرسید.

ایرادهایی که به فیلم تازه نعمت‌الله وارد شده موهای تراشیده شده نقش اول زن با بازی لیلا حاتمی است. گرچه معلوم نیست آیا مسئله اصلی همین است یا چیز دیگر چون برخی مدیران می‌گویند مسئله مو نیست، گوش است!

فیلم سینمایی  روز صفر

نگاهی به فیلم سینمایی روز صفر با بازی امیر جدیدی

97 03 c18 1247

پیرس برازنان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا